Větší plátno do Biograf Etienne - crowfunding kampaň

Větší plátno do Biograf Etienne

Biograf Etienne posouvá dál své hranice. Nyní chceme pro všechny milovníky filmů koupit větší plátno a vtáhnout je do děje! A o tom to je.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Již příští rok to bude 3. rokem, co pro vás budeme provozovat v Hradci Králové společně s neziskovou organizací „Skok do života“ letní kino, pod širým nebem, zdarma. Proto jsme se rozhodli posunout laťku dál a věříme, že společnými silami to zvládneme. Chceme do letního kina zakoupit větší plátno, aby nás o to víc pohltila atmoška a hlavně ten děj, co si budeme povídat, o to přesně jde.   

 

 

Kdo jsme?

Jsme mobilní letní kino Biograf Etienne. Projekt jsme založili v roce 2018 s myšlenkou „Víc“ než jen kino. U nás to není jen o tom dorazit na film, ale poslechnout si i živou hudbu, degustovat cidery nebo vína, posedět v plážových lehátkách a užívat nezapomenutelnou atmosféru.

Tedy méně nudy, více zábavy a ke všemu to dává smysl.

 

O letním kině v Hradci Králové

V Hradci Králové provozujeme letní kino společně se Skokem do života, které provozuje Bistro u dvou přátel. Jejich pracovní tým tvoří z velké části pracovníci s mentálním postižením a díky našeho přátelského letního kina, které společně organizujeme se Skokem do života, pomáháme tam, kde je to nejvíce potřeba.


 

V čem jsme originální?

Přivezeme kino kamkoliv. Naše originalita je v tom, že naše kino postavíme téměř kamkoliv si řeknete a za dvě hodiny se může promítat. Tedy nezbývá nic víc, než si užít film a nechat se vtáhnout do děje.

Proto skvěle funguje spolupráce s Krajským úřadem v Královehradeckém kraji, kde společně s neziskovou organizací Skok do života o.p.s. připravíme letní kino a občerstvení. Díky partnerům a Královehradeckému kraji je vstup po celé léto zdarma a Biograf Etienne se může pyšnit s největší návštěvností v celém kraji.

Proč nové plátno?

Jelikož Vás chodí čím dál víc do našeho přátelského letního kina, rozhodli jsme se, že zakoupíme nové větší plátno, které bude téměř o 3m delší. Kapacitově určeno pro 600 - 800 lidí. Cena takového plátna se pohybuje 266.200 Kč včetně DPH. Proto jsme se rozhodli jít touto cestou. Pokud vybereme 150.000 Kč od dobrovolných přispěvovatelů, jsme schopni doplatit zbytkovou částku pro nákup nového plátna. Pokud se nám podaří vybrat celých 266.200Kč tak finance, které máme vyhrazené pro doplacení plátna, zainvestujeme do dalších lehátek pro více míst.

 

Výrobce plátna je Německá osvědčená firma Airscreen, na reference stojí za to se kouknout na www.airscreen.com. Tato firma dodává nejkvalitnější promítací plátna do celého světa. Proto jsme rádi, že i naše první plátno je od Airscreenu.

Nové plátno: Airscreen Airtight 24ft x 13,5 ft ( 7,32m x 4,12m )

Tím, že navštěvujete naše letní kino, pomáháte také ostatním, tak pojďme udělat správnou věc! Každá kačka se počítá a fantazie nezná meze.

 

S přáním hezkého dne,

Etienne Schöbel.

 

Ukázky odměn:

Placka Biografu Etienne

 

Placka Biograf Etienne

 

Otvírák na pivo Biograf Etienne

 

Taška Biograf Etienne

 

Lehátko Biografu Etienne

 

Podsedák Biografu Etienne

 

Letní kino pro Vaší akci

 

Logo na všech plakátech a před každým promítáním v Hradci Králové

 

Reklamní spot před filmem v Hradci Králové

 

Co si o tomto projektu myslíte?