Můj sen, zúčastnit se, úspěšně dokončit MS na Havaji a utkat se s nejlepšími sportovci je na dosah. Chtěla bych vás touto cestou požádat o pomoc.

Jmenuji se Vendulka Ryšavá.
Narodila jsem se 15.12.2002. Již čtvrtým rokem studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagogika v Novém Boru.

Tento rok, byl pro mě jako závodnici velmi úspěšný.

V současné době závodím za triatlonový oddíl – Tri club Česká Lípa.

Zalíbení jsem našla především v terénním triatlonu - XTERRA (plavání, horské kolo a běh). Tento druh triatlonu je známý svou obtížností. Vyznačuje se kopcovitým, technicky náročným terénem.

Svou výkonnost jsem si letos prověřila, na Světovém poháru v terénním triatlonu v Prachaticích, kde jsem s velkým náskokem vyhrála svou kategorii a získala jsem první slot na Mistrovství světa, na Hawaii.

Pro druhou a poslední kvalifikaci na MS jsem si doběhla na Mistrovství Evropy v Žitavě - Německo. (také první místo)

Můj sen, zúčastnit se, úspěšně dokončit MS na Havaji (získat medaili) a utkat se s nejlepšími sportovci je na dosah. Jelikož je ale tato účast velmi finančně nákladná, chtěla bych vás touto cestou požádat o finanční pomoc.