Videomapping - návrat legend - crowfunding kampaň

Videomapping - návrat legend

Pardubický basketbalový klub slaví 60leté výročí. Podpořte unikátní videomapping, díky němuž se klubové legendy znovu mohou objevit na palubovce.

Ostatní
Videomapping - návrat legend

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Oslavte s pardubickým basketbalovým klubem 60leté výročí jeho založení! Rádi bychom znovu viděli na palubovce nejslavnější hráče pardubické historie a videomapping nám to umožní!

K čemu využijeme získané finanční prostředky?

Videomapping dosud nebyl na české klubové basketbalové scéně realizován. Máme rádi výzvy a naší ambicí je to změnit - ideální příležitostí je zápas Kooperativa Národní basketbalové ligy mezi týmy BK JIP Pardubice a USK Praha (21. 11. 2015), jež bude jedním z vrcholů oslav 60. výročí klubu.

Hrát se bude v multifunkční Tipsport areně Pardubice a pardubičtí basketbalisté nastoupí - před zraky největších legend klubu, které budou na tento zápas pozvány - v unikátních retro-dresech, které byly vyrobeny speciálně pro tuto příležitost. Videomapping dodá tomuto výročnímu utkání zcela jiný rozměr.

Realizace videomappingu je nákladná záležitost, a tak projekt bude financován z více zdrojů. 

Proč právě videomapping?

Protože 60letá tradice pardubického basketbalu zavazuje k co nejdůstojnějším a nejoriginálnějším oslavám. Díky videomappingu fanoušci budou mít jedinečnou možnost vidět bývalé hvězdy pardubického klubu přímo na palubovce v historických fotografiích a video záběrech, a ještě mnohem víc…

Co je videomapping?

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který boří představy o reálném prostoru přímo před zraky nic netušících diváků – fanoušků. Přináší zcela nové, a hlavně neokoukané možnosti audio-vizuální prezentace.

Videomapping? Nevšední podívaná napěchovaná dechberoucími efekty – unikátní zážitek pro všechny fanoušky v pardubické Tipsport aréně i u internetového přenosu klubové televize!

Srdečně děkujeme za Váš čas, který jste věnovali tomuto projektu. Pevně věříme, že i díky Vaší pomoci a díky videomappingu uvidíme pardubické basketbalové legendy znovu na palubovce!

UKÁZKY ODMĚN

Za váš příspěvek vás velice rádi odměníme. Počínaje týmovou fotografií či vstupenkami na retro-zápas s videomappingem, konče opravdovými peckami: v nabídce jsou originální retro-dres, v němž nastoupí basketbalisté BK JIP Pardubice, či možnost strávit celý zápas na střídačce mezi pardubickými hráči!!!

Týmová fotografie

VIP vstupenka na retro-zápas

Tričko k výročí + vstupenka na retro-zápas

Originální retro-dres

Zápas s týmem na střídačce

Co si o tomto projektu myslíte?