Vznik Barbarského Společenství - crowfunding kampaň

Novinky - Vznik Barbarského Společenství

Podpořte vznik barbarského společenství a přidejte se do společnosti, která nezanevřela na lidskost, má ráda přírodu, zábavu a hudbu.

Ostatní
Zopakujeme stejné tempo a dostaneme se na 66.000?

Přesně polovina času je za náma a 66% je vybráno.  Zatím není vyhráno, ale jízda to skutečně je. Už se těšíme na dýmky, nahrávání CD a písní pro vás :)
Tento měsíc bude nesmírně důležitý pro celou organizaci. Pokud rozešlete zvěsti o dosavadním průběhu, budeme vám vděčni.
Karlos

Pokračujeme :)

Přesně 14 dní je za náma :) 49% cílové částky je dosaženo. Díky :)


Sice se říká, že předbíhat se nemá, ale štěstí přeje odvážným. Raznice na amulety byla tudíž objednána a dnes jsem začal diskuse ohledně výroby stanu. Budu vás průběžně informovat. Pokud všechno klapne dobře, doslova odstartujeme a zároveň pokřtíme stan na Barbar Festu - https://www.facebook.com/events/184268682221922/


Ještě bych rád zmínil, že 50.000 je minimální částka pro to, aby klapnul projekt, není to žádný strop. Budeme se snažit dosáhnout co nejlepšího výsledku, abysme mohli zajistit širší zázemí.


Hezký pátek a následující víkend všem :)

Část za námi, kus před námi.

Barbaři, přátelé,

Máme za sebou první týden a s tím i prvních 20% za námi. Odstartovali jsme dobře a z facebooku se na nás hrne samá pozitivní odezva. Teď však nesmíme usnout na vavřínech a je potřeba zabrat, aby nám tato sbírka neprotekla mezi prsty.
Ohromě děkuju všem, kteří už přispěli a všem ostatním děkuji za to, že se dostali až sem. Budeme potřebovat každou ruku a každou podporu, abysme to zvládli až do konce.

Ještě je nezanedbatelný kus cesty před námi. Zdar a sílu