COMEDY NIGHT LIVE aneb Vraťte Vrtulníka do TV ! | crowdfunding kampaň

Novinky - COMEDY NIGHT LIVE aneb Vraťte Vrtulníka do TV !

živě vysílaná hudebně-zábavná show Michaela V. z J.A.R. ve stylu jeho legendární Runway party s vybranými muzikanty, komiky a herci

Hudba

  • Splněno 5 620 Kč (18 %)
  • 18 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Michael Viktořík - obrázek
  • projekt od Michael Viktořík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Písnička na přání

Věnuji někomu od Vás písničku ve vysílání pořadu Svět podle Michaela (vždy od 7 nebo 13 h). Netradiční dárek pro někoho, kdo si potřebuje vylepšit prospěch, vlést šéfovi do zadku, šéfové do ..., atp.

Počet dostupných odměn: 29/30

Nelze podpořit
200 Kč

Vstup na natáčení show s rautem

Zakoupením special vstupenky na show si zajistíte dobré místo k sezení a možnost se během show i napapat.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
300 Kč

Čestný člen Vrtulník Crew

Uvedení v titulcích na konci pořadu během live vysílání i na vydaném DVD + 1 vstupenka na samotnou show + DVD pořadu

Omezeno 100

Počet dostupných odměn: 92/100

Nelze podpořit
500 Kč

Silvestr 2013

Podpoř tento projekt a staň se spolu se svým partnerem/kou součástí velkého happeningu během natáčení letošního Silvestra. Budeš v záběru kamer, bude Ti poděkováno v titulcích a hlavně budeš během natáčení i skvěle obsloužen a pobaven jak se to na poslední den v roce sluší a patří. Zakoupením této ceny získáváš dva vstupy na natáčení show + raut.

Počet dostupných odměn: 59/60

Nelze podpořit
600 Kč

Radionapalovačka

Možnost si objednat vtipné napálení Vašeho známého po telefonu ve stylu Howarda Sterna v pořadu Svět podle Michaela. Ideální odměna pro někoho koho už nebaví lézt šéfovi do zadku.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
800 Kč

Radionapalovačka + 50% sleva na koncerty J.A.R.

Kromě napálení Vašeho známého po telefonu získáte i 50% slevu na všechny koncerty J.A.R. v příštím roce, kdy slavíme 25let.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 200 Kč

Napalovačka, 50% sleva a 2lístky do Lucerny na JAR

Kromě možnosti si objednat napálení Vašeho známého v pořadu Svět podle Michaela získáte i 50% slevu na všechny koncerty v příštím roce, kdy slavíme 25let + dvě volné vstupenky na letošní koncert J.A.R. v pražské Lucerně.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 500 Kč

Napalovačka,sleva,2lístky do Lucerny a nové CD JAR

Další možnost objednávky napálení Vašeho známého po telefonu v pořadu Michaela V + sleva na všechny koncerty J.A.R. v příštím roce + 2 volné vstupy na letošní Lucernu + podepsané nové CD J.A.R.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
2 000 Kč

Večeře s rómskou štětkou vydávající se za S.Hayek

Dáme spolu pár piv, abyste se dostali do té pravé Hayekovské nálady, poté budete mít čest pozvat Aranku... pardon Salmičku na buřt na Václaváku + odměna za 300 (CD). Pozn.: Arančina běžná sazba a případné léčebné výlohy za venerické ošetření nejsou v ceně zahrnuty. :-)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sponzoring

Touto finanční podporou získáte možnost uvést v úvodu a na závěr pořadu sponzorský odkaz ve tvaru : Tento pořad Vám přináší ... (jméno Vaše nebo firmy, kterou zastupujete)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Spoluautor

Osobně se budete moct zúčastnit natáčení pilotního dílu a Vašemu poradnímu hlasu bude nasloucháno. Máte snad sami nějaké vlastní nápady ? Určitě je uvítám a ocením. Budete u všeho důležitého a v titulcích uveden jako jeden z tvůrců pořadu + 4 lístky na live show na těch nejlepších místech + DVD show.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
5 000 Kč

Product placement

Tímto příspěvkem získáte možnost ukázky Vaší práce či výrobku firmy, kterou zastupujete přímo v pořadu spolu se zasvěceným komentářem, což je v současné době hybná síla moderního marketingu.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
30 000 Kč

Ko-producent

Osobně se můžete zúčastnit celého tvůrčího procesu od scénáře až po natáčení a Vašemu ko-producentskému hlasu bude nasloucháno. Budete u všeho důležitého a v případě zájmu o pořad ze strany televize brán jako člen týmu. V titulcích budete uveden na začátku pořadu jako koproducent. Kromě toho získáte 10 lístků na liveshow na těch nejlepších místech + cokoliv z odměn za 100-2000 Kč + volný vstup na všechny koncerty J.A.R. v roce 2013 a 2014.

Omezeni 1

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit