Výstava z fotoexpedice na Faerské ostrovy - crowfunding kampaň

Výstava z fotoexpedice na Faerské ostrovy

Pomozte spolufinancovat fotoexpedici na Faerské ostrovy. Z expedice vznikne výstava fotek. Všichni jste srdečně zvaní !

Umění
Výstava z fotoexpedice na Faerské ostrovy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rád bych si splnil dva své sny. Podíval se na Faerské ostrovy a následně udělal výstavu svých fotografií z této epedice. Jednu takovou fotoexpedici jsem již podnikl - do Irska. Bohužel, jak jsem se už přesvědčil, takový výlet něco stojí - letenky, ubytování, jídlo, auto. Zážitků a fotek si ale člověk odveze nespočet a má celý život na co vzpomínat. Chcete být součástí ???

Národní park Killarney - Irsko

Obracím se na Vás všechny s jednoduchou prosbou - pomožte mi spolufinancovat tuto expedici.  Pojďme do toho společně. Na závěr vznikne výstava fotopláten s fotkama z Faerských ostrovů. Pomůžete mi splnit si sen a Vy se pak můžete přijít podívat jaké díky Vám vznikly fotografie. 

Slieve league cliffs Na fotoexpedici bych vyrazil v létě 2019, avšak spousta věcí se musí řešit předem - letenky, půjčovné auta, rezervace atd. Proto začíná projekt již teď... Výstava pak proběhne záčátkem podzimu 2019 pravděpodobně ve Slaném v galerii Ikaros. Všechny podrobnosti a přesný termín budu moct určit až bude jasné, jestli se projekt rozjede.

IMG_0186-noOzzi.jpg

Jakou malou inspiraci, přikládám v celék příspěvku fotky z Irska z letošního roku.

Na výstavě pak budou mít všichni, kdo přispěli, možnost si obraz koupit s 10% slevou. Pokud nebudete moct přiejt, nezoufejte. Fotoplátno Vám můžu zaslat. I pro Vás bude platit sleva, avšak budete si muset připlatit za dopravu.

Pro větší představu o mé tvorbě můžete navštívit můj web nebo IG.

Děkuji Vám

Jan Macák

Co si o tomto projektu myslíte?