Vznik Barbarského Společenství - crowfunding kampaň

Novinky - Vznik Barbarského Společenství

Podpořte vznik barbarského společenství a přidejte se do společnosti, která nezanevřela na lidskost, má ráda přírodu, zábavu a hudbu.

Ostatní
První vzorky amuletů vznikají, stan se bude navrhovat v ponělí Výroba stanů a amuletů v progresu Obrázek

Raznice již dorazila ke kováři a ten tudíž vyrábí první prototypy. Amulety se tedy do Barbar Festu stíhají krásně a proto vám již definitivně můžeme potvrdit První Iniciační rituál a vznik samotného společenství v pátek 24.8. na Barbarské Osadě. To všechno jen díky vám a lidem, kteří naši věc podporují.

Stanů mistryně bude rokovat o velikosti a tvaru našeho (hehe) stanu s Horsetem příští pondělí. Pokud budou její ruce hbité, materiálu vozkové střízliví a neobjeví se nějaká jiná komplikace, i stan by se stíhal do 24.8.

Jsem nadšený, že všechno jde podle plánu od samého začátku. Myšlenku jsem v hlavě nosil více než tři roky a už jen okolnosti sbírky samotné mi dělají ohromnou radost. Díky moc, zůstaňte s náma :)

Karlos

limit jsme překročili, máme však 10 dní k dobru.

Přátelé, je to neuvěřitelné, ale již 10 dní před koncem jsme se přehoupli přes limit 50.000 AKA - Společenství vznikne a je to především vaše zásluha. Díky tak moc, jak jenom děkovat můžu.

Nynější plán je však překročit 70.000. Stan, který by přesně splňoval požadavky bude mít rozpočet nejspíš 60.000. I menší stan splní účel, ale pokud to máme na dosah, tak bych se rád zaměřil na tento cíl.

Ještě jednou, díky,

Jste světoví!!!

mrkněte se na naše nové video. Jedna z odměn je role v příštím klipu. Někdo zájem?

Vypustili jsme nový klip z naší dílny. Steré díky Lukáši Tokovi Vídeňskému, který s nama razil cestu až do Polska a doslova s batohem dal dokupy tento skvělý počin.

Těšíme se, až nebudeme muset jezdit 800 kilometrů, abysme našli tolik barbarů pohromadě. Třeba vznikne nějaký český Wolin :) Příjemný den, Karlos