Voda pro pejsky - crowfunding kampaň

Voda pro pejsky

Koupí našeho charitativního kalendáře přes startovač nám pomůžete vybudovat studnu a tím pádem dostatek i užitkové vody pro pejsky

Ostatní
Voda pro pejsky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Bohužel nám hrozí, že budeme bez vody ...

 

Stávající studna nestačí a hrozí nám, že budeme bez vody. Potřebujeme novou studnu a k tomu je potřeba studie a příslušná stavební povolení. Získáme levný zdroj užitkové pro úklid kotců a hlavně zdroj pitné vody pro pejsky v útulku Voříšek.

Útulek Voříšek pro opuštěné pejsky v Čechách pod Kosířem funguje již přes 12 let a prostřednictvím nadačního fondu Voříšek, tento rok vydal svůj druhý charitativní kalendář, který je jednou z krásných odměn za Vaši pomoc.

A i vám může krásný kalendář viset na zdi nebo stát hezky na pracovním stole a připomínat dobrý skutek. Nebo může udělat radost někomu blízkému.

charitativní kalendář.JPG

V případě , že se nám podaří  požadovaná částka  díky Vám získat, objednáme profesionální firmu, která provede studii, vyhledá nejlepší místo pro studnu a vyřídí všechna potřebné povolení včetně  stavební povolení. Pokud, by ještě něco zůstalo nakoupily bychom věci které potřebujeme opravit a jsou nutné pro denní provoz. Jako třeba rozbité zámky, kliky. 

Vodu používáme jako pitnou pro pejsky i jako užitkovou na zdroj vody pro úklid kotců ,ke koupání pejsků,umývání misek, našich rukou.

. . 

button-new.jpg

 

Samozřejmostí je, že se můžete k nám příjít zkontrovat to, že za získané peníze došlo k zadání vybudování studny a následně budou doklady k nahlédnutí u nás na útulku.

 

Jste skvělí děkujeme, že nám pomáháte <3

Rádi bychom, aby jste věděli že vybrané penízky půjdou jak je uvedeno do projektu viz rozpočet projektu, který  bude stát  55 000 kč bez DPH a následně se musí udělat vodařina čerpadla a elektřina.

MOc Vám děkujeme a můžete nás i nadálr podpořitit koupí našeho charitativního kalendáře. Děkujeme

kalkulace.jpg

Máme už i místo kde vyroste nová smlouva, tam kde je fotbalový míč  je dle proutkaře nejvíce vody.

 

 

misto kde bude.JPG

Co si o tomto projektu myslíte?