vydání knihy ODLOŽENÝ VESMÍR - crowfunding kampaň

Novinky - vydání knihy ODLOŽENÝ VESMÍR

Román o cestě z hlavy do srdce, o prostém lidském štěstí a o ničem, které přesahuje vše. Kniha v mnohém navazuje na román Plyšový Buddha.

Knihy

Grafik snů

Kniha ODLOŽENÝ VESMÍR je připravena do tisku. Převádět moje sny ve skutečnost mi už 12 let pomáhá grafik Jiří Procházka. Grafik snů Obrázek

Poslední úpravy knihy Odložený Vesmír dokončeny! :-)

Grafik Jiří Procházka je splněný sen každého spisovatele, tedy alespoň mě. :-) Na jaře 2008 jsem vyslal do Vesmíru přání potkat grafika, se kterým bych si lidsky rozuměl a kterého by těšilo pomáhat mi zhmotňovat mé knihy. Našel jsem ho pár týdnů po vyslovení přání v pražské Stromovce. Seděl nenápadně pod stromem a hrál na tibetskou mísu, zatímco já jsem mlátil do kytary na pikniku s přáteli. Krátce na to jsme spolu vytvořili sbírky To světlo a První úsměv.

Kolik knih jsme od té doby spolu uskutečnili? Popravdě nevím, někdy to zkusím spočítat, ale jistě víc než 10... Oba už se těšíme, až novou knihu budeme držet v rukou.
Je to vždy trochu adrenalin. Dopadne vše dobře? Nezůstaly v knize nějaké chyby? Bude barevnost odpovídat? Určitě vše bude v pořádku, případné drobné nedostatky se dají vždy doladit v druhém vydání.:-)

Hezký den plný inspirace přeji.:-)

Michal Čagánek

S grafikem Jiřím Procházkou při práci na knize Odložený Vesmír.

Pohlednice k nové knize ODLOŽENÝ VESMÍR dorazily z tiskárny! Jsou na ní ilustrace od Kateřiny Kofroňové, pro knihu jich namalovala celkem 10 včetně ilustrace na obálce. :-) Krásný den plný dobrých zpráv přeji. :-) Pohlednice s ilustracemi z knihy Obrázek

Podívejte se, jak vznikala jedna z ilustrací ke knize Odložený Vesmír. Vznik ilustrace do knihy Obrázek

V knize Odložený Vesmír najdete 8 kouzelných ilustrací od malířky Kateřiny Kofroňové. Ty Katka tvoří moderním způsobem na počítači. Podívejte se, jak vznikala jedna z nich.