VESPER - ZBRUSU NOVÉ HARD-POPOVÉ ALBUM - crowfunding kampaň

VESPER - ZBRUSU NOVÉ HARD-POPOVÉ ALBUM

Kutnohorská hard-popová parta připravuje již šesté řadové album, v novém zvukovém kabátě a pod producentským dohledem Ondřeje Škocha (ex-Chinaski).

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Další album?

Naše poslední oficiální album Pan Optikum vyšlo již v roce 2018. Takhle dlouhá odmlka v tvorbě není u nás zvykem, ale věříme, že bude ku prospěchu věci. Prostě nazrál čas a my se rozhodli, že vypustíme na světlo světa naši již šestou řadovou desku. A to s plnou parádou, koroně navzdory!

Producent a Vesper?!

Ano! Je to tak. Po pěti albech, které jsem si dělali kompletně sami, jsme se konečně odhodlali a přizvali ke spolupráci producenta. A to ne ledajakého. Pracovat s námi bude Ondřej Škoch (ex-Chinaski) a my si toho moc vážíme! Zároveň jsme uzavřeli dohodu s vydavatelstvím Good Day Records Zuzany a Jirky Maškových, takže naše šesté album vyjde v profesionálním vydavatelství. Super! V obou případech jde o kvalitu, na kterou jsme se léta těšili.

Foto: zleva Ondra Škoch, Jirka Mašek, Pavel Ladra, Milan Jahodář

A výsledek?

Připravujeme pro vás komplet deseti skladeb, které pořád ponesou signifikantní znaky Vesperu, ale zvukově a aranžersky je posuneme zase o krok dál. Ochutnávku v podobě skladeb BLBEJ LETNÍ SONG a BOMBY můžete už teď sosat na sociálních sítích a streamovacích platformách.

Říká se: "do šestice všeho dobrého" a tak to bude i u nás. Naše šestá deska bude to nejlepší, co z nás doposud vypadlo! Slibujeme!

Buďte u toho s námi, užijte si to s námi a pomozte nám dotáhnout naše nové autorské album do konce!

JEN S VÁMI JSME VESPER!


Co si o tomto projektu myslíte?