Velká Domů, komunita pro fanoušky fotbalu - crowfunding kampaň

Velká Domů, komunita pro fanoušky fotbalu

Máte pocit, že webů z fotbalového prostředí je na českém internetu příliš a není již co nového vymyslet? Mýlíte se, s novými nápady přicházíme my

Technika
Velká Domů, komunita pro fanoušky fotbalu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O Velké Domů

Ahoj, našim cílem je vyvinout komunitu na základě spojení webů se zaměřením na jednotlivé fotbalové kluby do jedné stránky. Možná se to zdá být nemožné, protože jednotlivé weby mezi sebou soupeří a o spolupráci mezi nimi mnohdy nemohla být řeč, my přicházíme s principem, že zkrátka spolu můžeme být silnější. Jednotlivé stránky by totiž měly možnost na naši doménu umisťovat vlastní články, které by nebyly k dostání v celém rozsahu a pro přečtení kompletního textu by bylo třeba odkázání na původní web. Na oplátku bychom požadovali možnost sdílení vlastních textů a hlavně při spuštění stránky (21.2.2021) sdílení našeho projektu. Již nyní máme domluvenou spolupráci s největším oficiálním fanklubem, který v České republice je, a to fcbarcelona.cz. Dá se tedy očekávat, že ostatní fanpage nebudou chtít zůstat pozadu, navíc dosah by v případě spolupráce poloviny oslovených mohl naprosto reálně hned první den vystřelit na čísla desetitisíců oslovených čtenářů.

 

Proč žádáme o pomoc na startovači?

Vzhledem k tomu, že naši práci chceme dělat kvalitně, musíme počítat se zaplacením redaktorů, programátorů a veškerých výdajů, které správa stránek obnáší (doména, reklama apod.). Na startovač se ale obracíme také z toho důvodu, že jsme ochotni vás svým způsobem za finanční injekci zapojit do skupiny "managementu" stránek, která by měla na starost rozhodování o dalších krocích. Náš projekt by sice odstartoval i bez podpory startovače, kdybychom však požadovanou částku vybrali, čtenáři se mohou těšit na spoustu věcí, které bychom z vlastních sil nezafinancovali.

Co už máme hotovo?

Momentálně jsme ve finální fázi příprav, na doméně velkadomu.cz zatím běží odpočet do spuštění (21.2.2021).

Máme také domluvenou již výše zmíněnou spolupráci s fcbarcelona.cz a s jinými weby jsme v pokročilé fázi jednání. Dále máme tým schopných redaktorů, grafiků, programátora a správce sociálních sítí.

Seznámení s webem

Obecná charakteristika

Průběžný náhled na náš web, který je pouze v pilotní fázi a jsou na něm cizí články pro naši představu, můžete vidět na odkazu velkadomu.vercel.app, protože na doméně velkadomu.cz běží odpočet, který stránku 21.2. spustí. Web je designován převážně v bílo-oranžové barvě a ihned při rozkliknutí stránky uvidíte náhled pro čtyři aktuálně nejzajímavější články, budete-li scrollovat stránkou níž, narazíte na ostatní články a možnost filrtu podle soutěží nebo jednotlivých rubrik.

HlavniStrankaMain.png

Ankety

Jsme si vědomi toho, že čtenáři mají rádi formu interakce, proto na náš portál budeme umisťovat ankety. Bude se jednat o ankety z fotbalového prostředí nebo dotazy pro možnost zlepšení stránek. Ankety.png

Kalendář

Ne každý má čas sledovat přes různé aplikace kalendář pro sledování toho nejlepšího, co kopaná za daný den nabídne. Od toho jsme tady my, protože pro Vás máme tip na sledování každý den, kdy se atraktivní fotbalové klání bude hrát.

Kalendář.png

Legendy

Pro milovníky historie hry s kulatým nesmyslem připravujeme rubriku o legendách fotbalu. Bude se jednat především o náhledy do životů slavných fotbalistů, kteří ve většině případů již ukončili aktivní kariéru.

Registrace a její výhody

Stejně jako jiné portály a stránky, také my přicházíme s možností stát se členem naši komunity a registrovat se. Výhody registrace budou spočívat především v možnosti hlasování v anketách, psaní komentářů a individuální filrt přečtených článků.

Spolupráce s jinými weby

Jak již zmiňujeme v popisu, našim největším cílem je sjednotit fanoušky různých klubů na naši stránku. Stránky budou mít v prostoru pro autora články vždy odkaz na svůj web, takže budeme opravdu fungovat jako prostředníci.

CÍLE A SNY STRÁNEK

- vybraní částky 75.000 na níže zmíněné

- vytvoření chatu pro komunikaci mezi registrovanými fanoušky

- organizace tipovací soutěže o hodnotné ceny - nastavení chatbotů pro řešení problémů, které na stránkách mohou nastat

- spuštění prémiových verzí webu

- Velká Domů premium: verze bez reklam a možnost podílet se na dalších krocích stránek

- Velká Domů silver premium: verze bez reklam, možnost podílet se na dalších krocích stránek, možnost zúčastnit se tipovacích soutěží o hodnotné ceny

- Velká Domů gold premium: verze bez reklam, možnost podílet se na dalších krocích stránek, možnost zúčastnit se tipovacích soutěží o hodnotné ceny, přístup k podcastům a prémiovým článkům stránek.

- zafinancování cílené reklamy, která by webu pomohla dostat se mezi lidi ještě o něco více

Co si o tomto projektu myslíte?