Startovač - financování projektů

Vypumpuj to - stvoření věčné pumpy - crowfunding kampaň

Novinky - Vypumpuj to - stvoření věčné pumpy

Podpořte vývoj upgradu pro zahradní pumpy s životností alespoň 50 let. Důkazem bude přečerpat 20 000 m3 vody bez poruchy.

Technika
Konečně se to povedlo. Projekt, na který jste mi přispěli, se dočkal realizace.

Už je to několik měsíců, co byla na tento projekt úspěšně vybrána cílová částka. A protože ne všichni přispěvovatelé sledují aktuální dění na mém webu a facebooku, zaslouží si aktuální novinku.

Testovací set byl úspěšně vyroben a dnes začala testovací zkouška životnosti zařízení.

Opět děkuji všem, co přispěli. Bez vaší podpory bych do toho nešel.

Roman "Romiště" Ďurina

 

Bonusové video

Připravil jsem bonusové video, kde podrobněji popisuji konstrukční vychytávky.

Kamarád říkal, že je to spíš "stand up comedy" - posuďte sami. Záběry jsem točil ještě před spuštěním projektu, takže zde uvidíte kupovaný sací koš, který nebudu při testu používat (viz. předchozí novinka).
Pokud máte nějaké připomínky (třeba technického rázu), napiště mi je do komentářů. Zpětná vazba je pro mě důležitá.

Zbývá už jenom pár korun k dosažení úspěšného projektu. Jestli ještě někdo váhá, tak teď je ta správná příležitost podpořit. Byla by škoda nechat projekt propadnout.

V rámci testu vyzkoušíme i nový typ sacího koše. Nový typ sacího koše Obrázek

Při diskuzi s praktikem z oboru jsem narazil na problém životnosti kupovaných sacích košů. Ten jsem z důvodu snížení nákladů chtěl používat kupovaný - celomosazný. Při dotazu na jeho názor jsem dostal tuto odpověď: Celomosazné koše byly dlouho dobré, ale v poslední době už taky nemá smysl je montovat. Z výroby je ošizen materiál a buď se rozpadne celý koš a nebo se velice rychle přešoupe vymezovací příčka. Poslední možností jsou nyní celomosazné 5/4" zpětné klapky doplněné nerezovým sítkem. Taky to není 100%, ale je to zatím použitelné (musí se použít tzv. "dlouhé", ty jsou nejdražší...).

Z tohotu důvodu jsem se rozhodl otestovat i sací koš vlastní konstrukce. Pokud se kvalita takto zhoršuje, tak jediným východiskem je vyrobit si koš vlastní. Chci, aby vše 100% fungovalo.