Videoklip pro skupinu Quiet Entropy - crowfunding kampaň

Videoklip pro skupinu Quiet Entropy

Podpořte vznik prvního poloprofesionálního hraného videoklipu Českobudějovické studentské kapely Quiet Entropy

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím vás všechny, naše kapela nastartovala po letech hraní vlastní tvorbu a rádi bychom přišli i s videoklipem !

Z původní, studentské kapely Absolute Zero jsme se po ukončení studia na gymnáziu v létě přejmenovali na Quiet Entropy a začali tak novou etapu. Pod novým názvem jsme vydali náš první, animovaný klip k písni Dreamless boy a definovali se tak jako kapela, která hraje rock ve všech možných odrůdách. O tom svědčí i 4 nové nahrávky, které jsme nahráli u Damiána Kučery v srpnu 2018. Právě k jedné z nich, konkrétně k písni Down vytváříme klip a potřebujeme Vaší podporu.  

Na co vybíráme

První část videoklipu jsme již zdárně natočili a teď nás čeká druhá polovina. Peníze potřebujeme na finální dotočení a s ním spojenou výrobu některých kostýmů, zajištění lokací a především k přechodu z točení na naše zrcadlovky na opravdovou filmovou kameru.

O písničce

Down je písnička o nočních stavech, které se lidem často dějí. Člověk nemůže spát a přemýšlí nad věcmi, které jsou temné a depresivní. Písnička o těch stavech pojednává, ale nese spíše pozitivní poselství, které říká, že nakonec vždycky vyjde sluce, které zažene vše zlé a člověk je silnější a připravený čelit těmto stavům.

O tvůrcích videoklipu

Důvěru jsme vložili v režiséra Jakuba Dobrovolného, který si i přes nepříjemné komplikace v průběhu natáčení, bravurně poradil se zadáním videoklipu, které jsme si pro něj připravili. Jako malou ochutnávku přikládáme zatím nerozpohybované obrázky ze samotného klipu.

Pokud jste se dočetli až sem, zřejmě nám nějakým způsobem fandíte nebo Vás zaujal náš projekt. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás jakýmkoliv způsobem podporují v tom, co děláme, protože to děláme hrozně rádi! A pokud by nás chtěl kdokoliv podpořit jakoukoliv finanční částkou, díky které pokryjeme náklady na nadcházející část natáčení, budeme mu nesmírně vděční. Všichni jsme nadšení umělci a svou práci děláme s plným nasazením a zadarmo, bohužel technika, benzín, kostýmy a další potřebné věci pro takový videoklip zadarmo nejsou :( 

Jestli jsme Vás tedy zaujali a chcete se dozvědět víc, určitě koukněte na naše sociální sítě a doufáme, že Vás všechny uvidíme na premiéře videoklipu, jehož přesné datum brzy oznámíme.

QUIET ENTROPY a spol. :) 

Facebook kapely: ZDE

Youtube kanál: ZDE

 

P.s pokud se chceš dozvědět exkluzivní informace ze zákulisí, jak to asi vypadá za filmovou kamerou, na kterou se točí hollywoodské trháky, a mnoho dalšího, neváhej sledovat naše aktuality!

Co si o tomto projektu myslíte?