Veronika Svobodová - Cesta na Mistrovství světa - crowfunding kampaň

Veronika Svobodová - Cesta na Mistrovství světa

Pomozte mi reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v Polsku- kategorie Bikini Fitness do 160cm. Děkuji Všem :)

Ostatní
Veronika Svobodová - Cesta na Mistrovství světa

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

IMG14.jpg

Projekt ,,Veronika Svobodová - Cesta na Mistrovství světa" jsem založila jako finanční podporu, která by mi pomohla uskutečnit reprezentaci na MS ve fitness konkrétně v kategorii Bikini fitness do 160cm.

Ačkoliv soutežím teprve prvním rokem, mám za sebou již úspěchy, které mi umožnily i splnění mého snu, a to možnost reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa, bohužel s narůstající formou a s tím spojenými starty na prestižnějších kulturistických soutěžích stoupá i finanční náročnost celé přípravy a proto se tímto projektem obracím na Vás a prosím o pomoc v jeho realizaci.

IMG4.jpg

 

Proč potřebuji Vaši pomoc?

Účast na MS je velice finančně náročná od cestovného, ubytování, registračního poplatku na závody, stravného, doplňků až po celkovou vizáž jako jsou luxusní plavky, doplňky v podobě šperků, nalíčení, úprva vlasů, závodní barvy atd....Bohužel všechny tyto i zdánlivé maličkosti jsou důležité a odrazí se na celkovém hodnocení. A protože bych samozřejmě chtěla být kvalitní soupeřkou všem nádherným ženám, se kterými se budu muset utkat žádám Vás touto cestou o finanční pomoc, abych mohla na MS nastoupit v té nejlepší možné formě jaké jsem schopna.

IMG7.jpg

A kdo jsem JÁ?

Jmenuji se Veronika Svobodová, obyčejná holka z vesnice u Mostu na severu Čech, která se zbláznila do kulturistiky a soutěží v kategorii Bikini Fitness.

Moje příprava začala přesně před rokem koncem října 2015. V tu dobu jsem byla téměř neosvalena a měla přibližně 10 nadbytečných kil.

IMG22.jpg

 

Rozhodla jsem se pod vedením trenéra zkusit připravit na jakékoli závody v kategorii Bikini Fitness a tím dokázat sobě i ostatním, že VŠE je možné. A pokud člověk věří, má silnou vůli, odhodlání a nepoleví je schopen dosáhnout i zdánlivě nedosažitelného.

IMG3.jpg

Po půlroční přípravě jsem se v dubnu 2016 poprvé postavila na pódium a to rovnou v Kutné hoře na Mistrovství Čech, kde se mi podařilo obsadit druhé místo a tím se současně kvalifikovat na Mistrovství České republiky.

 

IMG2.jpg

 Na Mistovství České republiky, které se konalo v Čelákovicích mi těsně utekl postup do finále o dva body. Nicméně i tak jsem obsadila krásné 7.místo.

IMG21.jpg

 

                                              DEJTE ŠANCI MALÉ BIKINCE UKAZÁT,

                                 ŽE V ČESKÉ REPUBLICE NENÍ MALÝCH SPORTOVCŮ

 

IMG6.jpg

IMG12.jpg

IMG18.jpg

 Podzimní sezonu jsem započala jednou z nejprestižnějších kulturistických soutěží v Evropě - EVLS Prague Amateur 2016, která se konala na konci září v Praze a na které jsem se nad veškerá očekávání umístila na 4.místě a stala se tak nejlépe umístěnou českou závodnicí v kategorii bikini fitness do 160cm a zajistila si tak možnost zúčastnit se nominace na Mistrovství světa.

IMG16.jpg

 

SLÁB JENOM TEN, KDO ZTRATIL V SEBE VÍRU

A MALÝ TEN, KDO MÁ JEN MALÝ CÍL

                                                         

IMG10.jpg

Nyní mám za sebou čerstvě úspěšnou nominaci na Mistrovství Světa 2016, které se bude konat v Polsku.

 

fitness couple.jpg

 

Na co použiji Vaše příspěvky?

V případě dosažení cílové částky, použiji peníze na holé náklady za cestovné, ubytování, stravné a vstup na závody pro sebe a přítele, který mi bude pomáhat se všemi přípravami.

IMG15.jpg

V případě vybrání vyšší částky???

Pokud by se vybrala vyšší částka, část peněz bych použila na ještě luxusnější a kvalitnější vizáž ať už v podobě doplňků či posílení týmu o osobní vizážistku. Popřípadě pak investuji zbytek peněž do přípravy na jarní sezónu, kde se chci opět zúčastnit Mistrovství Čech, Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy, samozřejmě pokud na to budu stačit, nicméně s Vaší podporou věřím, že to dokážu.

EVLS.jpg

Co je vlastně Bikini fitness?

Bikini fitness je „nejjemnější“ ženská kategorie kulturistiky, která je určena pro ženy, které nemají žádné objemné, výrazné a příliš vyrýsované svaly, ale místo toho symetrickou, štíhlou postavu s jemnými náznaky osvalení. Důraz je zde kladen na celkový vzhled, od vlasů přes líčení až po plavky, a podstatné je také vystupování a ladnost při předvádění pohybů.

IMG20.jpg    

MÉ MOTTO: VŠE JE MOŽNÉ TOMU, KDO VĚŘÍ

                                

EVLS_2.jpg

 

Předem děkuji za Vaši pomoc, již nyní si toho velice vážím a věřím, že nezklamu důvěru ve mne vloženou.

 

Veškeré další informace můžete najít na Facebooku či Instagramu, případné dotazy také ráda zodpovím na prostřednictvím e-mailu.

 

Kontakt: verunecka.svobodova@centrum.cz

Fans stránka :  @Veronika.Svobodova.Bikini.Fitness

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011478817168

Instagram:  @verunecka.svobodova

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?