Výstava fotografií Martina Motlíka - crowfunding kampaň

Výstava fotografií Martina Motlíka

Prosím podpořte mou výstavu fotografií. Má tvorba zobrazuje krásy architektury, které bych rád představil veřejnosti v mém studentském městě Kadani.

Umění
Výstava fotografií Martina Motlíka

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O výstavě fotografií Martina Motlíka

Mým velkým přáním v letošním roce je uspořádání výstavy fotografií v mém studentském městě Kadani. Právě Kadaň mi přinesla spoustu inspirace pro mou tvorbu a já se rozhodl zachytit krásy zdejší architektury. Do celé výstavy bude zakomponována ukázka fotografií zobrazujících samotné historické centrum města Kadaně, a také bych rád představil své snímky z okolních měst. Návštěvníci výstavy se mohou těšit na skvělou příležitost pro shlédnutí nevšedních pohledů na zajímavá místa v Kadani i v okolí. 

Fotografie Monument - Kostel Povýšení sv. Kříže v Kadani

Velmi zajímavé je i samotné místo určené pro průběh této výstavy. Výstava bude uspořádána v prostorách Pivní restaurace přímo v samotném srdci města, na náměstí v Kadani vedle dominantní budovy radnice. Myslím, že pro umístění fotografií s motivy historické architektury je to ideální místo. Fotografie budou na výstavě k vidění po dobu dvou měsíců. 

Pivní restaurace v Kadani, místo pořádání výstavy: https://www.pivnirestaurace.cz/ 

Fotografie Stromořadí na předměstí

Poskytnuté finanční prostředky využiji na kompletní zpracování vystavovaných fotografií. Jedná se o tisk na plátna formátu 60x90 cm. Byl bych moc rád kdyby na této výstavě byly k vidění také další formy zpracování mých snímků. Součástí budou i obrazy v rámu Euroklip, tisk na vysoce kvalitní fotopapír Fujifilm premium vysoký lesk formátu 30x45 cm. Výstavu budu propagovat formou tištěných plakátů na rozmanitých místech města Kadaně a samozřejmě nebude chybět internetová propagace například na sociálních sítích. Samozřejmě součástí mé vernisáže výstavy bude i důležité poděkování všem sponzorům. Na výstavě bude možné spatřit snímky v barevném i v černobílém provedení, a tak budou mít návštěvníci možnost dokonale poznat můj styl fotografování.

Fotografie Večer na předměstí, město Kadaň

Některé z fotografií, které budou k vidění na výstavě jsou již v současnosti využívány například v propagačních materiálech destinační agentury Dolní poohří nebo v kalendářích města Klášterce nad Ohří. 

Fotografie Setkání svatých, sloup Nejsvětější Trojice v Kadani

Pokud Vás má tvorba zaujala budu moc rád, když si prohlédnete další výsledky mého fotografování například na mém profilu na sociálních sítích, kde lze spatřit i mé snímky krajin. Bude mi velkým potěšením, když se s Vámi budu moci setkat na výstavě mých fotografií v Kadani. 

Fotografie Radniční věž osvícená, radnice v Klášterci nad Ohří

Předem bych velmi rád poděkoval za poskytnutí případných finančních prostředků k uskutečnění této výstavy. Podpory si opravdu moc vážím. Doufám, že se Vám mé fotografie budou líbit. Případným sponzorům přeji mnoho radosti z mých fotovýrobků, které obdrží jako odměnu. Určitě budu rád za Vaše názory na mou tvorbu, je to pro mě velký přínos a předem za ně děkuji.  

Fotografie Zrcadlení klášterecké klasiky, město Klášterec nad Ohří

Těším se na společné setkání s Vámi na mé výstavě fotografií v Kadani. Bude mi velkou ctí Vás přivítat na vernisáži výstavy.

Martin Motlík 

Co si o tomto projektu myslíte?