VIRTUÁLNÍ PRACOVNA 2.0 | crowdfunding kampaň

Startéři - VIRTUÁLNÍ PRACOVNA 2.0

Posuňte s námi virPR do vyššího levelu. Rozprouděme to a ukažme světu, že i Evropa má na to, postavit své "Silicon Valley" a to přímo v jejím srdci!

Hry & Apps

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 85 750 Kč (10 %)
  • 10 %
  • 800 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

SMART BUZZ - Jakub Pacanda - obrázek
  • projekt od SMART BUZZ - Jakub Pacanda
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Pro podnikatele a živnostníky.

Dobrá rada něco stojí. Virtuální schůzka s Jakubem Pacandou. (tvůrcem myšlenky). Jakub s vámi během 15 min na internetu probere typ vašeho podnikání a poradí Vám, jak na něj nejlépe nasadit virtuální marketing. Odměnu vydáváme okamžitě, ne až po skončení kampaně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

virPR 1.0 tarif SMART 200 na 2 roky

Podpoř nás „Komenským“ a získáš tak svou vlastní virtuální pracovnu v našem brandu a to na dva roky. Ušetříš tak 4 600 Kč. A aby toho nebylo málo, tvá budoucí cena za virPR 2.0 zůstane za cenu virPR 1.0. Nechceme žádné „dotace“, ale férový obchod! :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

virPR 1.0 tarif SMART 400 na 2 roky

Podpoř nás čtyřmi stovkami a nejen že ušetříš 9 200 Kč, ale hlavně – my pak „shodíme“ náš brand a díky tomu si můžeš nastavit vlastní barvy. A také tvá budoucí cena za virPR 2.0, zůstane za cenu virPR 1.0.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

CHCI POSTAVIT SILICON VALLEY V EVROPĚ

Líbí se Ti myšlenka postavit si vlastní Silicon Valley v srdci Evropy? Pak nás podpoř a přijď si s námi o tom pokecat do našeho Teleportária!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

virPR 1.0 tarif SMART 600 na 2 roky

Záleží Ti na vlastní značce? Pak přihoď ještě jedno „dvoukilo“ a změň si kompletně vlastní skin. Ukaž tak svému okolí, kdo jsi! A i pro Tebe platí, že tvá budoucí cena za virPR 2.0 zůstane za cenu virPR 1.0. Férový obchod, co říkáš? Jo, abychom nezapomněli, úspora 13 800 Kč už za to stojí!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Nevíš? Neboj, pomůžeme Ti!

Chceš vše, co je v odměně za 600 Kč, ale nechceš ztrácet čas nebo předem víš, že si nebudeš vědět rady s nastavením? Zkonzultujeme Tvé potřeby, převedeme je do praxe a pomůžeme Ti to rozjet!

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
2 000 Kč

STAROU ZA NOVOU tarif SMART 200

Po dobu vývoje virPR druhé generace, dostaneš to co za dar v hodnotě 200 Kč. Jakmile to však dokončíme, čeká Tě virPR 2.0 a to na 2 roky zdarma! Navíc získáš 20 % doživotní slevu na, kteroukoli další verzi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 000 Kč

STAROU ZA NOVOU tarif SMART 400

Po dobu vývoje virPR druhé generace, dostaneš to co za dar v hodnotě 400 Kč. Jakmile to však dokončíme, čeká Tě virPR 2.0 a to na 4 roky zdarma! Navíc získáš 40 % doživotní slevu na, kteroukoli další verzi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
6 000 Kč

STAROU ZA NOVOU tarif SMART 600

Po dobu vývoje virPR druhé generace, dostaneš to co za dar v hodnotě 600 Kč. Jakmile to však dokončíme, čeká Tě virPR 2.0 a to na 6 let zdarma! Navíc získáš 60 % doživotní slevu na, kteroukoli další verzi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

NA DOŽIVOTÍ

Rozhodně nejvýhodnější nabídka! Po dobu vývoje virPR druhé generace, dostaneš to co za dar v hodnotě 600 Kč. Jakmile to však dokončíme, čeká Tě virPR 2.0 na doživotí, to znamená, že už od nás nikdy neuvidíš žádnou fakturu za pronájem pracovny. Je to jako bychom Ti dali neomezený tarif na volání do konce života, je to fér?

Počet dostupných odměn: 197/200

Nelze podpořit
25 000 Kč

DO MALÉ FIRMY

Po dobu vývoje virPR druhé generace, získáte odměnu jako v případě daru 600 Kč pro 5 VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ, navíc vám je všechny zaučíme. Všechny pracovny přizpůsobíme vašemu brandu/značce. Jakmile dokončíme vývoj, vše upgradujeme na virPR 2.0, který získáte na 2 ROKY ZDARMA a navíc vaše firma získá 10 % DOŽIVOTNÍ SLEVU na kteroukoli další verzi či službu SMART BUZZ.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
50 000 Kč

DO STŘEDNĚ VELKÉ FIRMY

Po dobu vývoje virPR druhé generace, získáte odměnu jako v případě daru 600 Kč pro 10 VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ, navíc vám je všechny zaučíme. Všechny pracovny přizpůsobíme vašemu brandu/značce. Jakmile dokončíme vývoj, vše upgradujeme na virPR 2.0, který získáte na 4 ROKY ZDARMA a navíc vaše firma získá 20 % DOŽIVOTNÍ SLEVU na kteroukoli další verzi či službu SMART BUZZ.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
100 000 Kč

DO VELKÉ FIRMY

Po dobu vývoje virPR druhé generace, získáte odměnu jako v případě daru 600 Kč pro 20 VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ, navíc vám je všechny zaučíme. Všechny pracovny přizpůsobíme vašemu brandu/značce. Jakmile dokončíme vývoj, vše upgradujeme na virPR 2.0, který získáte na 10 LET ZDARMA a navíc vaše firma získá 30 % DOŽIVOTNÍ SLEVU na kteroukoli další verzi či službu SMART BUZZ.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
500 000 Kč

V MEZINÁRODNÍM MĚŘÍTKU

Po dobu vývoje virPR druhé generace, získáte odměnu jako v případě daru 600 Kč pro 50 VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ. Nejen, že je všechny zaučíme, tak že vás doslova „zvirtualizujeme“, ale zároveň vám předáme kompletní know-how v oblasti live-stream prodejních procesů. Jakmile dokončíme vývoj, vše upgradujeme na virPR 2.0, který získáte na doživotí.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit