Vraťme Pride na Střelák! - crowfunding kampaň

Novinky - Vraťme Pride na Střelák!

Chceme letos Prague Pride vrátit do kouzelného prostředí Střeleckého ostrova. A vše zahájit bomba koncertem s Conchitou Wurst. Pomozte nám s tím...

Hudba
Duhové Botasky šly na dračku, a tak máme štěstí, že jsme pro vás sehnali poslední kousky dostupné v ČR. Další jdou do výroby až za rok. Sehnali jsme pro vás poslední duhové kousky Botas v ČR Obrázek

Děkujeme našemu partnerovi Botas za poskytnutí legendární řady 66. Duhový model Rainbow Maker je v ČR beznadějně vyprodán, ale podařilo se sehnat několik posledních párů. Skutečně je k dispozici jeden až dva páry od každé velikosti. Dovýroba se spouští až za rok.

Využijte tedy poslední možnosti získat duhovky a zároveň podpořit Prague Pride :) Spolu s botami pro vás máme i teplou výbavu do průvodu, aby se vám v sobotu 15. srpna pěkně šlapalo.

Botas_kompozice.jpg

Taky milujete Conchitu Wurst? Pořiďte si její CD s vlastnoručním podpisem, elegantní šátek s její fotografií a tričko + placka Prague Pride k tomu! Pozor - počet omezen. Máme pro vás podepsané CD Conchity ve speciálním Conchi-Prague Pride balíčku Obrázek

Conchita Wurst přijíždí poprvé do ČR. Proto je potřeba se na její návštěvu pořádně připravit. Máme pro vás pět speciálních fanouškovských balíčků, které obsahují kolekci věcí od Conchity i od Prague Pride. Dohromady za velmi výhodnou cenu samozřejmě :)

-          Nové CD Conchity Wurst s jejím vlastnoručním podpisem

-          Šátek 70x70 cm z příjemného materiálu (napůl bavlna a polyester) s portrétem Conchity

-          Tričko z kolekce Prague Pride 2015

-          Barevná placka (odznáček) Prague Pride 2015

-          Vstup na zahajovací koncert na Střeleckém ostrově zdarma – ten dostávají všichni, kdo se       rozhodnou podpořit naši kampaň na Startovači.

Conchi_pruh.jpg

Pokud máte kromě fanouškovského balíčku zájem i o osobní setkání s Conchitou, sledujte FB profil Prague Pride. Conchita se na své české fanoušky těší a plánuje Meet&Greet v Praze.

 

Czech Design Week podporuje Prague Pride a 15 startovačům věnuje k jedné vstupence druhou zdarma. A my přidáváme designový náramek PP 2015 v černé barvě s fialovým nápisem. 1+1 vstupenka na podzimní Czech Design Week! (a náramek PP k tomu) Obrázek

Těšte se na Czech Design Week od 9. do 15. listopadu 2015 v domě U Minuty a v galerii Mánes. Organizátoři akce chtějí prezentovat především kvalitní český design, od těch nejtalentovanějších lidí – studentů, profesionálů jednotlivců, ale i studií a firem. Ambicí je ukázat, že i tuzemská designová výroba a kreativita obstojí v mezinárodním srovnání a že i malá nezávislá studia či kreativci mají své místo vedle velkých, nadnárodních koncernů/značek/výrobců. Cílem je i zapojení se do veřejného prostoru, přetáhnout design z uzavřených místností do městských ulic a tím získat co největší zásah u veřejnosti.

Fialova_400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedním z pilířů Czech Design Week bude i zapojení zahraničních akcí tohoto typu. Krom diskuzního panelu by propagace měla fungovat napříč design weeky, tedy to nejlepší z Čech by se prezentovalo v zahraničí. A naopak výběr ze zahraničí bude představen v Česku.

Přijímání přihlášek designérů a designérek pokračuje až do 15. září. Akce je kurátorovaná, to znamená, že se na ni dostanou jen ti nejlepší z přihlášených tvůrců a tvůrkyň. Ti budou vybráni s důrazem na svůj individuální a osobní přístup.

Na co čekáte? Buďte u toho! Na Startovači si nyní můžete pořídit dvě vstupenky a kožený náramek Prague Pride 2015 za super skvělou cenu 290 Kč. Skutečná cena balíčku je 450 Kč. 

CDW_zluta.jpg