radio_1920977c.jpg

Vybavení Rádia Folk Hudba

Pomozte nám vybavit Rádio Folk, abychom zkvalitnili živé přenosy!

Autor projektu zatím nezveřejnil žádný příspěvěk.

Vybráno44 450 Kč(117 %)

117 %
38 000 Kčpožadováno
80startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuRádio Folk

Odměny

100 KčJen chci pomoct!

Rádi byste zůstali nenápadní, ale přesto chcete Rádio Folk podpořit? Pak je tato odměna přesně pro vás...

Očekávané doručení odměny: prosinec 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčJedna hodina písniček na přání

Říkáte si občas, že by vaše rádio mohlo hrát ještě víc písniček, které máte rádi? Využijte této odměny a připravte si svůj vlastní hodinový playlist!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčProhlídka Studia Rádia Folk a divadla Za plotem

Rádi byste pronikli do zákulisí rádia a zjistili, jak funguje? Chtěli byste vidět divadlo Za plotem z druhé strany? To je fajn, tahle odměna je pro vás! Ředitel Rádia Folk Pavel Rada vás provede a odpoví vám na všechny vaše dotazy...

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčPřečtu si knihu Mořičvíl od Dennyho Newmana

Denny Newman je spisovatel a taky příležitostný moderátor a přítel Rádia Folk. A napsal pěknou knihu Mořičvíl. A protože nám chtěl pomoct, deset kousků věnoval do téhle kampaně a ještě je vlastnoručně podepsal. Takže pokud máte rádi scifi, anebo víte o někom, komu udělá taková kniha radost těsně po Štědrém dni, neváhejte!

Počet dostupných odměn: 3/10

Odměna nedostupná

500 KčHraju na Rádiu Folk!

Jste písničkářky/písničkáři, nebo hrajete v kapele? A máte nahrávky, které v jiných rádiích nemáte možnost pustit? Skvěle! Využijte tuto odměnu a Rádio Folk zařadí vaše písně do playlistu!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčChci být na živém přenosu pořadu Muzikantskej bar

Znáte pořad Muzikantskej bar, kde si moderátoři Michal, Pavel a Martin povídají se skvělými muzikanty? A chcete být u toho, když pořad vzniká? A rádi byste hostu položili nějaký dotaz? Vyberte si tuto odměnu a stanete se sami moderátory...

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

700 KčKurz výroby a degustace Buřtů na černém pivu

Hudebník a zvukař David Alfik Dewetter je dalším spolupracovníkem Rádia Folk. A umí udělat fantastickou pochoutku! Je to nebeská mana... Tak neváhejte a přihlaste se do kurzu...

Počet dostupných odměn: 4/6

Odměna nedostupná

800 KčMilostná báseň na přání

Redaktor Rádia Folk, muzikant a textař Mirek Sebera jen pro vás, nebo pro vaše blízské napíše báseň dle vašeho zadání... To by přece mohl být pěkný dárek, ne? Mirek je romantik, ale ani ironie mu není cizí... Je jen na vás, pro jakou příležitost básň potřebujete. V každém případě, kvalita a vysoká umělecká hodnota je zaručena!

Očekávané doručení odměny: prosinec 2017

Počet dostupných odměn: 3/4

Odměna nedostupná

1 500 KčKurz hry na akustickou, nebo elektrickou kytaru

Pavel Lipták a Martin Kalenda jsou duší a motorem skupiny Mrakoplaš. Zároveň moderují pořad Muzikantskej bar na Rádiu Folk a hrají na kytary. Martin je specialista na groovy a akustiku, Pavel zas vyniká v tvorbě tónu a sólech na elektrickou kytaru. Jste začátečníci, nebo potřebujete svou hru jen obohatit o nové techniky? Vyberte si 90ti minutovou lekci s jedním z nich!

Počet dostupných odměn: 3/4

Odměna nedostupná

3 800 KčGramofon Crosley s podpisy teamu Rádia folk

Tak tato odměna je naprosto jedinečná! Existuje pouze jeden kus! Posloucháte LP desky? Pak je tato odměna přesně pro vás! Tento přenosný gramofon Crosley Messenger je opatřen podpisy moderátorů a redaktorů Rádia Folk. To si nemůžete nechat ujít!

Očekávané doručení odměny: prosinec 2017

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

5 000 KčSoukromý koncert moderátorů a redaktorů Rádia Folk

Rádio Folk tvoří spolu s Pavlem Radou několik spolupracovníků. Mezi nimi jsou i muzikanti, hrající v několika skupinách. Pro účel tohoto projektu se dali dohromady, vytvořili formaci "Latrina v plamenech" a nastudovali 90ti minutový recitál. Chcete je do vašeho klubu, nebo na narozeninovou párty? Neváhejte- je to unikát!

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná