Vydání knihy Prozření - crowfunding kampaň

Vydání knihy Prozření

Není málo toho, na co jsem v životě přišel a co jsem vložil do knihy "Prozření". Teď však potřebuji vaši pomoc, abych to mohl sdělit co nejvíce lidem.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím čtenáře, který se proklikal až sem. Mé jméno je Thomas Alvarado a jsem autorem knihy PROZŘENÍ, která však potřebuje vaši dopomoc, aby mohla spatřit světlo světa. Díky své životní cestě jsem došel k poznání, které jsem se rozhodl předat dále, aby mohlo sloužit ostatním stejně dobře jako mně. Co by však byla nauka a poznání bez občas tvrdé zkušenosti, která za ní je. Ve své knize jsem se rozhodl popsat jak můj příběh, tak i obecně fungující systém, ve kterém se my všichni pohybujeme...

 

Upozornění! Tato kniha je transformační a proto v ní nehledejte žádný určitý literární žánr. Na zpracování knihy jsme si dali opravdu záležet. Obal knihy vidíte výše a myslíme, že se nám povedl. Samotná kniha je potom ve fortmátu B5 a opatřená pevnými deskami, takže v rukou vám bude kniha působit příjemným a bytelným dojmem. Na 374 stranách knihy vás poté čekají tři stěžejní části knihy.

První část knihy se skládá z kratičkých příběhů, důležitých momentů z mého života. Historky jsou zábavné i depresivní, kdy jsem se postupně dopracovával na invalidní vozík až k syndromu vyhoření - do bodu zlomu.

Druhou části knihy je román, jež popisuje mou lásku k dívce, kterou jsem znal již od dětství. Právě díky jejímu odmítání jsem se začal dostávat na duchovní cestu, prošel různými psychologickými či frekvenčními terapiemi a začal si momenty ze svého života dávat do širších souvislostí. Poznával jsem svůj minulý život padlého vojáka a přicházel na karmické propojení s onou dívkou.

Třetí část knihy je mnohem obecnější. Popisuji zde fungování duchovního systému a jeho prostupování do našeho "reálného" fyzického světa. 

Kromě mého osobního příběhu, který byl největším a zároveň nejsilnějším zdrojem mé inspirace a poznání se podíváme na různá témata v obecných souvislostech. Můžete se tak těšit na povídání o: duchovní stránky člověka, samotných duších, andělech, reinkarnacích, náboženstvích, karmatickích vazbách, modtliteb a spoustu dalších věcí, se kterými se více či méně potkáváme v každodenních životech. Budu se snažit být vaším průvodcem a pomoci vám se zorientovat v těchto tématech, díky zkušenostem, jež jsem svou poutí nabyl. 

 

Ukázka z druhé části knihy kapitoly Karmický srpen:

„Já už si ty lidi vůbec nepamatuji. Pegy jsem poznala jen podle očí. Ona je má takové zvláštní.“

„No to jo,“ začal jsem se smát, „taky mi došlo, kdo to je, až když jsem se jí podíval do očí. A víš, co je zvláštní? Když jsem byl na regresi, tak ta dáma, co dělala médium, měla úplně stejné oči, dokonce i styl řeči. Hned jsem si vzpomněl tehdy na Pegy.“  Chvíli jsem byl zticha, neb mi mozek probíral ono „náhodné“ setkání po letech, a zase začal dávat vše do souvislostí.

„To nebyla žádná náhoda!“ usmál jsem se na Anet.

„Co?“ odpověděla nechápavě.

„To, že její děda se na poslední chvíli rozhodl, že oslaví narozeniny tady na chatě.“

„Co tím myslíš?“

Oba jsme najednou začali vypadat záhadně

„No, jak už jsem v tom únoru ležel takzvaně na smrtelné posteli a myslel jsem si, že už umřu, tak jsem si přál potkat se aspoň ještě jednou s takovými těmi pozitivními lidmi, kteří prošli mým životem, a hlavně s Pegy! Tohle náhodné setkání bylo přesně podle mého přání – vidět ji, jak vypadá, zjistit, kde žije a jak se má, nic víc, a přesně takhle to proběhlo. Vždyť my jsme si ani nevyměnili třeba telefonní čísla, kdyby sem zase jela, ať se ozve. No ale co už, ona se zase ukáže…“ usmál jsem se.

„No vidíš to, přání se plní, jen si musíš umět správně přát!“ odpověděla užasle.

„No ale když to tak vezmu, tak i ty jsi moje splněné přání…“ culil jsem se na Anet.

„Já, jo?“

„Když jsem si přál vidět se s Pegy, tak má další myšlenka byla i na tebe! A když to tak vezmeš, tak už přes deset let jsme v kontaktu jen na internetu, ale vždycky když jsem ti psal, ať přijedeš, nikdy jsi neměla čas, až teď, právě když probíhá karmický srpen.“

„No, to je pravda,“ smála se Anet, „já vlastně pořád nestíhám, a náhodně tenhle víkend se udělal volným. Také mne náhodně napadlo, že bych se mohla za tebou konečně podívat.

„Je to zajímavé, no…“ pokýval jsem zadumaně hlavou, „ale tu knížku si teď koupím tím tuplem, ať vím víc o těch přáních.“

„A to je přesně ono,“ pokračoval jsem po chvíli tajemného klidu, „když máš třeba nějaké nutkání něco udělat, to je tvá intuice. Taky se nemáš toho bát, máš jít za tím a nevymlouvat si to svým rozumem, proč to tak logicky nejde a tak dále. Když si pročítám na internetu takové ty duchovní a transformační články, co tana mne náhodně vyskakují, všude se dočítám, že vše se děje za nějakým účelem, a jak tak pozoruji, je tomu opravdu tak. Vezmi si třeba právě dnešek. Říkáš, že stále nemáš čas a pořád musíš něco dělat. Když se ti náhle naskytl dneska volný den, proč jsi ho třeba nevyužila jinak? Třeba sis doma mohla logicky udělat, co potřebuješ, nebo zajít za nějakými svými přáteli?“

„No… prostě měla jsem nutkavou potřebu tě po tak dlouhé době vidět!“ odpověděla nechápavě Anet

 „No vidíš to, dala jsi na svou intuici, a ne na své logické myšlení, že by sis mohla v tomhle volném čase udělat věci, které jsou pro tebe dle rozumu nutné.“

„Ano…“ přikývla.

„A teď si vezmi, kdyby ses rozhodla jinak. V tuhle dobu bys seděla doma a nervovala se třeba nad nějakými účty. Já bych v tuhle dobu taky asi seděl doma. Nedověděli bychom se navzájem o knížkách, co jsme si doporučili, a taky vše užitečné, co jsme si doteď řekli. Nepřijela bys a nevytáhla mě ven, tím pádem bych ani nepotkal Pegy a nezačal uvažovat o všech souvislostech. Tímhle by se mi nesplnily ani má přání. Když to vezmu do detailů, tak ani kdyby se děda od Pegy nerozhodl na poslední chvíli udělat oslavy tady na chatě, taky bych ji nepotkal a vůbec nezačal uvažovat nad tím, že vás dvě jsem si přál ještě vidět na smrtelné posteli. Taky i kdyby ona nedostala nápad jít se projít právě tímhle směrem a v tuhle hodinu, nepotkali bysme se. Vše má prostě svůj účel, vše se děje, jak má, a člověka mají tyto intuitivní pohnutky vždy nějak posunout v jeho cestě kupředu."

...

Tak, teď už víte, co ode mne můžete čekat. Jak jsem již napsal, bez vaší pomoci to sám nezvládnu, a proto bych vás touto cestou rád přivzal k tomuto projektu. V sekci odměny si jistě každý vybere, jak by se rád na vydání knihy podílel.

 

Jelikož jsem tvor kreativní, tak bych vám na odlehčení chtěl ukázat něco z jiného soudku mé tvorby. Zde jsem vytvořil videoklip k písni "Kalendář" a přikládám ji k příjemnému poslechu a pohledu :) 

 

Předem vám děkuji za jakkoukoliv podporu či zájem nad mým dílem. Nesmírně si toho vážím.

 

Váš Thomas Alvarado

Co si o tomto projektu myslíte?