Startovač - financování projektů

Vlci bez beránčího roucha - crowfunding kampaň

Podpořit - Vlci bez beránčího roucha

K ochraně vlků v české krajině stačí málo: Uchránit před nimi hospodářská zvířata, na která vlci mohou zaútočit. A přesně toho společně docílíme!

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

199 Kč Pošlu peníze a nic za to nechci

Fandím vlkům a tak přispěji na nákup nového zdroje napětí. Odměnou mi bude vědomí, že můj příspěvek zvýší zabezpečení hospodářských zvířat v lokalitě, kde vlci opakovaně na nezabezpečená stáda útočí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

249 Kč VIP vstupenka na pořádnej biják do multikina

Blíží se premiéra filmu, na který si už dlouho brousím zuby. Spojím proto příjemné s užitečným, přispěji na nákup zdroje napětí a jako odměnu dostanu vstupenku do multikina ze sítě Premiere Cinemas na film dle vlastního výběru.

Počet dostupných odměn: 13/20

Nelze podpořit

399 Kč Vyjížďka na koních pro jednu osobu

Jako poděkování za příspěvek na nákup lepšího zabezpečení hospodářských zvířat před útoky vlků získám poukaz na vyjížďku na koních v podhůří Jeseníků - v malebné krajině okolo obce Břidličná.

Počet dostupných odměn: 2/6

Nelze podpořit

999 Kč Dvě noci pro dvě osoby v krušnohorském hostýlku

V krušnohorských Vejprtech skrývá se oáza klidu, míru, svobody a pohody. Ta oáza se jmenuje Yetti Backpacker Hostel. Jeho majitelka a znalkyně krušnohorských vlků Krušnoholka Štěpánka mě a mého souputníka zde na dvě noci ubytuje. Přesný termín pobytu si Štěpánkou domluvím s dostatečným předstihem.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit

1 299 Kč Dvě hodiny výuky lyžování v Krušných horách

Pro vaše dítko. Se Štěpánkou Kadlecovou - instruktorkou s mnohaletou praxí a znalkyní krušnohorských vlků. Přesné místo výuky a další podrobnosti si se Štěpánkou domluvím v dostatečném předstihu.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit

1 499 Kč Přednáška o vlcích a rysech v české krajině

Pro žáky základní nebo střední školy zajistím interaktivní přednášku o těchto velkých šelmách v rozsahu jedné vyučovací hodiny. Místo a čas uskutečnění přednášky si domluvím s lektorem Jirkou Benešem v dostatečném předstihu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 499 Kč Procházka Šumavou s Josefem Peckou

Snad není Šumavy znalejšího horala než Pepíka Pecky. A právě tenhle bard mě a mého kamaráda provede Šumavou. Trasu jednodenního výletu si s Pepou domluvíme předem a budeme při tom respektovat jeho aktuální zdravotní stav a pracovní itinerář. Třeba se dostaneme i na území vlčího teritoria.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit

1 999 Kč Zimní celodenní výlet na skialpech v Kruškách

Včetně instruktáže. S Krušnoholkou a znalkyní vlků Štěpánkou Kadlecovou. Termín a místo putování včetně dalších potřebných věcí (např. zapůjčení skialpů) si se Štěpánku dohodnu s dostatečným předstihem.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit

1 999 Kč Dva dny ve vlčích stopách s Jirkou Benešem

Spolu se svým kamarádem či kamarádkou se vydáme na dvoudenní vandr s Jirkou Benešem. Přespíme pod širákem a oba dva dny se bude pohybovat v oblasti s potvrzeným výskytem vlků. Termín a lokalitu si s Jirkou domluvíme předem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 999 Kč S celou rodinou v koňském sedle

Na dohled od majestátného Pradědu u obce Břidličná strávím se svými pěti nejbližšími krásné chvíle při rodinném programu s koňmi. A to vše jako poděkování za mou finanční podporu, za kterou bude moci chovatel lépe zabezpečit svá hospodářská zvířata před útoky vlků.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit

1 999 Kč Zimní celodenní výlet na sněžnicích v Kruškách

Pro dvě osoby a včetně zapůjčení sněžnic. Ujme se nás znalkyně vlků Krušnoholka Štěpánka Kadlecová, se kterou si termín výletu a další podrobnosti domluvíme s dostatečným předstihem.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit

1 999 Kč Víkendový pobyt pro dva pod Králickým Sněžníkem

Nemůže být pro tuto kampaň příznačnější odměna než víkendový pobyt pro dva v penzionu s názvem Ovčárna. A navíc nedaleko překrásného Králického Sněžníku. A ještě další navíc: Součástí odměny je i hodinka sauny zdarma. Přesný termín mého pobytu a případně další požadavky v dostatečním předstihu proberu s provozovateli Penzionu Ovčárna v Šanově a budu přitom respektovat zejména aktuální obsazenost penzionu.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit

9 000 Kč Pětidenní pobyt pro dva na ostrově Bali

Přesný termín pobytu u Bábi na Bali si v předstihu dohodnu s ubytovateli telefonicky nebo emailem, kdy samozřejmě budu respektovat aktuální obsazenost ubytovacích kapacit. Počítám s tím, že získám poukaz pouze na pobyt, tedy bez letenky, stravování či dalších služeb. Více informací k ubytování si dohledám na www.babanabali.cz.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit