COMEDY NIGHT LIVE aneb Vraťte Vrtulníka do TV ! | crowdfunding kampaň

COMEDY NIGHT LIVE aneb Vraťte Vrtulníka do TV !

živě vysílaná hudebně-zábavná show Michaela V. z J.A.R. ve stylu jeho legendární Runway party s vybranými muzikanty, komiky a herci

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Comedy Night Live je vrcholem dosavadního ´díla´ Vrtulníka Michaela V. ze skupiny J.A.R., který se v 90.letech etabloval jako úspěšný DJ, moderátor, textař-rapper či komediální herec. Cílem tohoto projektu je vytvořit pilotní díl nové (živě vysílané) show, která využívá všech jeho získaných dovedností a spojuje něco na našem trhu dosud nespojitelného, chilli rockový koncert se švihlou talk show, stand up comedy s hudební improvizací, jamováním a ulítlými parodiemi. K vytvoření pilotního pořadu, který by měl provokovat k pokračování si autor přizval zajímavé osobnosti jako je dnes velmi oblíbený komik Lukáš Pavlásek (Na Stojáka), komediální herečka Sandra Pogodová (seriál Helena), úspěšný talent Ondřej Ruml (X Faktor) nebo mladá soulová skupina Top Dream Company. Předlohou pořadu tu budiž slavná americká Saturday Night Live, kde je hudebně i komediálně možné takřka cokoli, proto se v tomto pilotním vysílání na internetu, které proběhne ve čtvrtek 28.11. můžete těšit kromě jiného i na rómskou štětku vydávající se za Salmu Hayek, předhlídku idiotské módy, on line soutěž o nejlevnější boty, či peprné vzkazy vytočených diváků. Podpořte tedy dobrou věc, popř. se staňte koproducenty nové a divoké comedy show bez skrupulí. 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 5 620 Kč (18 %)
  • 18 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Michael Viktořík - obrázek
  • projekt od Michael Viktořík
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Písnička na přání

Věnuji někomu od Vás písničku ve vysílání pořadu Svět podle Michaela (vždy od 7 nebo 13 h). Netradiční dárek pro někoho, kdo si potřebuje vylepšit prospěch, vlést šéfovi do zadku, šéfové do ..., atp.

Počet dostupných odměn: 29/30

Nelze podpořit
200 Kč

Vstup na natáčení show s rautem

Zakoupením special vstupenky na show si zajistíte dobré místo k sezení a možnost se během show i napapat.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
300 Kč

Čestný člen Vrtulník Crew

Uvedení v titulcích na konci pořadu během live vysílání i na vydaném DVD + 1 vstupenka na samotnou show + DVD pořadu

Omezeno 100

Počet dostupných odměn: 92/100

Nelze podpořit
500 Kč

Silvestr 2013

Podpoř tento projekt a staň se spolu se svým partnerem/kou součástí velkého happeningu během natáčení letošního Silvestra. Budeš v záběru kamer, bude Ti poděkováno v titulcích a hlavně budeš během natáčení i skvěle obsloužen a pobaven jak se to na poslední den v roce sluší a patří. Zakoupením této ceny získáváš dva vstupy na natáčení show + raut.

Počet dostupných odměn: 59/60

Nelze podpořit
600 Kč

Radionapalovačka

Možnost si objednat vtipné napálení Vašeho známého po telefonu ve stylu Howarda Sterna v pořadu Svět podle Michaela. Ideální odměna pro někoho koho už nebaví lézt šéfovi do zadku.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
800 Kč

Radionapalovačka + 50% sleva na koncerty J.A.R.

Kromě napálení Vašeho známého po telefonu získáte i 50% slevu na všechny koncerty J.A.R. v příštím roce, kdy slavíme 25let.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 200 Kč

Napalovačka, 50% sleva a 2lístky do Lucerny na JAR

Kromě možnosti si objednat napálení Vašeho známého v pořadu Svět podle Michaela získáte i 50% slevu na všechny koncerty v příštím roce, kdy slavíme 25let + dvě volné vstupenky na letošní koncert J.A.R. v pražské Lucerně.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 500 Kč

Napalovačka,sleva,2lístky do Lucerny a nové CD JAR

Další možnost objednávky napálení Vašeho známého po telefonu v pořadu Michaela V + sleva na všechny koncerty J.A.R. v příštím roce + 2 volné vstupy na letošní Lucernu + podepsané nové CD J.A.R.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
2 000 Kč

Večeře s rómskou štětkou vydávající se za S.Hayek

Dáme spolu pár piv, abyste se dostali do té pravé Hayekovské nálady, poté budete mít čest pozvat Aranku... pardon Salmičku na buřt na Václaváku + odměna za 300 (CD). Pozn.: Arančina běžná sazba a případné léčebné výlohy za venerické ošetření nejsou v ceně zahrnuty. :-)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sponzoring

Touto finanční podporou získáte možnost uvést v úvodu a na závěr pořadu sponzorský odkaz ve tvaru : Tento pořad Vám přináší ... (jméno Vaše nebo firmy, kterou zastupujete)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Spoluautor

Osobně se budete moct zúčastnit natáčení pilotního dílu a Vašemu poradnímu hlasu bude nasloucháno. Máte snad sami nějaké vlastní nápady ? Určitě je uvítám a ocením. Budete u všeho důležitého a v titulcích uveden jako jeden z tvůrců pořadu + 4 lístky na live show na těch nejlepších místech + DVD show.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
5 000 Kč

Product placement

Tímto příspěvkem získáte možnost ukázky Vaší práce či výrobku firmy, kterou zastupujete přímo v pořadu spolu se zasvěceným komentářem, což je v současné době hybná síla moderního marketingu.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
30 000 Kč

Ko-producent

Osobně se můžete zúčastnit celého tvůrčího procesu od scénáře až po natáčení a Vašemu ko-producentskému hlasu bude nasloucháno. Budete u všeho důležitého a v případě zájmu o pořad ze strany televize brán jako člen týmu. V titulcích budete uveden na začátku pořadu jako koproducent. Kromě toho získáte 10 lístků na liveshow na těch nejlepších místech + cokoliv z odměn za 100-2000 Kč + volný vstup na všechny koncerty J.A.R. v roce 2013 a 2014.

Omezeni 1

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit