VÍMVÍC: online video kurzy od kvalitních lektorů - crowfunding kampaň

Novinky - VÍMVÍC: online video kurzy od kvalitních lektorů

Podpořte kvalitní online vzdělávání. Přispějte na vybudování natáčecích studií, kde se špičkovými lektory pro vás natočíme stovky video kurzů.

Technika
Už nic nebrání tomu, abyste se zaregistrovali a začali čerpat nové dovednosti! Jak uplatnit kredity ze Startovače? Spustili jsme pro vás videokurzy v beta režimu! Obrázek

Dobré odpoledne,

jaké jsou hlavní zprávy tohoto týdne? Spuštění online videokurzů VímVíc.cz (ikdyž zatím jen v beta režimu)!

Co to znamená?

Můžete se zaregistrovat, pořídit si nějaký z kurzů v nabídce a začít se vzdělávat. My zatím budeme web stále ladit, aby na něm bylo vše perfektní. Moc oceníme vaši pomoc - pokud objevíte nějakou překážku či error nebo máte jiné postřehy, jak web vylepšit, dejte nám to prosím vědět. Napište nám buď na sociální sítě nebo na info@vimvic.cz.

Jak uplatnit kredity ze Startovače? 

Máte v rámci odměny dostat 250, 500, 1 000 nebo jiný počet kreditů? Brzy vám na email pošleme instrukce. Kredity budete moci čerpat pomocí unikátního slevového kódu, který vám také přijde do mailu. 

To je od nás v tuto chvíli vše, už vás nebudeme dále zdržovat - hurá k dovednostem!

Krásný zbytek dne přeje tým VímVíc.cz

Odměny vyexpedovány a nové kurzy v nabídce. Webová síň slávy téměř kompletní. Děkujeme za neustávající podporu. Zjistěte, jak můžete získat kredity na kurzy zdarma! Obrázek

Krásné dobré úterní ráno,

Minulý týden jsme vám rozeslali odměny, tak doufáme, že je brzy budete mít doma :)

Přišel vám váš hrnek nebo magnetka? Budeme rádi, když to dáte nám i všem ostatním vědět! Vyfoťte, jak si z hrnku užíváte váš ranní čaj, jak magnetka dobře slouží a drží nákupní seznam na ledničce nebo jak jinak si u vás doma našly dárky místo. Vyvěste fotku na náš Facebook nebo Twitter a my jí odměníme. Připíšeme vám za to 100 kreditů na nákup videokurzů a to se vyplatí!

Pokud nemáte v rámci odměny hrnek nebo magnetku, nemusíte smutnit. Pravidelně budeme dárky rozdávat v soutěžích. A soutěžit se bude i o kredity. Aby vám nic neuniklo, sledujte naše sociální sítě.

Webová síň slávy už je z 99% kompletní. Zrovna vytváříme návrh pro kancelář, nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme návrh finální.

Intenzivně pracujeme na produkci kurzů, viděli jste naše nové trailery? Přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube, abyste vždy jako první veděli, co chystáme. Zajímá vás spíš web, jazyky nebo zdraví?

Doufáme, že jste si užili prodloužený víkend, teď vzhůru do nového týdne! 

Tým VímVíc.cz

Twitter @vimvic_cz | Facebook VÍMVÍC.cz | VímVíc Magazín

Děkujeme všem, co přišli na párty minulý čtvrtek. Bylo skvělé se poznat s těmi, kdo nás podporují. Doufáme, že jste si ji užili tak jako my :) Prohlédněte si fotky...

Krásné dobré pondělí, 

podívejte se na fotky ze čtvrteční párty, odkaz zde >>. Užili jste si party, chutnal vám raut? Doufáme, že ano. Bylo skvělé vidět se s lidmi, kteří náš projekt podporují a věří mu. Děkujeme za to a těšíme se brzy na další akci :).

Dobrý start do nového týdne přeje tým VímVíc.cz

CPL4n5xUYAEOiW6.jpg