vanessa-startovac.jpg

Vanessa se vrací ze záhrobí s albem Ghost Army Hudba

Nahromadilo se v nás tolik hnusu, že ho na vás musíme vrhnout v podobě novýho alba. Narušíme spolu zase "pořádek" v týhle zatuchlý společnosti!

Oslava masového vraha reverenda Jonese na ČT Art (a následný popis šňupání z Bible)
18. 10. 2019

Oslava masového vraha reverenda Jonese na ČT Art (a následný popis šňupání z Bible)

Volá mi Papež a oznamuje, že jsme těsně před Vánoci pozvaný do Český televize do pořadu ČT ART. Ptám se, co chtěj a dozvím se, že prej tam máme zahrát osm věcí, něco vyprávět a vzít si sebou hosty. Ok, co za to? Stačí pětadvacet? Ale jo, třeba to někdo uvidí a dozví se o nás pár novejch lidí. Hlavně peníze předem. 

Papež říká něco o tom, že to tam nemaj ve zvyku a já mu odpovídám, že si aspoň zvyknou a ať to navalej dopředu – známe lidi z televize. Za chvíli přijde od dramaturgyně pořadu email, ve kterým naříká, že ty prachy nemaj a že to vyplácí Praha. 

Navrhuju, ať si teda dojedou pro peníze do Prahy, nebo ať se složej. Nakonec to samozřejmě jde. Potom zas volá, že se dozvěděla o nahatý holce s diskokoulí na hlavě, která tancuje během naší produkce, a jestli by nemohla mít kalhotky. 

Odpovím, že nic takovýho se nestane a Diskopíča zůstane nahá. Další den naříká, že se někdo ze štábu bojí, abysme nezkazili ducha Vánoc. Říkám si, že to je dobrej nápad a vzkazuju, že jinej termín nepřipadá v úvahu. 

Nakonec je všechno domluvený a my se připravujem na svoje velký vystoupení v Český televizi, který později vejde do historie jako bestiální šňupačka z bible v přímým přenosu. 

Začal jsem se teda shánět po nějakých hostech. Zdejší hudební scénu nesleduju, protože jsou to kokoti, ale nakonec jsem si vzpomněl na jednoho mladýho kníráče, kterej říkal, že má kapelu. 

Seděli jsme jednou k ránu někde v nonstopu, nic jsme u sebe neměli, a tak jsme vyvolávali Satana, aby nám přivez matroš. Jedný holce jsem během toho nonstopovýho obřadu vyřezal do ruky pentagram. 

Satan s matrošem samozřejmě nedorazil. Ale to už moc odbočuju. Tak tenhle kníráč měl skupinu, co se jmenovala Schwarzprior nebo tak nějak. 

Řek jsem produkci, že to budou naši hosti a jako dalšího hosta jsem vybral herákový duo The Holy Groovers, na který mě jednou upozornil nebožtík Tomáš Komárek, kterýmu já osobně říkám Svatej Komár, a kterej má podle mě zásluhu na tom, co se pozdějc stalo. Jsem přesvědčenej, že to celý řídil z nějaký nebeský kabiny a psychopaticky se u toho chechtal. 

Odjíždíme do Brna narvaným autem a za Prahou s hrůzou zjišťujeme, že máme docela málo matroše. Voláme do Brna a je nám řečeno, že Rejža má dobrý zboží a že mu máme poslat sms, aby s sebou něco vzal.

Píšu teda něco ve stylu: Zdar Rejžo, potřebujem ňákýho Karla. 

Za chvíli přichází odpověď: Tady říkáme mouka.

Odepisuju: Tak chceme pár gramů mouky. 

Rejža: Jasně. Není problém. 

Takže jsme spokojený, že se všechno vyřešilo, a míříme vstříc našemu brněnskýmu dobrodružství. Přijíždíme do Brna a hned ve dveřích se sháníme po škváře, je nám jasný, že jak dostanem prachy, tak je máme v hrsti. Prachy jsme dostali, tak jdem na věc. 

Nejdřív sháním Rejžu a chci něco do nosu. Potkávám ho v pasáži nad televizí a dostanu igelitovej sáček.

