Vraťme Pride na Střelák! - crowfunding kampaň

Vraťme Pride na Střelák!

Chceme letos Prague Pride vrátit do kouzelného prostředí Střeleckého ostrova. A vše zahájit bomba koncertem s Conchitou Wurst. Pomozte nám s tím...

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Už nás štvalo, jak spousta lidí pořád neví, že Prague Pride je mnohem víc než jen sobotní průvod. A tak jsme se rozhodli uspořádat velké zahájení, které odpálí týden kulturních, debatních, sportovních i duchovních aktivit. Na Střeláku v pondělí 10. srpna otevřeme Prague Pride 2015 a zároveň i festivalovou vesničku Pride Village, která bude na ostrově fungovat až do pátku 14. srpna..

Na zahajovací koncert přivážíme vítězku evropské hudební soutěže Eurovision Song Contest 2014, rakouskou zpěvačku Conchitu Wurst.

Ale to není všechno! Další hvězdou koncertu bude Aneta Langerová, která dominovala dubnovému předávání hudebních Andělů. Při zahájení Prague Pride vystoupí s písněmi ze svého oceněného alba roku Na Radosti. Předskokanem oběma zpěvačkám bude popový zpěvák Jaro Smejkal

Hvezdy_koncertu.jpg

Velkolepé zahájení je samozřejmě velkolepě náročné i na rozpočet. Proto bude na zahajovací koncert vybíráno symbolické vstupné ve výši 100 Kč. Ti, kdo přispějí na kampaň Prague Pride na Startovači, budou mít vstup na koncert zdarma.

Všechny ostatní akce v průběhu týdne v Pride Village budou zcela zdarma.

Budeme rádi, pokud přispějete na ostrov a nenecháte nás v tom utopit…

Proč Střelák?

V srpnu nás opět čeká nejteplejší týden v roce. Bude to už popáté, co Praha ožije barvami duhy. Hodně jsme za tu dobu vyrostli, ale stejně pořád vzpomínáme na to, jaké to bylo poprvé, na Střeleckém ostrově. Jsme přesvědčeni, že na Střelák Pride patří a je na čase se tam vrátit! Máme v plánu otevřít tam festivalovou vesničku Pride Village. Hudba, úsměvy, stín tromů, řeka...

Program Pride Village

V průběhu pridového týdne od pondělí 10. do pátku 14. srpna se na ostrově odehraje spousta akcí - umělecké workshopy, swingová tančírna, koncert Čoko Voko s představením dětské knížky, živá knihovna, sportovní den (lekce jógy bude víc hot než bikram), dětský den, pikniky a sváči, promítání filmů z festivalu Mezipatra…

Sestavili jsme nejen pestrý program, ale chystáme i duhovou výzdobu, vyjednáváme o duhovém přechodu na most Legií, plánujeme důstojné zázemí včetně voňavé alternativy k toi-toi koutku, který je na ostrově teď.

Nadšení máme spoustu, ale chce to i cash! Musíme zatáhnout pronájem ostrova, program, výzdobu, organizaci, zajištění bezpečnosti.

Panorama.jpg

Proč do toho jdeme?

Prostřednictvím Pride Village chceme duhový festival přiblížit víc do centra a přímo na Vltavě pod Zlatou kapličkou přinášet příjemné chvíle strávené v inspirující společnosti LGBT lidí, umělců, aktivistů, turistů, běžných Pražanů. A snad se bude bavit i pán, co teď na Střeláku dělá ochranku. 

No nebude to krásný? Pomozte nám vrátit Pride na Střelák!

 

Máme pro vás skvělé odměny

Poslední možnost získat beznadějně vyprodané duhové Botasky

Botas_doclanku.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Speciální odměna: Conchita Wurst + Prague Pride fan pack!! Podepsané CD Conchity + šátek Conchita + triko a placka Prague Pride. Nezapomeňte, v ceně je i vstup na pondělní koncert. Máme pouze 5 fan packů!

Conchi_pruh.jpg

  

2 vstupy na Czech Design Week v hodnotě 300 Kč + kožený náramek Prague Pride 2015 v hodnotě 150 Kč - jako odměna s cenou 290 Kč

CzechDesignWeek.jpg

  

Přidali jsme ještě jeden oblek od Friendly Suits, protože jejich obleky šité na míru jsou legen - počkejte si - legendární!

FriendlySuits_FB.jpg

 

Tričko zpěváka Jaro Smejkala, v němž odzpíval několik koncertů. K tomu fotka s podpisem.

Smejkal_triko_male.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vstupenky na žhavý koncert zpěváka Shamira - děkujeme za podporu United Islands of Prague!

Shamir_odmena.jpg

 

Kool odměny od značky Dara bags - děkujeme za podporu!

Dara bags_lista.jpg

 

Trička Prague Pride 2015 - charcoal color

Trika.jpg

 

Oblek od krejčovského startupu Friendly Suits a nafocení jejich kolekce

FriendlySuits.jpg


Boty od lifestylového labelu BOTAS 66

botasky66.jpg


Vstupenky na jedinečný koncert the London Gay Men's Chorus na Nové scéně 14. srpna

A řadu dalších odměn najdete ve sloupci napravo.

Za vaše příspěvky předem moc děkujeme a těšíme se, jak si společně užijeme Prague Pride 2015.

Sledujte náš web www.praguepride.cz

náš Facebook www.fb.com/PraguePrideCZ

náš Twitter (mostly in English) twitter.com/praguepride

náš Instagram instagram.com/prague.pride

Děkujeme Jirkovi Mackovi za poskytnutí video záběrů z roku 2011, Lukášovi Bíbovi za foto z loňska a Made by Vaculík za letošní kampaň :)

Co si o tomto projektu myslíte?