Víra v lidi - webové stránky - crowfunding kampaň

Víra v lidi - webové stránky

Projekt nezávislé právní instituce Víry v lidi potřebuje obléci do nového kabátu. Buďte jedni z těch, kteří pomohou zásadně změnit svět.

Ostatní
Víra v lidi - webové stránky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rád bych oživil projekt, na kterém pracuji více než 3 roky, vytvořením nových webových stránek. Jedná se o projekt Víry v lidi - nezávislé právní instituce. Webové stránky, které jsem nechal před přibližně 3lety vytvořit jsou již zastaralé, co se týká funkcí i designu. Doposud mi sloužily spíše jako poznámkový blog a projektu se věnujeme spíše na facebookových stránkách. Rád bych přenesl práci z facebooku na webové stránky, aby sloužily k účelu ke kterému byly vytvořeny.

Pokud se chcete dozvědět více o Víře v lidi, využijte následujích odkazů na články na webovém portálu idnes, případně wikiverzitě.

První reálná víra - Víra v lidi.

http://repecky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=482427

"Šestero" Víry v lidi.

http://repecky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=484764

Víra v lidi na Wikiverzitě.

https://cs.wikiversity.org/wiki/V%C3%ADra_v_lidi

citace: "Jedním z cílů Víry v lidi je globální propojení lidské společnosti ve společných zásadách a prohloubení lásky k lidem."

Moje dosavadní zkušenosti jsou takové, že se lidé o projekt zajímají, když na toto téma navážu hovor. A poté co jsem si nalepil na auto logo projektu s nápisem Víra v lidi, zjišťuji vesměs pozitivní reakce. Troufám si říct, že značka Víry v lidi přináší přátelštější prostředí i v obchodu.

 

Pravidla Víry v lidi:

pomáháme slabším

ctíme dobré mravy

chováme úctu ke starším

vzdělání je matka moudrosti

nebereme úplatky

každému tak, jak si zaslouží

 

Jak by se tedy měl měnit svět s vaší pomocí? Uvedu jeden z příkladů z poslední doby v obrazové podobě.

Tohle prý říká Bill Gates:

14595588_1104615996241900_2461367904270116313_n.jpg

Chcete, aby si lidé říkali "Život není fér."? A na základě toho kradli, protože to dělají i ostatní, bili své ženy, protože to dělá i někdo jiný, týrali zvířata, protože jsou slabší a život prostě není fér?

Tohle si myslím já:

David život.jpg

Nebo se vám více líbí myšlenka spravedlivého života, kdy nad každým neprávem trčí zdvižený ukazováček. Kdy si každý prvně rozmyslí, zda něco ukradne, někoho uhodí, někomu ublíží?

 

Co myslíte, která myšlenka by měla být více slyšet?

Odměny:

1) takto můža vypadat nálepka a nápis Víra v lidi:

zrcátko Víra v lidi.jpg

 2) polokošile jsou zatím ve výrobě, bude se jednat o tričko s límečkem v barvě nebeská modř - světle modrá, na hrudi na levé straně bude logo a na zádech uvedená pravidla

 

 

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký a ničím nerušený den

David Repecký

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?