Ptám se: „Je to dobrý?“ 

Rejža: „Jasně, já mám dobrou mouku.“ 

Jdu si to dát a zjišťuju, že to nakopává jako svině. Vyprávím Rejžovi, co všechno bude na programu a chlápek nadšeně hýká, že to bude velká bomba. Tak dobrý, říkám si. To bysme měli. 

Před začátkem vysílání se ještě stačíme pohádat s požárníkama kvůli kouření ve studiu. Přichází jejich náčelník, šedivej, asi metr šedesát vysokej trpaslík. Řve na nás, že okamžitě zavolá řediteli, ten že celý vysílání zruší a my nedostaneme zaplaceno. 

Od chvíle, kdy mu řeknem, že už jsme zaplaceno dostali, sklopí uši a nosí za námi popelník. Mezitím dorazil Jakub Horák a přines další mouku. Začíná natáčení a my už jsme úplně na plech. 

Moderátor, kterej vypadá jak vyděšená krysa, nervózně pomrkává a nám je jasný, že tenhle týpek to dneska vodsere. Skončíme první věc – Véna s kudlou – a moderátor se přiteplale zeptá, jak písnička vznikla. 

Posílám ho do píči a začínáme hrát Dobře organizovanou tlupu. Potom si jdem sednout k němu na gauč a já ho pro jistotu posílám do píči ještě několikrát, kdyby tomu náhodou nerozuměl. 

Lidi z televizního štábu vypadaj, jak když čekali na konec světa, a ten teď opravdu přišel. Moderátor chce asi říct něco vtipnýho, ale já hbitě vytahuju matroš od starýho dobrýho Rejži a oznamuju, že si dám lajnu z bible. 

Dělám čáru, okamžitě přibíhá holka z produkce a snaží se mi ukrást bibli i s lajnou. Naštěstí jsem na takový triky zvyklej od mnohem mazanějších fetek než je vona a zachraňuju aspoň půlgram, kterej okamžitě mocně vyšňupu. 

Celá ta sranda končí tím, že tancuju s nahatou Diskopíčou na podiu, hobluju ji zezadu a snažím se hajlovat. Bohužel v hajlování nejsem moc dobrej a na záznamu to potom vypadá, jako když jsem odjížděl na tábor a mával našim z vlaku. Natáčení skončilo, všichni prej byli bílý jako stěny, ale já to tak nevnímal – mně bylo dobře. 

Každýho jsem objímal a se všema se kamarádil. Odjeli jsme do Prahy a byli jsme spokojený sami se sebou. Druhej den se začaly dít docela legrační věci. Chytil se toho bulvár, ve všech novinách a na všech serverech se řešilo co jsem šňupal, jak jsem to šňupal a proč jsem to šňupal. 

Debilové rozebírali, proč jsem šňupal z bible a proč ne z koránu nebo talmudu, Slováci rovnou napsali, že mě pověsej na lampu a v Japonsku dokonce proběh desetivteřinovej spot o tom, že Češi maj novou vánoční tradici – šňupání z bible. 

Rejža se z toho zesral tak, že napsal otevřenej dopis Radě pro televizní a rozhlasový vysílání, kde zdůrazňoval, jak celej pořad odsuzuje a že on rozhodně za nic nemůže – nedivím se mu, volil menší zlo, lepší než kdyby mu vtrhla do bytu zásahová jednotka a našla u něj „mouku“. 

Vanesse to rozhodně přihrálo dost novejch svobodomyslnejch příznivců (vždycky si vás najdem) a já jsem vešel do historie týhle země, jako chlápek, co si dovolil (OOHHH MYY GOOD) šňupat z bible v přímým přenosu. 

Váš Uzurpátor

 

Vanessa - Jimmy Jones živě na ČT Art

Poslechni si první remix skladby Captagon
17. 10. 2019

Poslechni si první remix skladby Captagon

VANESSA REMIX CONTEST: Dali jsme vám na to tejden a první remix skladby Captagon přišel už po 7 hodinách.

To jen k tomu, jak si někdo stěžoval, že na to má málo času. Neflákat se a makat! Vy ostatní můžete posílat ještě do nedělní půlnoci.

Remix kit stahujte tady ➡️ http://on.kottel.com/vanessa-rmx-contest

Díky!

