Vtiposcifárny - crowfunding kampaň

Novinky - Vtiposcifárny

Vydání bizarní oduševnělé knížky občasto humorných sci-fi povídek a myšlenek.

Knihy
Tak už se Země víc jak 100x otočila kolem své osy od vydání Vtiposcifilo-z/s-ofie. Pár lidí mi napsalo víceméně pozitivní reakce a potěšilo by mě, kdyby ses ozval(a) i ty, pokud jsi už knihu četl(a) a nepsal(a) mi názor (ale není to povinné)... A navíc máš možnost být mezi prvními, kdo zhlédnou video Benzenová pohádka podle první povídečky ve Vtiposcifilo-z/s-ofii, :o).

Z5nou vazbu o Vtiposcifilo-z/s-ofii mi prosím pište ideálně na Databázeknih.cz, případně na Facebook Wo či na e-mail wesmirny.omyl@seznam.cz...

3D-Mouchodlak video

Ahoj, Právě máš možnost být mezi prvními, kdo zhlédnou mé nové video, které je svým podtextem velmi blízké Vtiposcifilo-z/s-ofii.

PS: Doufám, že tedy všem už dorazila Vtiposcifilo-z/s-ofie. Kdyby někomu náhodou ani zítra, ozvěte se prosím.

Rozesláno

Papírna doporodila knihu Vtiposcifilo-z/s-ofie, jednotlivé kusy už jsou navázané na poštovní krvinky, a až se po víkendu metabolismus o5 probudí z kryptobiózy, začnou dorážet na cílové adresy. Rozesláno Obrázek

Pokud Vtiposcifilo-z/s-ofie v tvém případě náhodou nedorazí do cca týdne (pokud jsme se nedomluvili jinak), nebo jsem něco popletl a nebude se ti to zamlouvat, ozvi se mi prosím, ;).

PS: Nakonec jsem neodolal a knihu vylepšil...