Voxel - naše první kapelní album NANOVO! - crowfunding kampaň

Voxel - naše první kapelní album NANOVO!

Rozhodli jsme se natočit naše první "kapelní" album!
 Bez vás to ale nezvládneme, proto budeme hrozně rádi, když do toho půjdete s námi!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.


Vybrali jsme díky VÁM cílovou částku ani ne za 15 dní!!!! <3 <3 <3

Jste neskuteční a my obrovsky vděční, že DÍKY VÁM vznikne nové album komplet se vším, co k tomu patří. DĚKUJEME!!! A přidáváme další metu, kterou můžeme zdolat, protože (jak vidíme), spoleně s vámi jsme schopni dokázat NEMOŽNÉÉ!!! :)

 --> 150 000 Kč - VYBRÁNO! (nahrání, produkce, mix, mastering, vylisování)
--> 200 000 Kč - VYBRÁNO! budem moci natočit TOP klip v produkci Ondřeje Soukupa.

Jdete s námi do další výzvy? <3


------

Ahoj a hezký den, vy, všichni, co právě čtete tyhle řádky.

My jsme kapela VOXEL & Spol.
---
Dříve jsem vystupoval jako písničkář "Voxel", ale po těch sedmi letech,
kdy jsem vystupoval (skoro vždycky) sám, jsem se rozhodl k dost radikálnímu kroku - vytvořit kolem sebe partu bláznů, kteří budou milovat to, co dělají. A dělat to, co milují.
---
Našel jsem je. Natočili jsme pár demo nahrávek s Martinem Ledvinou (který produkoval např. kapely Jelen, Mirai, Marka Ztraceného,..)  a ucítíli ze všech stran, že: JE TO ONO! A rozhodli se pro tenhle šílený krok. Oslovit VÁS, abyste byli navždycky součástí našeho PRVNÍHO KAPELNÍHO ALBA, které pokřtíme 13.11. v Paláci Akropolis ! <3

Odkaz na křest kapely (a pokud se tenhle projekt povede, tak i KŘEST ALBA) -> bit.ly/VoxelKřestUdálostNÁŠ CÍL:

Je to poprvé (a třeba i naposled?) co děláme takovouhle kampaň na Startovači. Jdeme do toho, protože cítíme, že máme kolem sebe tolik skvělých lidí, jejichž podporu jsme cítili, resp. jsem cítil už od úplného začátku. Za cílovou částku bychom rádi udělali kompletně nové album a vše, co se s tím pojí - nahrání, produkce, mix, master, vylisování, vydání, prostě vše, aby deska mohla spatřit světlo světa a hlavně - abyste ji VY mohli slyšet. Na živo nám to zní teď nějak takhle:Nebo takhle:NOVÉ ALBUM - proč  "NANOVO" ?


Jednoho dne jsem si uvědomil, že sice vystupuju sám, jako písničkář, ale že vlastně poslouchám už něco úplně jinéhho.. A zamiloval si zemité, indie-folkové kapely jako Mumfordy, The Lumineers,.. Koupil jsem si mandolínu a začal se na ni učit. Jen tomu stále něco chybělo. A já, i když se tomu dřív dlouho bránil, si musel přiznat "Venco, kurňa, je čas začít hrát jako kapela". A bylo. Začali jsme vymýšlet úplně nové písně s novým zvukem, vyjeli na turné s Pekařem, udělali nové logo a začali vymýšlet, co dál. Jednoho dne jsem se ozval producentovi (Martin Ledvina) s tím, že to, jak produkuje, je přesně můj vysněný zvuk a přístup. Martin si poslechl pár záznamů z živých koncertů a začali jsme natáčet demáče. Po poslechu jsme hned všichni ucítili, že to má smysl. A napadlo nás poprvé v životě vyzkoušet "Startovač", protože se nám tahle možnost propojení s fanoušky moc libí (a protože jsme také před časem přispěli na několik projektů, které se nám líbily, ať už album Pokáče nebo nové album Mňágy). Proč "Nanovo"? Sice nezačínáme "odznova", ale chceme přijít s novým zvukem, novou, společnou, kapelní energií (kterou se vám už pár měsíců snažíme skrz koncerty předat). Chceme tímhle rozežhnou celou novou éru. A hlavně - s vámi!

Jó a abych nezapomněl, mimo klasické kapelní songy ještě nahrávám videa na youtube, ty vypadají nějak takhle:


či tak:


KDY a ZA JAK DLOUHO?

Většinou alba vznikají půl roku, rok, někdy i více. Jak ale řekl jeden moudrý muž "jen dostatečně bláznivá myšlenka za něco stojí" - a my se rozhodli, že s vaší pomocí to dokážeme za POUHÝCH 30 DNŮ! Dema sice už máme nahrané, ale i tak je to vlastně šíleně krátká doba, my do toho ale chceme dát vše (tak snad se s námi naše přítelkyně a manželky nerozejdou...) a stihnout sakumprdum všechno v tomhle šibeničním čase :-) Za jakoukoliv vaši podporu budeme moc rádi!"CO ZA TO?"

To, že nás podpoříte, ještě neznamená, že z toho nic nebudete mít, právě naopak :-) Připravili jsme pro vás ceny (napravo) a najdete mezi nimi jak ty "klasické" jako CD nebo vstupenky na křest, tak i ty "spešl" jako písničky na míru, tetování od našeho basáka / tatéra Cága, bubenický workshop nebo koncert přes webku či přímo ve vašem obýváků, tak věříme, že si vyberete přesně to, co vám nejvíc sedne!

Děkujeme, že jste tyhle řádky dočetli až sem. A jestli nám pomůžete ve splnění snu - nahrání našeho NEJZÁSADNĚJŠÍHO alba, budeme vám z celého srdce vděční <3 Těšíme se naviděnou na jakémkoliv koncertu či fesťáku, Startéři !!! 

Vaši
VOXEL & Spol.

-----------------------------

Kdyby se cílová částka nevybrala, peníze vám budou v plné výši vráceny.

Kdybyste se chtěli na cokoliv poptat, pište na mail: voxel.official@gmail.com, budu na přijmu a připravený vám zodpovědět vše, co vím :-)

Co si o tomto projektu myslíte?