Všehomír - dokončení a vydání desky - crowfunding kampaň

Všehomír - dokončení a vydání desky

Dokončení nahrávání desky ve studiu, vydání CD nosičů.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme všechny minulé, současné i budoucí fanoušky Všehomíra!! Bude se vám to zdát nemožné, ale až na několik demonahrávek a záznamů živých vystoupení se nám zatím nepodařilo vydat studiovou desku.

Loni ale nazrál čas a tak jsme ve volných chvilkách začali pořizovat zázamy pečlivě vybraných kousků. Finální realizace desky je už ale záležitostí studia Mroš a nemalých nákladů. Poté, co jsme rozbili prasátka, vybrali konta, zastavili rodinné šperky a nahráli co se dalo, jsme se rozhodli obrátit na vás a požádat o podporu. Zbývá dohrát některé vokály, závěrečný mix, případně jeden bonus, což jsme spočítali zhruba na oněch 20 000 Kč. Pro ty, kteří přispějí určitou částkou máme navíc připraveny skvělé odměny, tou hlavní je samozřejmě CD, ale také volné vstupenky na koncert, apartní placka, tričko nebo likér, který vás dostane do správné rockové nálady..

 

placka3.jpg

 

etiketafinis2.jpg

 

triko5.jpg

Pokud by se nám podařilo vybrat částku o 10 000 vyšší, tedy nad 30 000, natočíme videoklip k písni, kterou vybereme v anketě spolu s vámi. Prozatím alespoň ochutnávka v podobě "živého" klipu jedné naší folkové rošťárny. 

 

Pokud by vás více zajímalo, co vlastně chystáme a nestačily úryvky z videoupoutávky, na serveru Bandzone najdete jednu hotovou píseň z chystané kompilace.

Takže prozatím díky za podporu!!

Všehomír

Co si o tomto projektu myslíte?