vleže kolem Holandska  za 200 hodin - crowfunding kampaň

vleže kolem Holandska za 200 hodin

Je tu jeden blázen, co se rozhodl zúčastnit závodu RATN20 nebo taky kolem Holandska za 200 hodin bez podpory na obrácené trojkolce.

Ostatní
vleže kolem Holandska  za 200 hodin

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Začínal jsem s uzdou na zádech (pro ty, co nevědí, jedná se o typ batohu) a brouzdal po našich lesích. Na dovolené v Holandsku jsem si z kanálu vylovil kolo a pohyb po svých jsem zaměnil za jízdu na dámském městském kole. Bylo to super, až na jednu velkou chybu, při delší cestě jsem po pár dnech řešil jen bolavý zadek. Tento problém jsem vyřešil stavbou vlastní trojkolky, dva roky jsem se s tím navztekal, ale výsledek stojí, doufám, za to :-)  Napřed jsem to bral klasicky, zabalil si pár věcí a několik dní jezdil a kochal se. Ale teď mě začalo bavit prostě se jen tak sbalit na lehko, ráno vstát a jet, večer někde odpadnout a další den zase nanovo. Možná Vám to připadá trošku mimo, před pár lety jsem si to taky myslel :-) Ale, má to své kouzlo!
Že ujedu za den přes 200 km, to vím, ale co nevím, jestli to vydržím 9 dní po sobě? Nejjednodušší, jak to zjistit, je to prostě zkusit. Vybral jsem si tedy závod Race around the Netherlands  na 1890 km za 8 a 1/2 dne. Teď Vás určitě napadá, to je přece pohoda, Holandsko je přece placka. To je samozřejmě pravda, ale také tam opravdu hodně fouká a kdo někdy jel na kole tak ví, že protivítr je mnohem
horší než kdejaký kopec. Tohle už není jen o sbaleném spacáku, ale tahle sranda, i když se to nezdá, tak i něco stojí. Řekl jsme si, že za to nic nedám a zkusím tady něco málo na závod vybrat. Když už jste dočetli až sem, tak se podívejte, co nabízím. Doufám, že si vyberete a kasa cink:) Peníze, co se vyberou, použiji na zaplacení startovného a dopravu na místo závodu.

 

Na čem to pojedu

Obrácená trojkolka vyrobená z 1,5 mm silných ocelových trubek, váha stroje je 31 kg, když se naloží zavazadla a já, tak to dá dohromady asi 140 kg, které dávají do pohybu jen moje nohy pomocí převodů 3 x 9. O zastavení se pak snaží tří kotoučové brzdy. Lebedím si v pohodlné sedačce, a i když to tak někdy vypadá, tak za jízdy určitě nespím .  

35519836_466423937124236_3352886539112677376_o.jpg

Kudy pojedu

Trasa je dána pořadatelem závodu. Délka 1890 km s převýšením 6 800 m, k navigaci použiji aplikaci mapy.cz

oficiální stránka závodu

Něco málo k odměnám

Nechtělo se mi nabízet nějaký hrnečky , čokoládičky, pohledy .... , tak nabízim svoji práci třeba se to bude někomu hodit .

nášivky - ukázka několiká málo kousků

Trika - budete si moci zvolit barvu , velikost a typ (pánská , dámská , dětská )

nabízená trika

160 g Malfini BASIC

180 g Malfini VIPER

 

Co si o tomto projektu myslíte?