VÍLA - STUDENTSKÝ FILM - crowfunding kampaň

VÍLA - STUDENTSKÝ FILM

Staňte se součástí zajímavého projektu studentů Multimédií a pomozte nám natočit opravdu kvalitní snímek, který bude plný temné a chladivé atmosféry.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Hlavní postava Petr vyráží se svými přáteli popíjet do přírody. Opodál na něj však čeká krásná Víla, která ho láká stále hlouběji do temného lesa. Je její krása skutečná nebo je to jen pouhý přelud? Chladivý snímek plný napětí, strachu a temna pohltí jakéhokoliv diváka. Nechte se stáhnout také…

Aby vám nic neuniklo, sledujte náš facebook: https://www.facebook.com/vilafilm/

uvodka_bez.jpg

Kdo jsme?

Krátkometrážní hororový snímek vzniká pod taktovkou týmu z oboru Multimédia v ekonomické praxi jako závěrečný projekt kurzu Audiovizuální komunikace. My ale nechceme natočit jen ledajaký snímek kvůli splnění kurzu, my chceme natočit něco opravdu kvalitního, co bude stát za to!

tym.jpg

 

Proč potřebujeme podpořit?

Pro dosažení té pravé atmosféry však potřebujeme kvalitní techniku, správné lokace, spokojené herce a nějaké ty rekvizity. A k tomu potřebujeme právě vás. 

Jsme ambiciózní mladý tým a doufáme, že nám pomůžete dosáhnout toho nejlepšího výsledku a stanete se součástí tohoto zajímavého projektu.

 Za to si můžete vybrat z řady originálních odměn, které jsme navrhli právě pro vás a vaše potěšení. 

Jak to funguje?

Vyberte si odměnu, která se vám nejvíce líbí. Vyplňte prosím doručovací adresu a pokud je možnost z výběru více barev, napište nám do poznámky, jakou byste si přáli. Vaši odměnu vám pošleme nejpozději do 50 dní od skončení kampaně. Všem předem moc děkujeme za podporu!

Jak vypadají odměny?

Set 3 ks samolepek

samolepky.jpg

Set 3 ks placek

buttons.jpg

 

Filmový plakátposter.jpg

Poznámkový blok A6notebooks.jpg

Plátěná bavlněná taškataska.jpg 

Plátěný bavlněný batoh

batohy.jpg

 

Termohrnek 450 ml

hrnek.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?