Vybavení paláce na Curii Vítkov - crowfunding kampaň

Novinky - Vybavení paláce na Curii Vítkov

Palác velmože na našem hradišti už stojí. Pomozte nám jej vybavit nábytkem, ať jej můžeme vidět v plné kráse.

Ostatní
12 dní a 2 hodiny od začátku kampaně jsme dosáhli prvního cíle. Děkujeme! Co plánujeme dále? Dosáhli jsme cíle! A co dál? Obrázek

Díky 130 startérům jsme dosáhli prvního cíle. Děkujeme všem, a těšíme se na shledanou při vybírání odměn. Ihned po ukončení kampaně naplánujeme výrobu všech hmotných odměn, ty budou k dispozici nejpozději do konce tohoto roku. U ostatních odměn si společně domluvíme termíny, které vám budou nejvíce vyhovovat. Vstupenky na akce samozřejmě platí už od letošního jara, můžete je tedy využít už na Gladius 25. 5.!

V každém případě ale teď už můžeme slíbit, že hodovní síň a kuchyně paláce budou dokončeny v průběhu tohoto roku.

Je před námi ještě necelých 30 dní kampaně, zkusíme tedy dosáhnout dalšího cíle - 160 000,- Kč. Ten by nám umožnil vybavit nábytkem i velmožovu ložnici v horním patře paláce. Váží se k ní i nové odměny, podívejte se tedy na projekt, jestli by se vám nelíbilo něco dalšího, nebo naši kampaň sdílejte se známými.

Ještě jednou děkujeme!

Po třech dnech jsme dosáhli třetiny našeho cíle. Mnohokrát děkujeme za podporu! Abyste měli lepší představu o tom,. co plánujeme, představujeme....(víření bubnů).....KACHEL! Jako na pec, ehm... Jsme ve třetině. Děkujeme všem startérům! Obrázek

Na výrobě kachlů jsme domluveni s Františkem Hyštem, a už jsme od něj dostali i fotku prvního prototypu kachle na pec dle nálezu z Německa. V naší peci jich bude asi 200.