Startovač - financování projektů

VELKÝ PŘELET aneb stádo slonů uchem jehly - crowfunding kampaň

Novinky - VELKÝ PŘELET aneb stádo slonů uchem jehly

Pomozte nám zachránit český AIR FORCE ONE! Pomozte nám dostat do leteckého muzea letoun TU-154, který před 18 lety přivezl zlaté hokejisty z Nagana!

Technika
Objednali jste si kousek Naganského expresu, samolepku, nášivku nebo třeba "remůvku" či perníček? Můžete se začít těšit na svou odměnu! První dávka odměn je na cestě ke startérům Obrázek

Vážení a milí startéři,

rádi bychom vás informovali, že nezahálíme a zahájili jsme nakládky první dávky odměn. Některé už se vydaly na cestu k vám:

Z velké části jsou odbavené a odeslané památeční letenkystrhané šroubky a bity včetně certifikátů, samolepky, nášivky a klíčenky Remove Before Flight, které se vydaly na cestu poštou. Do světa se rozletěly také perníčky Naganský expres - nikoli letecky, jak by mohl napovídat titulní obrázek, ale přes PPL ;-)

Pokud jste si objednali pouze některou z těchto odměn nebo jejich kombinaci (nemáte objednáno navíc třeba tričko, hrneček nebo sedačku, na které se ještě bude čekat), můžete se na svou dodávku těšit v dohledné době!

V příští vlně odletů budou Velké přeletovice a přívěsky na náramek či řetízek - už je máme nabalené a připravujeme je k odletu.

Ve výrobě jsou kovové minimodely Naganského expresu, hrníčky a dresy. Rozhodli jsme se, že si raději nějaký ten den počkáme na výrobu a zvolíme kvalitnější zpracování, protože, jak říká kapitán Marty, nejsme žádná laciná vetešárna! :-)

Pracujeme také na balíčcích pro cestující ve třídě CARGO, ECONOMY CLASS, FIRST CLASS a PRESIDENT CLASS.

Děkujeme vám za pozornost a za trpělivost. Ale věřte nám - bude to stát zato. :-)

Cvak, konec hlášení! 

PS: Foto: Josef "Pepánek" Hlůšek. Děkujeme!

Dostali jsme od Startovače tolik potřebný seznam našich startérů. Vyrazilo nám dech, že jednotlivých jmen je přes 880! V nejbližší době vás začneme bombardovat žádostmi o potřebné informace. První odměny by k vám mohly dorazit už během dubna ;-) Nezahálíme! Pracujeme na výrobě a přípravě odměn k distribuci Obrázek

Téměř ihned po ukončení kampaně na Startovači  jsme od startovačů obdrželi tolik potřebný seznam našich startérů. Vyrazilo nám dech, že jednotlivých jmen je přes 880! To jsme vážně nečekali a popravdě jsme na to nebyli tak docela připraveni. Proto se omlouváme, že nám zpracování seznamů tak "dlouho" trvalo, a že jsme vás dříve nekontaktovali.

V nejbližší době vás budeme bombardovat s žádostmi o sdělení informací o jednotlivých odměnách, které vyžadují uvedení velikostí, barev, jmen apod. Teprve poté, co budeme znát všechny potřebné údaje a přesné počty jednotlivých odměn, je zadáme do výroby. Připomínáme, že se jedná se o unikátní odměny jen pro vás, naše startéry, které už nikde jinde nepůjdou koupit, a výroba bude bohužel ještě chvíli trvat. Nebojte se, uděláme maximum pro to, aby byly co nejdříve u vás.

Až ve finále je rozešleme startérům. Některé odměny přijdou do měsíce a na některé, jako třeba na výšivku v letadle, si budou naši startéři muset ještě nějaký ten měsíc počkat, stejně jako na samotný Velký přelet. Máme velkou motivaci, aby většina odměn byla vyrobena co nejdříve. Protože se moc těšíme, až nastane Velký přelet, na tu záplavu triček a dresů podél trasy přeletu. Doufáme, že nás přijdete pozdravit a pochlubit se s přívěsky, šroubky a tak... ;-)

Předpoklad je, že už během měsíce dubna by k Vám měly první vyrobené odměny dorazit.

Budeme všechny startéry o odeslaných odměnách průběžně informovat prostřednictvím novinek Velkého přeletu na startovac.cz, na webu muzea a na našem facebookovém profilu.

Prosíme vás o shovívavost a o trpělivost. 

Děkuji za pozornost, konec hlášení.

Kapitán

To, co jste od dnešního rána rozpoutali, je naprosté šílenství. Jste neuvěřitelní!!!

S úprkem posledních cestujících na palubu jsme počítali, ale že se rozletíte i do prezidentského salonku a že na poslední chvíli doběhne i DRUHÝ PILOT, to jsme teda nečekali. Takže... zdolali jsme milník 1100000 Kč a díky vaší neuvěřitelné velkorysosti máme na první revers! A jsme mezi top trojicí nejúspěšnějších projektů!!! Otevíráme zlatou bránu... :-) 

milníky-g3.jpg

Nevíme, co na to říct. Však vy víte. ;-) Jste NEJLEPŠÍ!