Vraťme Pride na Střelák! | crowdfunding kampaň

Novinky - Vraťme Pride na Střelák!

Chceme letos Prague Pride vrátit do kouzelného prostředí Střeleckého ostrova. A vše zahájit bomba koncertem s Conchitou Wurst. Pomozte nám s tím...

Hudba

Duhové Botasky šly na dračku, a tak máme štěstí, že jsme pro vás sehnali poslední kousky dostupné v ČR. Další jdou do výroby až za rok.
Sehnali jsme pro vás poslední duhové kousky Botas v ČR Obrázek

Děkujeme našemu partnerovi Botas za poskytnutí legendární řady 66. Duhový model Rainbow Maker je v ČR beznadějně vyprodán, ale podařilo se sehnat několik posledních párů. Skutečně je k dispozici jeden až dva páry od každé velikosti. Dovýroba se spouští až za rok.

Využijte tedy poslední možnosti získat duhovky a zároveň podpořit Prague Pride :) Spolu s botami pro vás máme i teplou výbavu do průvodu, aby se vám v sobotu 15. srpna pěkně šlapalo.

Botas_kompozice.jpg

Taky milujete Conchitu Wurst? Pořiďte si její CD s vlastnoručním podpisem, elegantní šátek s její fotografií a tričko + placka Prague Pride k tomu! Pozor - počet omezen.
Máme pro vás podepsané CD Conchity ve speciálním Conchi-Prague Pride balíčku Obrázek

Conchita Wurst přijíždí poprvé do ČR. Proto je potřeba se na její návštěvu pořádně připravit. Máme pro vás pět speciálních fanouškovských balíčků, které obsahují kolekci věcí od Conchity i od Prague Pride. Dohromady za velmi výhodnou cenu samozřejmě :)

-          Nové CD Conchity Wurst s jejím vlastnoručním podpisem

-          Šátek 70x70 cm z příjemného materiálu (napůl bavlna a polyester) s portrétem Conchity

-          Tričko z kolekce Prague Pride 2015

-          Barevná placka (odznáček) Prague Pride 2015

-          Vstup na zahajovací koncert na Střeleckém ostrově zdarma – ten dostávají všichni, kdo se       rozhodnou podpořit naši kampaň na Startovači.

Conchi_pruh.jpg

Pokud máte kromě fanouškovského balíčku zájem i o osobní setkání s Conchitou, sledujte FB profil Prague Pride. Conchita se na své české fanoušky těší a plánuje Meet&Greet v Praze.

 

Czech Design Week podporuje Prague Pride a 15 startovačům věnuje k jedné vstupence druhou zdarma. A my přidáváme designový náramek PP 2015 v černé barvě s fialovým nápisem.
1+1 vstupenka na podzimní Czech Design Week! (a náramek PP k tomu) Obrázek

Těšte se na Czech Design Week od 9. do 15. listopadu 2015 v domě U Minuty a v galerii Mánes. Organizátoři akce chtějí prezentovat především kvalitní český design, od těch nejtalentovanějších lidí – studentů, profesionálů jednotlivců, ale i studií a firem. Ambicí je ukázat, že i tuzemská designová výroba a kreativita obstojí v mezinárodním srovnání a že i malá nezávislá studia či kreativci mají své místo vedle velkých, nadnárodních koncernů/značek/výrobců. Cílem je i zapojení se do veřejného prostoru, přetáhnout design z uzavřených místností do městských ulic a tím získat co největší zásah u veřejnosti.

Fialova_400.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedním z pilířů Czech Design Week bude i zapojení zahraničních akcí tohoto typu. Krom diskuzního panelu by propagace měla fungovat napříč design weeky, tedy to nejlepší z Čech by se prezentovalo v zahraničí. A naopak výběr ze zahraničí bude představen v Česku.

Přijímání přihlášek designérů a designérek pokračuje až do 15. září. Akce je kurátorovaná, to znamená, že se na ni dostanou jen ti nejlepší z přihlášených tvůrců a tvůrkyň. Ti budou vybráni s důrazem na svůj individuální a osobní přístup.

Na co čekáte? Buďte u toho! Na Startovači si nyní můžete pořídit dvě vstupenky a kožený náramek Prague Pride 2015 za super skvělou cenu 290 Kč. Skutečná cena balíčku je 450 Kč. 

CDW_zluta.jpg

  • Splněno 129 000 Kč (107 %)
  • 107 %
  • 120 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 201 Startérů

Autor projektu

Prague Pride - obrázek
  • projekt od Prague Pride
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

199 Kč

Barevná klíčenka Dara bags + 3 placky Prague Pride

V průvodu je důležité neztratit hlavu a klíče. [URL="https://darabags.com/detail/key-dribblet/no-35 "]Hravá klíčenka[/URL] od Dara bags vám s tím pomůže. K dostání v barvách: žlutá, zelenkavá, růžová, fialová, světle modrá. Napište, jakou barvu chcete :) K tomu přidáme kolekci placek v designu Prague Pride 2015.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
200 Kč

Teplá výbava do průvodu Prague Pride

Pokud máte napjatý rozpočet, podpořte nás dvěma stovkami. Vybavíme vás základními potřebami do průvodu v sobotu 15. srpna: duhová vlajka, píšťalka a Prague Pride placka.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
230 Kč

Kosmetický penál Baggie Middle Dara bags + placka

V rozměru 20 x 11 cm [URL="https://darabags.com/detail/baggie-middle/no-35"]penálek [/URL] spolehlivě pojme veškerou kosmetiku na denní i večerní líčení (i na makeup do průvodu). Lze ji s úspěchem použít i jako cestovní lékárničku nebo příruční minipsaníčko. V barvách: zelená, oranžová, modrá, růžová. Napište, jakou barvu chcete :) K tomu přidáme placku v designu Prague Pride 2015.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
290 Kč

2 vstupy na Czech Design Week + design náramek PP

[URL="http://czechdesignweek.cz"]Czech Design Week[/URL] je přehlídka designu zaměřená na nezávislou scénu - tedy to nezajímavější od nejtalentovanějších lidí nejen z ČR. Koná se 9.-15. 11. 2015. Ke vstupenkám vám přidáme jeden náramek PP 2015, černá kůže s fialovým vnitřním nápisem.

Odměna vyprodána: 0/15

Nelze podpořit
300 Kč

Kosmetická taška Baggie Classic Dara bags – placky

Neoblíbenější verze [URL="https://darabags.com/detail/baggie-classic/no-219"]kosmetické taštičky[/URL] od Dara bags 16,5 x 21 cm. Ideální na kosmetiku, ale i jako pouzdro na malou elektroniku nebo příruční psaníčko. V barvách: zelená, oranžová, modrá, růžová. Napište, jakou barvu chcete :) Přidáme vám sadu letošních placek Prague Pride.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
450 Kč

Tričko Prague Pride "36,5 °C" + placka

Do průvodu to chce stylový vohoz! Udělejte dojem ve festivalovém tričku moderního střihu z biobalny s duhovým potiskem. Placka k tomu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Místo na Prague Pride autě v průvodu

Užijte si sobotní průvod na ozdobeném voze Prague Pride. Tisíce lidí uvidí váš festivalový outfit a ladné taneční pohyby.

Odměna vyprodána: 0/6

Nelze podpořit
600 Kč

Další místa na Prague Pride autě v průvodu

Jasná věc, nejlepší pohled na sobotní průvod je z auta Prague Pride, s pořádně hlasitou hudbou, balonky, barvami a soft drinky. Proto přidáváme další 4 místa. Ale víc už ne - vůz PP přece není pro každého.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
700 Kč

Vstupenka na koncert Shamira + kolekce placek PP

Shamir je mladá androgynní senzace z Las Vegas a hned po Prague Pride 18. srpna zahraje v Lucerna Music Baru. Buďte při tom! Ozdobíme vás na to barevnými plackami Prague Pride 2015.

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
800 Kč

Piknikový set pro 2 osoby pro romantiku u řeky

Za tuto částku pro vás máme piknikový koš s úžasným sektem Brown-Forman a různými mňamkami. Užijete si nezapomenutelné letní odpoledne na břehu řeky.

