Vánoce na Moři - crowfunding kampaň

Vánoce na Moři

Letošní Vánoce v Brně jsme se rozhodli okořenit vůní dálek a fantastických horkých koktejlů. Námořnické punče, grogy, skvělé rumy...

Ostatní
Vánoce na Moři

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Brněnské Vánoce na náměstí Svobody jsou trhy s úžasnou atmosférou, které spojují lidi a vytvářejí spoustu dobré nálady. My bychom k tomu rádi přispěli svojí špetkou do mlýna. Chceme představit bar, který ještě Brno nezažilo. Unikátní námořnický vzhled, vyladěné detaily a hlavně fantastické horké drinky z výhradně kvalitních ingrediencí, které se v Brně objeví vůbec poprvé. A k tomu všemu potřebujeme Vaši pomoc.

VnM-03.jpg

Proč? Nájmy jsou vysoké, konkurence široká, a v tomto boji o dobrou věc nám pomůže i malý příspěvěk od Vás. Pojďmě spolu osvěžit kulturu vánočních barů, kde často vládnou nekvalitní suroviny, až příliš levný alkohol a všudypřítomná chemie.

VnM_svarak.jpg

 

Jak to celé vzniklo?

Vánoce na Moři je projekt jednoho brněnského námořníka Ondřeje Langa, který přes léto brázdí moře a podzimy a zimy tráví za barem Brněnských Vánoc na náměstí Svobody. A jak tyto dvě „kratochvíle“ spojit? Vytvořit námořnický bar s autentickými horkými koktejly, kterými se nejen čeští námořníci zahřívali v těch nejtěžších podmínka po staletí!

VnM_mug_mod.jpg

 

A naše hodnoty?

Vánoční trhy jsou přeplněné stánky s občerstvením a horkými nápoji pochybné kvality. Tohle nás nebaví, proto jsme se rozhodli vytvořit barový stánek s poutavým designem, ale hlavně lahodnými horkými produkty, které budou sestávat pouze z kvalitních surovin. Nakonec, svoje výrobky popíjíme i my samy, tak proč se prolívat chemickými, nedobrými nápoji? A tak jsme vymysleli koncept, ve kterém se naše míchané drinky skládají z kvalitního koření, medu či třtinového cukru, kvalitního vína, regionální medoviny a čerstvých bylinek a ovoce. Chuť, zahřátí, zdraví. I alkohol může být takový! 

termoska.713.jpg

Co Vám namícháme?

Připravili jsme lahodné koktejlové menu, kde najdete úplně nové, či u nás nepříliš známé horké koktejly.

Tak třeba Vikingský Punč, který se inspiroval povídkou Charlese Dickense Vánoční koleda ahorkýmkoktejlem, zvaným Smoking Bishop. Obsahuje svařené víno portského typu a svařák z vína z Velkých Bílovic, třtinový cukr, tajnou směs kvalitního koření, vanilku a kousky pomeranče. 

Anebo Kormidelníkův Grog s velkým panákem fajn bílého rumu Bacardi, třtinovým cukrem, citronem, kořením a česrtvým zázvorem.

Zbytek bude překvapení :)

vnm_rum2.jpg

Pokud chcete tohle všechno o Vánocích v Brně zažít, popřemýšlejte o jedné z našich fajn odměn :)

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?