Výstava fotografií Martina Motlíka | crowdfunding kampaň

Výstava fotografií Martina Motlíka

Prosím podpořte mou výstavu fotografií. Má tvorba zobrazuje krásy architektury, které bych rád představil veřejnosti v mém studentském městě Kadani.

Umění

Výstava fotografií Martina Motlíka

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O výstavě fotografií Martina Motlíka

Mým velkým přáním v letošním roce je uspořádání výstavy fotografií v mém studentském městě Kadani. Právě Kadaň mi přinesla spoustu inspirace pro mou tvorbu a já se rozhodl zachytit krásy zdejší architektury. Do celé výstavy bude zakomponována ukázka fotografií zobrazujících samotné historické centrum města Kadaně, a také bych rád představil své snímky z okolních měst. Návštěvníci výstavy se mohou těšit na skvělou příležitost pro shlédnutí nevšedních pohledů na zajímavá místa v Kadani i v okolí. 

Fotografie Monument - Kostel Povýšení sv. Kříže v Kadani

Velmi zajímavé je i samotné místo určené pro průběh této výstavy. Výstava bude uspořádána v prostorách Pivní restaurace přímo v samotném srdci města, na náměstí v Kadani vedle dominantní budovy radnice. Myslím, že pro umístění fotografií s motivy historické architektury je to ideální místo. Fotografie budou na výstavě k vidění po dobu dvou měsíců. 

Pivní restaurace v Kadani, místo pořádání výstavy: https://www.pivnirestaurace.cz/ 

Fotografie Stromořadí na předměstí

Poskytnuté finanční prostředky využiji na kompletní zpracování vystavovaných fotografií. Jedná se o tisk na plátna formátu 60x90 cm. Byl bych moc rád kdyby na této výstavě byly k vidění také další formy zpracování mých snímků. Součástí budou i obrazy v rámu Euroklip, tisk na vysoce kvalitní fotopapír Fujifilm premium vysoký lesk formátu 30x45 cm. Výstavu budu propagovat formou tištěných plakátů na rozmanitých místech města Kadaně a samozřejmě nebude chybět internetová propagace například na sociálních sítích. Samozřejmě součástí mé vernisáže výstavy bude i důležité poděkování všem sponzorům. Na výstavě bude možné spatřit snímky v barevném i v černobílém provedení, a tak budou mít návštěvníci možnost dokonale poznat můj styl fotografování.

Fotografie Večer na předměstí, město Kadaň

Některé z fotografií, které budou k vidění na výstavě jsou již v současnosti využívány například v propagačních materiálech destinační agentury Dolní poohří nebo v kalendářích města Klášterce nad Ohří. 

Fotografie Setkání svatých, sloup Nejsvětější Trojice v Kadani

Pokud Vás má tvorba zaujala budu moc rád, když si prohlédnete další výsledky mého fotografování například na mém profilu na sociálních sítích, kde lze spatřit i mé snímky krajin. Bude mi velkým potěšením, když se s Vámi budu moci setkat na výstavě mých fotografií v Kadani. 

Fotografie Radniční věž osvícená, radnice v Klášterci nad Ohří

Předem bych velmi rád poděkoval za poskytnutí případných finančních prostředků k uskutečnění této výstavy. Podpory si opravdu moc vážím. Doufám, že se Vám mé fotografie budou líbit. Případným sponzorům přeji mnoho radosti z mých fotovýrobků, které obdrží jako odměnu. Určitě budu rád za Vaše názory na mou tvorbu, je to pro mě velký přínos a předem za ně děkuji.  

Fotografie Zrcadlení klášterecké klasiky, město Klášterec nad Ohří

Těším se na společné setkání s Vámi na mé výstavě fotografií v Kadani. Bude mi velkou ctí Vás přivítat na vernisáži výstavy.

Martin Motlík 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 100 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 12 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Martin Motlík - obrázek
  • projekt od Martin Motlík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Výtisk fotografie na fotopapíře, formát 20x30 cm

Fotografie na kvalitním fotopapíře Fujifilm premium ve vysokém lesku. Formát 20x30 cm.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Fotoobraz v rámu Euroklip, formát 30x45 cm

Fotoobraz rámovaný v Euroklipu, formát 30x45 cm. Fotografie je vytištěna na vysoce kvalitním fotopapíře Fujifilm premium - vysoký lesk

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Fotografie na plátně, formát 40x80 cm

Fotografie na plátně. Formát 40x80 cm. Panoramatická fotografie. Počet odměn je omezen na 3 kusy.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 500 Kč

Fotografie na plátně, formát 60x90 cm

Fotografie na plátně. Plátno je napnuté na dřevěném rámu. Formát 60x90 cm. Počet odměn je omezen na 7 kusů.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit