Startovač - financování projektů

Výroba přírodní kosmetiky - crowfunding kampaň

Novinky - Výroba přírodní kosmetiky

Cílem tohoto projektu je získat finanční prostředky na zařízení provozovny pro výrobu přírodní kosmetiky v Plzni.

Ostatní

Háčkovaný šátek

Slibovala jsem háčkovaný šátek, trochu jsem se bála, že ho nestihnu včas dodělat, ale zvládla jsem to a už si ho můžete vybrat jako svou odměnu za příspěvek na náš projekt. Háčkovaný šátek Obrázek

Mou velkou zálibou a způsobem odreagování je mimo jiné i háčkování. Když jsem začínala svůj druhý šátek z nádherného duhového klubka, napadlo mě, že ho zkusím také dát jako odměnu. To mě i motivovalo dokončit ho co nejrychleji.

A tak je tady. Šátek je z 750 m klubka, přesné rozměry doplním po dovolené.

Před pár týdny na farmářských trzích v Plzni jsem ho ukazovala jedné paní, která se u našeho stánku zastavila (a koupila mou nejkrásnější síťovku) a on se jí moc líbil, chtěla by ho pro dceru, která miluje červenou barvu. 

Tak trochu doufám, že to tady paní objeví a uloví ho pro svou dceru, ale kdyby ne, určitě se mi může ozvat a domluvíme se na výrobě jiného, z barev podle jejího přání <3 

A když si šátek nikdo nevybere, nebo se nevybere cílová částka projektu, tak si jej ráda nechám pro sebe, protože si myslím, že mi celkem sluší :) 

Tohle není obyčejná háčkovaná síťovka. Tuhle na mou podporu uháčkoval můj muž a to se nejdřív musel na učit háčkovat. Může se na první pohled zdát drahá, ale tahle taška má opravdu velkou přidanou hodnotu a není jako každá jiná. Síťovka s opravdovou přidanou hodnotou Obrázek

To jsem tak jednou ze srandy prohodila, jestli se nechce Petr naučit háčkovat, protože sem tam nevím co dřív a potřebuji háčkovat, vyrábět kosmetiku, vařit, uklízet, dělat administrativu a tak, že by mi mohl pomoct někdy i s tím háčkováním. A on překvapivě souhlasil.

No a tak to vzniklo, jako první projekt jsem ho začala učit síťovku. 

A po chvíli povídá: ,,Já ti to dám do odměn na Startovač, abych tě podpořil". 

A vlastně, proč ne? A tak je tady, neobyčejná síťovka, háčkovaná s láskou na podporu jedné v oblacích lítající bláznivý lesany :D 

Barvička nejde na fotce úplně reálně zachytit. 

No, na první projekt je to rozhodně skvělý výkon, Petr je na sebe pyšný a já mu moc děkuji za podporu, nejenom tuhle <3 

Dárkové poukazy

Nyní si můžete vybrat jako odměnu i dárkové poukazy. Dárkové poukazy Obrázek

Konečně jsem se dostala k vytvoření dárkových poukazů :)

Jistě potěší všechny, kteří si nemohou vybrat z nabízených odměn, ale rádi by nás podpořili. 

Poukaz je platný do konce roku 2019, takže skvělý dárek k Vánocům jak pro Vaše blízké, tak klidně pro Vás. <3

Předpokládám, že před Vánoci bude náš sortiment už zase o něco širší, protože začínám pracovat na nových recepturách k certifikaci a rozhodně bude z čeho vybírat!

Poukazy můžu poslat elektronicky nebo i fyzicky. V případě, že víte, že mi poukaz budete fyzicky vrace, bude zalaminovaný a popsaný lihovou fixou, aby byl znovu použitelný. 

Vybrat si můžete poukaz buď za 500 nebo za 1000 Kč.