Veggie Fest Olomouc 2018 - crowfunding kampaň

Veggie Fest Olomouc 2018

Pomozte nám připravit už třetí ročník našeho festivalu v srdci Hané a šiřte s námi myšlenky etického stravování, ochrany přírody a udržitelnosti.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj lidi,

při přípravě na třetí ročník Veggie festu se na Vás obracíme s prosbou o podporu. Po minulém roce máme velké plány a chtěli bychom z našeho festiválku udělat mimořádnou regionální akci. Šíření myšlenek ekologie, veganství a udržitelnosti musí být pořádně vidět i slyšet! Pomozte nám a vyberte si z řady skvělých odměn, které jsme pro Vás připravili.

Oproti minulým ročníkům připravujeme stavbu koncertního pódia a profesionální zvuk pro vystoupení známých hudebních interpretů - potvrzeny máme skupiny Zrní nebo veganského rapera Presenta. Velkou novinkou bude i profesionální cooking show. 

Pomozte nám zakoupením vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu a vyberte si z řady skvělých odměn, které jsme pro Vás společně s partnery připravili.

1. update:

Stále přemýšlíme, jak vám udělat co největší radost, a proto jsme se rozhodli vytvořit originální vstupenky. Při vstupu na festival od nás dostanete místo kusu papíru, který stejně založíte nebo vyhodíte, jednu ze samolepek na památku. Můžete si ji nalepit kamkoliv budete chtít. Pomůžete tím šířit myšlenky ochrany přírody a zvířat spolu s námi i po skončení festivalu.

Screen Shot 2018-03-14 at 15.50.17.png

Několik poznámek k odměnám

Vstupenky se nevážou na kupujícího, můžete je použít jako dárek. Celkový počet kusů obdržíte do emailu.

Odměny budou postupně přibývat, sledujte prosím proto pečlivě událost Veggie Fest 2018 na Facebooku. Také připravujeme další designy plakátů a triček - finální výběr necháme na Vás a zvolíte si ho až po skončení crowdfundingové kampaně.

Většina odměn (a všechny odměny přímo od nás) pro Vás budou připraveny v den Veggie Festu přímo na místě. Ale nebojte se, nebudete je muset tahat v ruce - v klidu si je vyzvednete, až když budete odcházet :) 

 

odmeny.jpgodmeny46.jpgodmeny7.jpgodmeny9.jpgodmeny14.jpgodmeny15.jpgodmeny17.jpgodmeny21.jpgodmeny48.jpgodmeny26.jpgodmeny55.jpgodmeny45.jpgodmeny30.jpgodmeny52.jpgodmeny32.jpgodmeny34.jpgodmeny49.jpgodmeny35.jpgodmeny36.jpgodmeny39.jpgodmeny40_.jpgodmeny41.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?