Startovač - financování projektů

Všehomír - dokončení a vydání desky - crowfunding kampaň

Novinky - Všehomír - dokončení a vydání desky

Dokončení nahrávání desky ve studiu, vydání CD nosičů.

Hudba

Deska je tady!

Máme hotovo! Deska je tady! Obrázek

Po delší době zdravíme všechny Startovače s dobrou zprávou, deska je hotová! Najdete na ní 11 autorských písní nahraných v sestavě Jan Drozd (zpěv, kytara), Ondřej Sedlecký (kytara, zpěv), David Straka (basová kytara, zpěv), Matěj Drabina (bicí) a jako hosta Viléma Čoka! Další informace a hlavně ukázky najdete na http://bandzone.cz/vsehomir. Všichni, kteří si zvolili jako odměnu CD nebo CD v elektronické podobě se můžou těšit na brzký dárek, prosíme, pokud jste nenechali kontakt (adresu pro zaslání CD, mail pro mp3), napište nám na vsehomir@vsehomir.com. Pokud snad nedopatřením někdo nedostal některou z dalších odměn, neváhejte se také ozvat. Pečlivé záznamy sice máme, ale chybička se mohla vloudit. Mockrát děkujeme za podporu a strpení a doufáme, že naše muzika vám vynahradí čekání a zpříjemní neklidné časy. Prostě trochu míru od Všehomíru. Za všechny. Honza

Novinky

Čerstvé zprávy o průběhu nahrávání

Zdravím všechny startéry a přináším novinky o vývoji našeho projektu. V prvé řadě bych chtěl znovu poděkovat za podporu a uklidnit všechny netrpělivé. Nahrávání pokračuje a vypadá to, že naše deska bude mít svůj velmi osobitý příběh, což se, doufáme, odrazí pozitivně i na výsledku. Nejprve se k nám jako basák připojil vynikající multiinstrumentalista a zdatný fyzik David Straka a poté fenomenální bubeník a originální tvůrce Matěj Drabina. Nahrávky získávají zcela NOVÝ ROZMĚR, navíc uvažujeme o jednom výživném hostu jako bonusu. Nebudu zatím nic prozrazovat, vše je v jednání. Co se týká odměn, trička byla úspěšně doručena všem šťastným majitelům, placky předáváme příležitostně. Prosím dva anonymní přispěvatele, kteří mají za odměnu Všehomírovici, aby se nám odtajnili, poslali kontakt, aby placatky nepřišly nazmar (jinak je prolijeme hrdlem sami:). Všechna CD, ať už elektronická nebo disky budeme posílat ihned po vydání nebo na křtícím koncertu. Termín zatím neznáme, ale včas upřesníme. Informace o kapelním dění zveřejňujeme i na facebooku Všehomír. Držte nám palce a mějte se krásně.

Za Všehomír 

Honza Drozd a Ondra Sedlecký

Nové odměny

Přidáváme nové odměny, do konce zbývají 3 dny !! Nové odměny Obrázek

Přidáváme další odměny - Pozitivně vibrující trička a za speciální částku 2000 speciální odměna - Johny a další kousky z desky živě! Do konce zbývají už jen tři dny, proto neváhejte :) Prozatím díky všem !!