VÍMVÍC: online video kurzy od kvalitních lektorů | crowdfunding kampaň

Novinky - VÍMVÍC: online video kurzy od kvalitních lektorů

Podpořte kvalitní online vzdělávání. Přispějte na vybudování natáčecích studií, kde se špičkovými lektory pro vás natočíme stovky video kurzů.

Technika

Už nic nebrání tomu, abyste se zaregistrovali a začali čerpat nové dovednosti! Jak uplatnit kredity ze Startovače?
Spustili jsme pro vás videokurzy v beta režimu! Obrázek

Dobré odpoledne,

jaké jsou hlavní zprávy tohoto týdne? Spuštění online videokurzů VímVíc.cz (ikdyž zatím jen v beta režimu)!

Co to znamená?

Můžete se zaregistrovat, pořídit si nějaký z kurzů v nabídce a začít se vzdělávat. My zatím budeme web stále ladit, aby na něm bylo vše perfektní. Moc oceníme vaši pomoc - pokud objevíte nějakou překážku či error nebo máte jiné postřehy, jak web vylepšit, dejte nám to prosím vědět. Napište nám buď na sociální sítě nebo na info@vimvic.cz.

Jak uplatnit kredity ze Startovače? 

Máte v rámci odměny dostat 250, 500, 1 000 nebo jiný počet kreditů? Brzy vám na email pošleme instrukce. Kredity budete moci čerpat pomocí unikátního slevového kódu, který vám také přijde do mailu. 

To je od nás v tuto chvíli vše, už vás nebudeme dále zdržovat - hurá k dovednostem!

Krásný zbytek dne přeje tým VímVíc.cz

Odměny vyexpedovány a nové kurzy v nabídce. Webová síň slávy téměř kompletní. Děkujeme za neustávající podporu.
Zjistěte, jak můžete získat kredity na kurzy zdarma! Obrázek

Krásné dobré úterní ráno,

Minulý týden jsme vám rozeslali odměny, tak doufáme, že je brzy budete mít doma :)

Přišel vám váš hrnek nebo magnetka? Budeme rádi, když to dáte nám i všem ostatním vědět! Vyfoťte, jak si z hrnku užíváte váš ranní čaj, jak magnetka dobře slouží a drží nákupní seznam na ledničce nebo jak jinak si u vás doma našly dárky místo. Vyvěste fotku na náš Facebook nebo Twitter a my jí odměníme. Připíšeme vám za to 100 kreditů na nákup videokurzů a to se vyplatí!

Pokud nemáte v rámci odměny hrnek nebo magnetku, nemusíte smutnit. Pravidelně budeme dárky rozdávat v soutěžích. A soutěžit se bude i o kredity. Aby vám nic neuniklo, sledujte naše sociální sítě.

Webová síň slávy už je z 99% kompletní. Zrovna vytváříme návrh pro kancelář, nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme návrh finální.

Intenzivně pracujeme na produkci kurzů, viděli jste naše nové trailery? Přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube, abyste vždy jako první veděli, co chystáme. Zajímá vás spíš web, jazyky nebo zdraví?

Doufáme, že jste si užili prodloužený víkend, teď vzhůru do nového týdne! 

Tým VímVíc.cz

Twitter @vimvic_cz | Facebook VÍMVÍC.cz | VímVíc Magazín

Děkujeme všem, co přišli na párty minulý čtvrtek. Bylo skvělé se poznat s těmi, kdo nás podporují. Doufáme, že jste si ji užili tak jako my :) Prohlédněte si fotky...

Krásné dobré pondělí, 

podívejte se na fotky ze čtvrteční párty, odkaz zde >>. Užili jste si party, chutnal vám raut? Doufáme, že ano. Bylo skvělé vidět se s lidmi, kteří náš projekt podporují a věří mu. Děkujeme za to a těšíme se brzy na další akci :).

Dobrý start do nového týdne přeje tým VímVíc.cz

CPL4n5xUYAEOiW6.jpg

  • Splněno 263 100 Kč (105 %)
  • 105 %
  • 250 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 156 Startérů

Autor projektu

VímVíc.cz - obrázek
  • projekt od VímVíc.cz
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Vstupenka na zahajovací párty

Máte naše obrovské díky a k tomu vstupenku na zahajovací párty s lektory, týmem VÍMVÍC.cz a ostatními startéry. Těšíme se!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Magnetka + vstupenka na zahajovací párty

Magnetka VÍMVÍC z edice pro startéry + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Jméno v Síni slávy na webu + KREDIT 250 Kč

Vaše jméno v Síni slávy na VÍMVÍC.cz (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + kredit 250 Kč na nákup kurzů + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Hrnek + vstupenka na zahajovací párty

Hrnek VÍMVÍC z edice pro startéry s osobním věnováním + vaše jméno v Síni slávy na VÍMVÍC.cz (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Jméno v Síni slávy na webu&zdi + KREDIT 500 Kč

Vaše jméno v Síni slávy na VÍMVÍC.cz (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + jméno na zdi ve studiu/kanceláři + kredit 500 Kč na nákup kurzů + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Jméno v Síni slávy na webu&zdi + KREDIT 1000 Kč...

Vaše jméno v Síni slávy na VÍMVÍC.cz (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + jméno na zdi ve studiu/kanceláři + kredit 1000 Kč na nákup kurzů + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry + stylová magnetka z limitované edice pro startéry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
9 000 Kč

Zlatý sponzor na 6 měsíců

Na plných 6 měsíců (1500 Kč/měs.) nad patičkou webu logo malé velikosti + odkaz + popisek o 70 znacích + logo/název firmy v 10 týmových videích + rozhovor s vámi v magazínu VÍMVÍC + poděkování na Twitteru a Facebooku VÍMVÍC.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
18 000 Kč

Platinový sponzor na 12 měsíců

Na plných 12 měsíců (1500 Kč/měs.) nad patičkou webu logo střední velikosti + odkaz + popisek o 70 znacích + logo/název firmy v 20 týmových videích + 2x rozhovor/článek v magazínu VÍMVÍC + 2x poděkování na Twitteru a Facebooku VÍMVÍC.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
100 000 Kč

Generální partner na 12 měsíců

Podpořte veřejně rozvoj kvalitního online vzdělávání v ČR pro obory jako IT, programování, grafika, business, marketing, startupy, osobní rozvoj a další. Uvedeme vaše logo/název firmy jako generálního partnera v hlavičce webu + odkaz + logo/název firmy ve 20 týmových videích + 3x rozhovor/článek v magazínu VÍMVÍC + 3x poděkování na Twitteru a Facebooku VÍMVÍC + další VIP možnosti spolupráce plynoucí z generálního partnerství.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit