Voicebandová Brna v HaDivadle | crowdfunding kampaň

Novinky - Voicebandová Brna v HaDivadle

Premiéra voicebandového zpracování básnické sbírky Brna Jakuba Kostelníka spojená s autogramiádou autora se odehraje 23.4.2016 v brněnském HaDivadle.

Umění

12. duben 2016

Jdeme do finále!

Kdo nás chce ještě podpořit má opravdu poslední možnost. Nejsme nenasytní, ale zbývá nám stále spousta cen, která by vám mohla udělat radost. K dispozici jsou stále náušnice, placky, tašky, lístky na premiéru, kniha Jakuba Kostelníka: Brna a další exkluzivní ceny. Využijte poslední možnost, získat suvenýr s logem Ustafu!
Jdeme do finále! Obrázek
Dnes se vám chceme pochlubit s finální verzí plakátu. Přijďte se na nás 23. 4. podívat do HaDivadla. Bude to vskutku nabitý večer!
Finální plakát! Obrázek

plakatFb.jpg

Do konce kampaně zbývají necelé tři dny a díky vám jsem dosáhli cílové částky! Lístků na premiéru je ale ještě dost. Zakoupit si je můžete na pokladě HaDivadla, nebo v rámci naší kampaně i s výtiskem sbírky Brna od Jakuba Kostelníka.
Lístky na premiéru Obrázek

12921033_10201539261079569_707432357_n.jpg

  • Splněno 43 250 Kč (123 %)
  • 123 %
  • 35 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 54 Startérů

Autor projektu

ÚstaF-voiceband.cz - obrázek
  • projekt od ÚstaF-voiceband.cz
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Placka s logem Voicebandu

Standardní veselé sběratelské placky s rozesmátým logem divadelního spolku ÚstaF-voiceband.cz. Potěší každého vášnivého plackaře, zvláště milovníky voicebandové kultury.

Počet dostupných odměn: 146/150

Nelze podpořit
200 Kč

Náušnice s logem Voicebandu

Jen pro opravdové parádnice a parádníky. Náš spolek náušnice vyrábí jen v omezené edici, abyste na večírcích mohla/ mohl zazářit svou originalitou. A když přece jen potkáte... našla/ našel jste spřízněnou duši.

Počet dostupných odměn: 46/50

Nelze podpořit
300 Kč

Taška s logem Voicebandu

V dnešním eko-uvědomělém světě odzvonilo igelitkám. Už nejen opravdový HIPSTŘI jsou na cestách k vidění s cool plátěnou taškou. S tou naší – opatřenou logem ÚstaF-voiceband.cz se ve světě neztratíte

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
350 Kč

Úplně čerstvá sbírka Brna od Jakuba Kostelnika

Jsi brněnský HIPSTER? Student/ka bohemistiky na MU? Milovník/ milovnice poezie? Pak v Tvém batohu, tašce, aktovce... nesmí chybět sbírka Jakuba Kostelníka Brna. Ještě bude voňavá tiskařskou černí a hodí se místo buzoly na toulky brněnskými zákoutími

Počet dostupných odměn: 26/30

Nelze podpořit
400 Kč

Workshop s Voicebandem a pivo po zkoušce

Cena vhodná pro smělé i nesmělé, pro fanoušky, či pouhé zvědavce a stalkery. Divadelní vědci, teoretici a kritici prohlédnou, pochopí a nasbírají materiál pro svou práci. Zveme Tě na účast na naší zkoušce... podle stupně smělosti můžeš jen pozorovat, nebo se aktivně zapojit. A po zkoušce nás společně čeká chill out u piva.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha Jakuba Kostelníka: Brna a lístek na premiéru

Tak ty musíš být, kámo, sběratel podepsanejch prvních vydání! Cena přesně pro Tebe. Dostaneš lístek na cool brněnskej voiceband, kterýho se zúčastní samotnej autor, kterej ti tu sbírku Brna, kterou dostaneš taky, podepíše

Počet dostupných odměn: 15/20

Nelze podpořit
500 Kč

Dva lístky na premiéru !

Pro velký zájem přidáváme dalších deset lístků na premiéru...

Skvělá příležitost na kulturní rande. MULTI-KULTI-RANDE. Ve dvou uvidíte premiéru dokumentárního minifilmu, premiéru voicebandového koncertíku Brna, budete účastni křtu knihy, autogramiády, položíte pár všetečných otázek autorovi a ještě na vás čeká sklenka a chlebíček....

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
500 Kč

Dva lístky na premiéru v HaDivadle

Skvělá příležitost na kulturní rande. MULTI-KULTI-RANDE. Ve dvou uvidíte premiéru dokumentárního minifilmu, premiéru voicebandového koncertíku Brna, budete účastni křtu knihy, autogramiády, položíte pár všetečných otázek autorovi a ještě na vás čeká sklenka a chlebíček....

Počet dostupných odměn: 3/15

Nelze podpořit
700 Kč

Stříhání vlasů od vedoucího Voicebandu

Zdeněk R. Šturma není jen (ne)hrajícím kapitánem spolku ÚstaF-voiceband.cz. Mnohým ze svého okolí se stará o jejich chic haircuty. Za tímto účelem dostal od svých herců k narozeninám mercedes mezi nůžkami – kadeřnické solingenky. Máš-li odvahu a vkus, neváhej a vmáčkni se mezi úzký kruh Zdeňkových zákazníků.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 000 Kč

Zvoicebandování krátkého textu

Tak ty jsi buď vášnivý poeziofil, nebo tě nevzali na dramaturgii. U nás jsi dobře. Vyber nám krátký poetický text a my se ho zhostíme a pak ho veřejně předvedeme a Tebe pozveme. A taky budeme nahlas říkat, že jsi nám ten text vybral/a Ty. A Ty budeš nejlepšejší.

Počet dostupných odměn: 24/25

Nelze podpořit
2 000 Kč

Platonický večer s Májou aneb večer s překvapením

Mája je cool, veselá, vtipná, inteligentní a zábavná. Má ráda platonické večírky. Mrkni na ni na našich stránkách a neodoláš... http://ustaf-voiceband.cz/marketa-maryasova

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
3 000 Kč

Focení v profesionálním ateliéru

Monika Píšek. Naše členka. Naše zpěvačka. Naše fotografka. Na všech zkouškách foťák na krku. A fotí výborně. Nejen nás... taky herce v Městským divadle, zpěváky na koncertech, modelky, svatby a pohřby. Monika Tě pozve k sobě do ateliéru a vytvoří s Tebou malý fotoset.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
5 000 Kč

Logo na stránkách, v programu a každém představení

Jste opravdový mecenáš umění. Díky. Na našich stránkách je místo pro Vaše logo. Máme spoustu místa i v našich programech. Rádi Vám hlasitě poděkujeme při každém našem představení. Celých 365 dní...

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Soukromých 15 minut Best of Voicebandu

Miluješ nás natolik, že nás chceš sám pro sebe. Zahrajeme na narozeninové párty, firemním večírku, či pod balkónem tvého milého/ tvé milé.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
7 000 Kč

Best of Voicebandu se speciální hrou na list

Miluješ nás natolik, že nás chceš sám pro sebe. Zahrajeme na narozeninové párty, firemním večírku, či pod balkónem tvého milého/ tvé milé. A protože jseš fajnšmekr, chceš nás v kombinaci s naším Liborem, který umí hrát na zelený listy. A to chceš!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit