Videomapping - návrat legend | crowdfunding kampaň

Videomapping - návrat legend

Pardubický basketbalový klub slaví 60leté výročí. Podpořte unikátní videomapping, díky němuž se klubové legendy znovu mohou objevit na palubovce.

Ostatní

Videomapping - návrat legend

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Oslavte s pardubickým basketbalovým klubem 60leté výročí jeho založení! Rádi bychom znovu viděli na palubovce nejslavnější hráče pardubické historie a videomapping nám to umožní!

K čemu využijeme získané finanční prostředky?

Videomapping dosud nebyl na české klubové basketbalové scéně realizován. Máme rádi výzvy a naší ambicí je to změnit - ideální příležitostí je zápas Kooperativa Národní basketbalové ligy mezi týmy BK JIP Pardubice a USK Praha (21. 11. 2015), jež bude jedním z vrcholů oslav 60. výročí klubu.

Hrát se bude v multifunkční Tipsport areně Pardubice a pardubičtí basketbalisté nastoupí - před zraky největších legend klubu, které budou na tento zápas pozvány - v unikátních retro-dresech, které byly vyrobeny speciálně pro tuto příležitost. Videomapping dodá tomuto výročnímu utkání zcela jiný rozměr.

Realizace videomappingu je nákladná záležitost, a tak projekt bude financován z více zdrojů. 

Proč právě videomapping?

Protože 60letá tradice pardubického basketbalu zavazuje k co nejdůstojnějším a nejoriginálnějším oslavám. Díky videomappingu fanoušci budou mít jedinečnou možnost vidět bývalé hvězdy pardubického klubu přímo na palubovce v historických fotografiích a video záběrech, a ještě mnohem víc…

Co je videomapping?

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který boří představy o reálném prostoru přímo před zraky nic netušících diváků – fanoušků. Přináší zcela nové, a hlavně neokoukané možnosti audio-vizuální prezentace.

Videomapping? Nevšední podívaná napěchovaná dechberoucími efekty – unikátní zážitek pro všechny fanoušky v pardubické Tipsport aréně i u internetového přenosu klubové televize!

Srdečně děkujeme za Váš čas, který jste věnovali tomuto projektu. Pevně věříme, že i díky Vaší pomoci a díky videomappingu uvidíme pardubické basketbalové legendy znovu na palubovce!

UKÁZKY ODMĚN

Za váš příspěvek vás velice rádi odměníme. Počínaje týmovou fotografií či vstupenkami na retro-zápas s videomappingem, konče opravdovými peckami: v nabídce jsou originální retro-dres, v němž nastoupí basketbalisté BK JIP Pardubice, či možnost strávit celý zápas na střídačce mezi pardubickými hráči!!!

Týmová fotografie

VIP vstupenka na retro-zápas

Tričko k výročí + vstupenka na retro-zápas

Originální retro-dres

Zápas s týmem na střídačce

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 8 409 Kč (24 %)
  • 24 %
  • 35 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispěli 2 Startéři

Autor projektu

BK JIP Pardubice - obrázek
  • projekt od BK JIP Pardubice
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Fotografie týmu

Fotografii celého týmu BK JIP Pardubice v retro-dresech s podpisy všech hráčů zašleme na e-mail.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Vstupenka na retro-zápas

Vstupenka, opravňující jejího držitele ke vstupu na retro-zápas (základní část Kooperativa NBL: BK JIP Pardubice vs. USK Praha), hraný v sobotu dne 21. 11. 2015 v Tipsport areně Pardubice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

VIP vstupenka na retro-zápas

VIP vstupenka se sezením přímo u palubovky, opravňující jejího držitele ke vstupu na retro-zápas (základní část Kooperativa NBL: BK JIP Pardubice vs. USK Praha), hraný v sobotu dne 21. 11. 2015 v Tipsport areně Pardubice.

Počet dostupných odměn: 44/48

Nelze podpořit
500 Kč

Tričko k 60. výročí + vstupenka na retro-zápas

Originální tričko k 60. výročí pardubického basketbalového klubu + vstupenka, opravňující jejího držitele ke vstupu na retro-zápas (základní část Kooperativa NBL: BK JIP Pardubice vs. USK Praha), hraný v sobotu dne 21. 11. 2015 v Tipsport areně Pardubice.

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
750 Kč

Nástěnný kalendář 2016

Nástěnný kalendář pro rok 2016, realizovaný basketbalovým klubem BK JIP Pardubice. Na kalendáři budou vyobrazeni současní hráči BK JIP Pardubice a vybrané legendy pardubického klubu (všichni tito současní i bývalí hráči se na kalendář podepíší).

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kopie retro-dresu

Kopie retro-dresu, v němž basketbalisté BK JIP Pardubice odehrají retro-zápas proti USK Praha, hraný v sobotu dne 21. 11. 2015. Dres bude podepsán všemi hráči BK JIP Pardubice.

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
3 000 Kč

Originální retro-dres

Originální retro-dres, v němž basketbalisté BK JIP Pardubice odehrají retro-zápas proti USK Praha, hraný v sobotu dne 21. 11. 2015. Dres bude podepsán všemi hráči BK JIP Pardubice.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
5 000 Kč

Zápas s týmem na střídačce

Jedinečný zážitek: možnost strávit retro-zápas BK JIP Pardubice vs. USK Praha, hraný v sobotu dne 21. 11. 2015 v Tipsport areně, přímo na střídačce s hráči BK JIP Pardubice! Garantována je také účast na předzápasové i přestávkové taktické poradě v šatně a shlédnutí pozápasové tiskové konference s trenéry a hráči obou týmů.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit