vydání knihy ODLOŽENÝ VESMÍR - crowfunding kampaň

Novinky - vydání knihy ODLOŽENÝ VESMÍR

Román o cestě z hlavy do srdce, o prostém lidském štěstí a o ničem, které přesahuje vše. Kniha v mnohém navazuje na román Plyšový Buddha.

Knihy
Všechny balíčky s knihami byly odeslány :-) Všechny balíčky odeslány :-) Obrázek

Všechny balíčky s knihou Odložený Vesmír byly odeslány! :-) Věřím, že k Vám dorazí co nejdříve, aby mohly potěšit Vás i Vaše blízké.

Krásné inspirující čtení přeji a ještě jednou moc děkuji za podporu vydání knihy.

Srdečně

Michal Čagánek

Projekt vydání knihy Odložený Vesmír byl úspěšný. :-) Kniha bude na světě 12. prosince. Děkuji za přízeň :-) Kniha se již tiskne. Obrázek

Milí přátelé a příznivci,

moc Vám děkuji za podporu vydání knihy Odložený Vesmír. Projekt byl úspěšný na krásných  108 %. :-) Kniha je v tuto chvíli v tiskárně, na světě by měla být 12. prosince. Jakmile mi přijde z tiskárny, budu posílat balíčky. Snad nikde nezbloudí a do Vánoc k Vám v pořádku doputují...

Pokud byste si někdo chtěl knihu převzít osobně, tak je to možné přímo u mě na adrese Bratronice 192 (okres Kladno), nebo 19. prosince v Praze.

Přeji Vám kouzelný Adventní čas plný zázraků a ještě jednou moc děkuji za Vaši přízeň a podporu,

srdečně

Michal Čagánek

email: michalcag@seznam.cz
tel: 775 642 390 

Kniha Odložený Vesmír bude plná krásných ilustrací. Obrázky jako živé Obrázek

Miloš Löffler je můj parťák už 7 let. Máme spolu hudební skupinu PraMeny, se kterou jsme vydali 2 CD. Před dvěma lety Miloš ilustroval moji knihu Strom štěstí. Další krásné Milošovy kresby ozdobí moji novou knihu Odložený Vesmír. V knize jich najdete celkem 9.