VIRTUÁLNÍ PRACOVNA 2.0 - crowfunding kampaň

VIRTUÁLNÍ PRACOVNA 2.0

Posuňte s námi virPR do vyššího levelu. Rozprouděme to a ukažme světu, že i Evropa má na to, postavit své "Silicon Valley" a to přímo v jejím srdci!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

VIRTUÁLNÍ PRACOVNA virPR 2.0

Návrh 2.png

CO JE TO virPR?

Aplikace virPR je určená pro profesionály nebo každého, kdo dokáže využít jejího potenciálu. Jedná se o virtuální pracovnu, běžící přímo v internetovém prohlížeči, založenou na online live stremování videa z webkamery. Vlastník pracovny je jejím správcem a má k ruce mnoho dalších nástrojů pro prezentaci produktu a komunikaci s klienty či spolupracovníky. V aplikaci najdete možnost stremovat dokumenty pdf, jpg a png, moderovatelný chat, když se připojí více lidí, a další užitečné věci jako zvýrazňování a kreslení na sdílenou plochu..

Podle zakoupení balíčku dostane náš klient v nejnákladnější verzi pracovnu, kde si může nastavit také vlastní barvy, logo i bannery.

JAKÁ JE NAŠE VIZE?

Jako obchodníci a podnikatelé se s klienty nechceme setkávat převážně osobně, jelikož to zabírá velkou spoustu času. Jako klienti se nechceme scházet se svými obchodními poradci a bankéři z toho stejného důvodu. Všechno se dá provést online v prohlížeči během chvíle, bez zbytečného prodlení. Ušetřený čas můžeme věnovat rodině, přátelům, projektům a koníčkům.

CO CHCEME ZMĚNIT NA virPR?

Rádi bychom přidali do kanceláře další užitečné nástroje, vytvořili mobilní aplikaci pro mobily a tablety. Celou službu chceme spustit na HTML5 místo dosluhující technologie Flash. Vše proto, aby se každému využívala co nejpříjemněji a hlavně zajistila co nejvyšší výkon.

CO CHCEME DOSÁHNOUT S NOVOU VIRTUÁLNÍ PRACOVNOU?

Rozjet to v Česku a prorazit do světa – našim cílem je vytvořit světovou značku se světovou kvalitou založenou na české vynalézavosti.

FAQ

  • Jak se to liší od Skype?

Skype je skvělý komunikátor. Je výborný pro spojení s přáteli a rodinou, ale nebyl vyvinut pro potřeby obchodu a podnikání. Své klienty většinou nechcete mít mezi kontakty z rodiny a kamarádů. Na základě pětiletých zkušeností jsme pochopili, že obchodníkům záleží na jejich značce, proto si pracovnu můžete kompletně uzpůsobit vlastnímu vzhledu - vlastní logo, barvy.

  • Cíle - aplikaci zjednodušit, přidat nové funkce, větší bezpečnost.
  • Horizont: jaro 2016.

 

 ZE ZÁKULISÍ TÉTO KAMPANĚ

 Petře, děkujeme za podporu.

1424469_320116718127491_877971554_n_Fotor.png

Petr Sluka, je člověk, který si zaslouží naše velké díky a to nejen za jeho podporu 50 000 Kč do našeho Startupu. Je to Investor s obrovským charisma a morálními hodnotami. Podpořit se nás rozhodl protože nově chystá něco velkého, my už víme co, ale zatím je to tajemství. Sledujte nás na facebooku, kde vám brzy něco pošeptáme.

 

Kdo za tím vším stojí a jaké jsou jeho vize?

11698425_1532619760291988_2738768602838578596_n.png

Jakub poskytl exluzivní rozhovor pro magazín Startupisti.cz. Jaké jsou jeho vize, kam má namířeno a co by doporučil ostatním Starupistům? Přečtěte si zde. Podpořte projekt 500 Kč a získejte tytul správného startupisty co se rozhodl pustit do stavění Evropského technologického centra, jako je Silicon Valley či Tel Aviv v Israeli.  

Cesta do Kazachstánu

Kazachstán.jpg

Nikdy jsme se neviděli, ale už jsou z nás minimálně obchodní přátelé. Navíc Michal získal tytul Nejvzdálenějšího klienta. Věděli jste, že kdybyste se rozhodli jet do Kazachstánu a zpět autem, strávíte za volantem přes 4 dny? Neplýtvejte zbytečně svým časem.

 

Začínáte s podnikáním? Mrkněte sem.

 

603636_10153145914243504_3460051365999216179_n.jpg

 

Děkujeme facebookové skupině Podnikatelé a živnostníci za jejich podporu. Jsme členy skupiny a tak můžeme říct, že je to místo, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací a rad od zkušených odborníků či specialistů, kterým naše virtuální pracovna dává smysl. Chcete se dozvědět, jak nasadit virtuální pracovnu na vaše podnikání? Pak nás podpořte 100 Kč. Radu získáte přímo od Tvůrce myšlenky, který se virtuálním prodejem zabývá již pátým rokem. Jakub má zkušenosti se zaváděním virtuálních prodejních procesů nejen do malých podniků, ale zároveň do velkých korporací, bank, franchisovych systémů a multilevel marketingu.

 

Natáčení s Tomášem Matonohou.

Matonoha.jpg

S Tomášem to byla skutečně "rychlovka", je to zkrátka profík. Napište nám na naší funpage, který film nebo scénka se vám s Tomášem nejvíce líbil.

Co si o tomto projektu myslíte?