Výstava: "KRÁSA ŽENY" - crowfunding kampaň

Výstava: "KRÁSA ŽENY"

Rád bych uspořádal výstavu fotografií z mé tvorby. Žen známých i neznámých, jdoucích napříč životem a inspirujících nás svou vnitřní i vnější krásou.

Umění
Výstava: "KRÁSA ŽENY"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 Krása ženy, vnější a vnitřní, jemná a hravá, inspirující a  svůdná, pohled, který denně zachycují milující oči...  Fotografie jako zastavený okamžik, úchvatný záběr z filmu  života. Podpořte svým podílem na mé výstavě foto obrazů  "KRÁSA ŽENY" vzkaz světu: každá žena je krásná!

 Jmenuji se Petr Burda jsem fotograf a vizážista působící v Praze. Chystám se uspořádat  retrospektivní výstavu za 15 let mé tvorby 2000 - 2015, pod názvem "KRÁSA ŽENY".  Nasbírané finanční prostředky chci využít na realizaci výstavy, tisk foto obrazů a organizaci  celého projektu.

 Výstava začne vernisáží ve čtvrtek 17.září 2015 v Ruském středisku vědy a kultury v Praze 6,  Na Zátorce 16.

 V den zahájení výstavy proběhne koncert napříč hudebními žánry tří krásných žen a  vynikajících zpěvaček se kterými jsem mnohokrát spolupracoval, které mě svojí tvorbou  inspirují. Velice si jich vážím a je mi ctí že je mohu považovat za své dobré přítelkyně:

 

 operní diva Marina Vyskvorkina

Marina Vyskvorkina.jpg

 

šansoniérka Renata Drössler

Ren.jpg

 

zpěvačka mnoha žánrů Sisa Sklovska

Sisa.jpg

 

Petr Burda fotograf, vizážista

PB.jpg

 Svoji práci miluji a beru ji jako poslání objevovat v lidech i věcech to nejkrásnější možné a v  podobě fotografie je přiblížit dalším očím, zanechat lidem milou vzpomínku na nejbližší,  podpořit ženu v lásce k sobě. Chci uspořádat výstavu, která řekne lidem něco víc. Láska a krása ruku v ruce s hudbou. 

Děkuji! Petr Burda

Ukázka mé práce:

PROMĚNY 

promena 1.jpg

 

promena 2.jpg

 Každá žena se může cítit vyjímečná a krásná!

 

Atelier BURDA.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?