VODITO. - Apple pod jednou střechou - crowfunding kampaň

VODITO. - Apple pod jednou střechou

Chcete mít vše od Apple pod jednou střechou? Pomozte nám vybudovat bezkonkurenční a jedinečný portál, kde nikdy nebudeme míchat jablka s hruškami.

Technika

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jakoby to bylo včera, co jsem v jedné ruce držel svůj první mobilní telefon Alcatel One Touch Max DB, na dvouřádkovém oranžovém displeji mi svítil nápis Eurotel a já běhal po místnosti z rohu do rohu, abych si mohl vyzvednout zprávy z hlasové schránky a v druhé ruce držel knihu 333 tipů a triků k mobilu. Jo, to byly časy. :-) Nicméně se od té doby změnilo plno věcí a i já přišel na to, co je TO, to co mi každý den ušetří spoustu času, usnadní a zpříjemní práci. A ano, jsou to právě zařízení značky Apple. A jak kdysi řekl Steve Jobs:

„Ty nejlepší věci v životě mě nestály žádné peníze. To nejcennější, co všichni máme, je náš čas.“

Právě proto jsem se rozhodl dát dohromady pár odborníků a profesionálů a přijít s portálem VODITO., který v první řadě bude mít za úkol ušetřit právě váš čas, i peníze. Už žádné zdlouhavé vyhledávání toho, toho nebo tamtoho. Všechno od A do Z najdete pěkně na jednom místě - pod jednou střechou. Od blogu, diskuzního fóra, návodů, novinek, přes e-shop s náhradními díly, nářadím a příslušenstvím, až po sekci ke stažení, podporu, apod. A hezky přehledně.

Slibujeme, že nikdy nebudeme míchat jablka s hruškami, takže celý portál se vždy bude věnovat jen mobilním telefonům a zařízením značky Apple. Žádné reklamy, PR články, apod.

Celý portál chceme rozdělit na 3 hlavní sekce a to:

OPRAVY

Potřebujete návod, jak vyměnit prasklý displej, slabou baterii, nefunkční kameru, poškrábaný zadní kryt nebo nefunkční tlačítka na Vašem Apple zařízení? Potřebujete k tomu správný náhradní díl? Chybí Vám k tomu potřebné nářadí? Žádný problém, vše budete moci najít u nás.

SERVIS

Netroufnete si na to a raději by jste opravu svého zařízení svěřili do rukou odborníků a profesionálů? Žádný problém, specializujeme se na mimozáruční, pozáruční a záruční servis mobilních telefonů a zařízení značky Apple.

PODPORA

Potřebujete poradit, jak aktualizovat operační systém nebo Vaše Apple zařízení zálohovat? Nebo vás jen zajímá, jaké je počasí v Liberci? :-) Žádný problém, nabídneme Vám podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

PODPOŘTE NÁS A POMOZTE NÁM ZMĚNIT SVĚT. POMOZTE NÁM UDĚLAT JEDINÉ MÍSTO NA ČESKÉ WEBOVÉ SCÉNĚ, KDE "JABLÍČKÁŘI" NAJDOU ÚPLNĚ VŠE. MÍSTO, KTERÉ BUDE PRO VÁS I PRO NĚ PRVNÍ RANNÍ ZASTÁVKOU.

„Pouze ti, kteří byli natolik naivní, že si mysleli že dokážou změnit svět, ho dokázali opravdu změnit.“ Steve Jobs

 

Náhled pod pokličku:

 

Co si o tomto projektu myslíte?