Vílí doupátko - crowfunding kampaň

Novinky - Vílí doupátko

Obchůdek, kavárnička a vzdělávací centrum aneb zašívárna pro divnolidi v divnoměstě. Pomozte stvořit sen. Postavme společně Doupátko.

Ostatní
Možná jste si všimli, že projekt se zastavil a mnoho nových starétů nepřibývá - je to tím, že jsem projekt úplně přestala propagovat. Není to proto, že bych projekt chtěla vzdát, ale pár dní po spuštění kampaně se u mě naprosto neočekávaně změnily životní okolnosti. Mému velmi blízkému příbuznému byla diagnostikována zhoubná rakovina v posledním stadiu. Vzhledem k vysokému věku a agresivitě nemoci již není možná další léčba. Ze dne na den se mi tak přeskupily priority a momentálně se většinu času starám o nemocného, jehož kvalita života se den ode dne zhoršuje.Následující měsíce mě nutně potřebuje moje rodina. Jsem jediný člen rodiny, kterému jeho zaměstnání umožňuje celodenní péči o umírajícího. Podnikání i všechno ostatní tak logicky muselo jít stranou. I můj vysněný projekt jsem musela, bohužel, uložit k ledu.Ačkoli by bylo krásné i v tomto těžkém období získat všechny potřebné prostředky na rozjezd Vílího doupátka, bude patrně trvat měsíce, než budu moci začít cokoli budovat a nechci nechat vás, přispěvatele, čekat v nejistotě. Proto jsem se rozhodla vzdát se alespoň dočasně svého snu a zaměřit se na to, co je momentálně důležitější.Všem podporovatelům a přispěvatelům ze srdce děkuji. Nebojte se, vaše vložené peníze se vám, pokud kampaň nedosáhne 100%, vrátí v plné výši. Věřím, že Vesmír ví, co dělá, a že tahle další životní zkouška je pro mě důležitým bodem na mojí cestě. Jakkoli je těžká, děkuji za ni. A děkuji i vám za dosavadní podporu. S láskou Lúmenn
Přibyly tři nové odměny pro všechny nákupuchtivé víly, víláky i víláčata. Pokud se už nemůžete dočkat, až si v Doupátku pořídíte některé z krásných věcí z jeho nabídky, můžete se na nákupní horečku naladit už teď a pořídit si poukazy v hodnotě 300, 600 a 900 korun. Roztočte to ve vílím stylu :)