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
950 Kč

Tričko zpěváka Jaro Smejkala značky Religion

Zpěvák Jaro Smejkal je svůj, a proto je jeho oblíbenou značkou Religion inspirovaná kluby a ulicemi východního Londýna. Věnoval nám své oblíbené tričko, v němž odehrál několik koncertů. Velikost M.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vstup do VIP zóny v sobotu 15. 8. na Letné

Pokud nemáte s kým jít na Pride, přijďte sami a seznámíte se ve VIP stanu! K vybrané společnosti získáváte tři drinky zdarma, výhled na hlavní stage a vyvoněnou toi-toiku.

Počet dostupných odměn: 22/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Conchita Wurst + Prague Pride Fan Pack

CD Conchita Wurst s jejím podpisem + šátek Conchita + triko Prague Pride + placka Prague Pride. Conchita vyjádřila podporu Prague Pride věnováním svých podepsaných CD a šátků z fanouškovské kolekce. S tričkem a plackou Prague Pride je to kompletní výbava na zahajovací koncert!

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 400 Kč

Duhová taška Batman od Dara bags + placka PP

S pánskou taškou v duhových barvách zazáříte v davu. [URL="https://darabags.com/detail/batmanka/no-8"]Taška[/URL] má rozměry 24 x 27 cm a splňuje náročné požadavky každého batmana. K tomu přidáme placku Prague Pride 2015.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 400 Kč

Duhová taška Dariana Middle od Dara bags + placka

Do této [URL="https://darabags.com/detail/dariana-middle/no-135 "]duhové tašky[/URL] se vám vejde několik kilo nezbytností, které žena s sebou vždy potřebuje. Rozměr 29 x 27 cm. K tomu přidáme placku v designu Prague Pride 2015.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
1 500 Kč

2 vstupy na koncert LGMC + 2 trička + 2 placky

Z Londýna přijíždí 130 božských hlasů pěveckého sboru London Gay Men's Chorus. Kupte si lístky na koncert 14. 8., oblékněte tričko zdobené plackou a nejlepší večer léta je váš!

Počet dostupných odměn: 1/10

Nelze podpořit
2 500 Kč

2 VIP vstupy na PP afterparty + PP náramky

Po koncíku na Letné party v sobotu pokračuje - v Roxy zahrají Hoxton Whores, Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, Marcelo K2. Tančí se do pěti do rána! K lístkům přidáme 2 kožené náramky Prague Pride 2015.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Boty Botas a výbava do průvodu

Legendární Botas 66 a teplá výbava do průvodu – to přesně potřebujete na úspěšnou sobotní procházku Prague Pride. Budete dobře vidět, slyšet a budete se proto i dobře cítit.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

2 vstupy na zahajovací recepci + profi fotky

Zahajovací recepce je jen pro zvané. Podpořte nás a budete mezi ně patřit. Užijete si výhled z terasy Hrzánského paláce a náš fotograf vás vyfotí s lidmi, co něco znamenají ;)

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
20 000 Kč

Ještě jeden oblek na míru od Friendly Suits

Pro velký úspěch opakujeme: nabízíme ještě jeden skvěle padnoucí oblek na míru od krejčovského startupu Friendly Suits. A pokud máte zájem, stanete se tváří kolekce [URL="http://friendlysuits.cz/"]Friendly Suits[/URL] 2015.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
20 000 Kč

Oblek na míru od FriendlySuits + tvář kolekce 2015

Krejčovský startup Friendly Suits vám ušije luxusní oblek na míru a budete v něm tak boží, že z vás navíc udělají tvář své kolekce 2015. No nezní to jako sen? [URL="http://friendlysuits.cz/"]Friendly Suits[/URL]

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
60 000 Kč

Jsi hvězda - photoshoot v termo-stylu

Pořiďte si vlastní plakát Prague Pride! Zorganizujeme pro vás foto-session, jako když se fotila letošní kampaň. Zapózujte s miláčkem nebo třeba sami. V obýváku se váš plakát bude skvěle vyjímat.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit