Vybavení pro Lesní školku Veverka - crowfunding kampaň

Novinky - Vybavení pro Lesní školku Veverka

Pomozte nám dovybavit vznikající lesní mateřskou školku v Břeclavi na Moravě! Chybí ještě peníze na přístřešek k jurtě, kadibudku, plot a vybavení.

Ostatní
Máme 116 %. Dokázali jste to! Obrázek

Nemůžeme tomu uvěřit, stále aktualizujeme stránku na Startovači a těch 116 % tam opravdu je :). To, co se před měsícem zdálo jako sen, je nyní skutečnost. Jsme dojatí a moc vděční Vám všem, kteří jste nám pomohli. Ukázalo se, že i lokální projekt je schopen oslovit velké množství lidí. To, že v nás věříte, je obrovským hnacím motorem. V těchto dnech ve velkém zařizujeme, objednáváme, papírujeme, diskutujeme, dolaďujeme, abychom se 4. 9. sešli s prvními rodiči a dětmi a společně  vykročili do prvního školního roku Lesní mateřské školky Veverka.

Do konce projektu zbývá 43 hodin a peníze, které se vyberou navíc, použijeme na pořízení několika zvířátek, přístřešek a oplocení pozemku pro ně. Zatím to vidíme na 2 eko sekačky, neboli 2 ovečky.

Přejeme Vám krásné prázdninové dny a ať Vás dlouho hřeje u srdce, že jste přispěli na smysluplný projekt :).

Zdraví Vás celý tým Veverky

 

hore.jpg

Uložit

Ahoj všem milým příznivcům! Překonali jsme s Vámi milník 90% a jsme tedy už jen krůček od cíle! V tuto chvíli už je Vás 121 dobrodinců a my jsme dojati takovou vlnou Vaší podpory. Moc si toho vážíme a děkujeme.

Zjišťujeme, že ještě stále je spousta břeclaváků, keří o našem projektu neví. Jedna břeclavská redaktorka nás na posledních chvíli objevila na Facebooku a rozhodla se nám narychlo vydat článek na webu mamain.cz: http://mamain.cz/lesni-skolka/

Tak neváhejte dál šířit info o našem projektu mezi své známé, ať dáme těch 100%. Zbývají už jen 2 dny 22h do konce kampaně - sbírka se uzavře ve středu ráno. My se zatím pilně připravujeme na otevření v září. Pokud Vás zajímá dění ve školce, můžete nás dále sledovat na našem Facebook, který pravidelně aktualizujeme: https://www.facebook.com/LesniSkolkaVeverka/.

Veverka tým

IMG_7898.jpg

DSC06118.jpg

 

 

Už 50 %!

Přehoupli jsme se přes 50% cílové částky a to je úžasné! Jsme za půlkou jen díky Vám, jste skvělí! Už 50 %! Obrázek

Myslíme si, že všichni, kdo se rozhodli na projektu spolupodílet si zaslouží vědět, na co přesně peníze půjdou (tedy v případě, že se podaří vybrat cílová částka, jinak se sbírka totiž stornuje). Také chceme být maximálně transparentní a proto Vám dáváme k nahlédnutí náš rozpočet – tzn. ještě potřebné finance k tomu, aby školka v září mohla se vším všudy začít:

 

Dřevěný přístřešek - 56.000 Kč

Suchý záchod s „umývárnou“ - 24.000 Kč

Materiál na oplocení pozemku - 10.000 Kč

Stolky - 11.000 Kč

Židličky – 14.000 Kč

Kamna a příslušenství k nim – 9.500 Kč

Dětské matrace (15x) – 9.000 Kč 

Příslušenství na dovoz jídla (termobox a gastronádoby)   6.000 Kč

Plynový vařič na ohřev vody, kanystry s kohoutkem na vodu (4x), nádobí, nářadí aj. - cca 5.000 Kč

_____________________________________________________________________________

Celkem 144.500 Kč

 

Některé věci a nábytek jsme již dostali od dárců z druhé ruky (např. kuchyňské zázemí) a ty proto nejsou započteny.

Z toho 95.000 Kč zkoušíme získat tady na Startovači s Vaší pomocí. S pomocí všech kamarádů, rodinných příslušníků, břeclaváků, jihomoraváků i přespolních,  známých i neznámých, ale sympatizantů naší filosofie a milovníků přírody.

Čas se nám krátí ale my nezahálíme, přidáváme neustále nové odměny. Držme si palce, ať to vyjde!

Vy všichni se můžete těšit na to, že s vaší pomocí vznikne v Břeclavi úžasné místo pro školku ale i pro různá setkání, semináře a workshopy. Komentujte, ptejte se nás, piště co si myslíte a na co se nejvíc těšíte. Moc děkujeme za pomoc s šířením mezi Vaše okruhy!