Vanessa - Captagon Forest Of Horned God Remix

Skladba navíc na novym albu Vanessy?
17. 10. 2019

Skladba navíc na novym albu Vanessy?

Zdar, máme už jen pár dní do konce kampaně, a tak jsme trochu oživili nabídku odměn.

Přidali jsme třeba masku z legendárního klipu “Pořád jenom hate”, kterou nám do závěru kampaně věnoval Řezník.

Najdete tam ale i Moimirovy brýle z období Vanessa Gun nebo přednášku o posouvání hranic umění.

Máme i workshop, ve kterym ti Moimir Papalescu ukáže, jak tvoří a naučí tě všechno, co potřebuje umět dobrej producent.

Jsme už blízko cílový částky a všechno ukazuje na to, že kampaň bude úspěšná. Neusínejme ale na vavřínech a ještě dál kampaň sdílejte na Facebooku a v dalších sítích (díky). Pokud by se nám cílovou částku podařilo výrazněji překonat, umožnilo by nám to nahrát jednu skladbu navíc. Co vy na to? Šli byste do toho?

Šiřte kampaň dál a uvidíme.

Díky!

Legendární projev kritika Jana Rejžka
11. 10. 2019

Legendární projev kritika Jana Rejžka

Ahoj! K příležitosti přidání nové unikátní odměny, zrzavýho chlupu kritika Jana Rejžka, tady zveřejňujeme Rejžkův legendární projev k Vanesse. Ať víš, do čeho sypeš prachy!

Díky všem za podporu!

Večer zveřejníme další song z nový desky
30. 9. 2019

Večer zveřejníme další song z nový desky

Skladba Captagon z připravovaného alba Ghost Army má premiéru už dnes večer ve 21:00 na facebooku Vanessy.

Po skladbě Mr. 4/8 je tady další song, kterej na vás vrhnem. Jmenuje se „Captagon“. Tuhle drogu dostávali vojáci islámskýho státu před tím, než šli do bitvy. Premiéra lyrics videa bude dnes večer ve 21:00 na facebooku Vanessy a odběratelé newsletteru song dostanou jako vždy s předstihem (odběr tady).

Děkujeme všem za podporu! Sdílejte tento facebookovej příspěvek:

Vložený obsah třetí strany

Pro ochranu Vašich osobních údajů automaticky nenačítáme obsah třetích stran bez Vašeho souhlasu.
Chcete načíst obsah z webu www.facebook.com?

 

Vybráno308 018 Kč(118 %)

118 %
260 000 Kčpožadováno
297startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuSamir Hauser

Odměny

150 KčZrovna nemám prachy

Všechno jsem prošňupal, tak dám aspoň tohle.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčMP3 download pro 50 nejrychlejších fanoušků

Získej download za speciální cenu pro nejrychlejší podporovatele. Pouze pro 50 nejrychlejších z vás. Pomůžeš nám tak nastartovat kampaň a rozhýbat váhavé fanoušky.

Počet dostupných odměn: 29/50

Odměna nedostupná

200 KčAlbum jako MP3 download

Až Ghost Army vyjde, pošleme ti hned link ke stažení alba ve vysoké kvalitě (320kbps MP3) včetně obalu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčPre-release alba

Album Ghost Army si stáhneš jako ve vysoké kvalitě (320 kbps MP3) dřív, než ho budou mít k dispozici ostatní.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčPodepsaný CD

Pošleme ti CD Ghost Army podepsaný Samirem, Moimirem a Jardou Stuchlým. Dostaneš i link na digitální verzi ke stažení v den releasu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčPre-release + podepsaný CD s věnováním

Album Ghost Army si stáhneš dřív, než ho budou mít ostatní a potom ti navíc Samir pošle podepsaný CD s osobním věnováním.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

550 KčTriko Vanessa

Dostaneš triko s novým logem Vanessy + album jako MP3 download

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

550 KčČepice s logem Vanessa

Pořiď si vojenskou čepici s logem Vanessa a pomoz nám tak získat co nejvíc prostředků na nový album.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

666 KčVinyl Ghost Army

Vinyl Ghost Army podepsanej od všech členů Vanessy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

800 KčVstup na křest + CD

Napíšeme tě na guestlist křtu novýho alba Vanessy, který proběhne 21.12 v Praze v klubu Fuchs 2 (podrobnosti se včas dozvíš). Na křtu si vyzvedneš podepsaný CD.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčVanessa Set (triko + CD)

Víc za míň. CD podepsaný celou kapelou a triko Vanessa.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčZrzavý pubický chlup kritika Jana Rejžka

Jan Rejžek pustil tento chlup v jednom pražském baru kolem čtvrté ráno. Nezapomeň si pustit oduševnělej Rejžkův projev, kterej jsme dali do aktualit.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

1 200 KčVanessa Vinyl Set

NOVÁ ODMĚNA! Varianta Vanessa Setu s vinylem. Prostě místo CD dostaneš vinyl podepsanej celou kapelou. A k tomu triko Vanessa.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 250 Kč2x vstup na křest + 2x CD

Tebe a tvého hosta napíšeme na guestlist křestu novýho alba Vanessy. Pro oba budeme mít připravený podepsaný CD + fotka s kapelou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 600 KčVanessa Set Deluxe

Sada pro největší fanoušky. Podepsaný CD, fotka s osobním věnováním, triko Vanessa a navíc 2 vstupenky na křest.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 700 KčMoimirův celokovový spinner + album jako download

Spinner, který Moimir používá při komponování jako relaxační pomůcku. Spinner byl osobní dárek od zpěváka DEVO, Geralda Casale. Navíc album jako MP3 download.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

2 000 KčGhost Army samply

Sada Moimirových zvuků, smyček a samplů, které použil na albu Ghost Army. Limitovaný release pro maximálně 10 fanoušků.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

3 000 KčVIP backstage pass na křest

Napíšeme tě na guestlist jakco VIP hosta a dostaneš se do backstage, kde ti předáme podepsaný CD Ghost Army a triko. Společný focení je samozřejmost.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

3 000 KčHůlka z klipu Dobře organizovaná tlupa + CD

Získej originální artefakt, Samirovu hůlku, kterou znáš z klipu Dobře organizovaná tlupa. Dostaneš od nás i podepsaný CD.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

3 000 KčHořící kniha vyzdobená Frantou Štormem

Získej unikátní artefakt, kouzelnickou hořící knihu pomalovanou od blackmetalové legendy Franty Štorma.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

3 500 KčDoživotní členství na guestlistu Vanessy

Budeš na guestlistu všech budoucích koncertů Vanessy včetně křtu novýho alba. Tvoje jméno bude vždy mezi prvními a bude označeno jako Čestný host. Na křtu od nás dostaneš podepsaný CD Ghost Army

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

3 500 KčSamir na elektrickém křesle od Pabla De Sax

Získej originální artefakt z obdobi Ave Agony - sošku Samira sedícího na elektrickym křesle od Pabla de Sax.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

3 500 KčBrýle z období Vanessa Gun

Získej originální brýle Moimira Papalescu z období Vanessa Gun. Jedinečný vintage kousek, který má svoji historii.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

4 000 KčKalba s Vanessou

Zakalíme spolu někde na Žižkově (v ceně je panák a ...). A samozřejmě od nás dostaneš podepsaný CD + společný fotky.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

5 000 KčMoimir Papalescu jako producent tvojí skladby

Nechej si zprodukovat skladbu Moimirem Papalescu. Album Ghost Army ti pošleme jako download ve vysoké kvalitě (MP3 320 kbps)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 Kč2x VIP backstage pass na křest

Napíšeme tebe +1 na guestlist jako VIP hosty. Dostaneš se do backstage, kde vám předáme podepsaný CD Ghost Army a triko. Společný focení je samozřejmost.

Počet dostupných odměn: 19/20

Odměna nedostupná

5 000 KčKérka Vanessa

Profesionální tatér ti vytetuje nový znak Vanessy (10x10), kam si budeš přát (místo: Praha)

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

5 000 KčAnální exorcismus + CD

Samir Hauser vyžene ďábla z tvého análu. Bude ho zaříkávat, dokud ďábel neodejde (v cenně jsou svaté byliny, masti a nástroje. Platí pouze pro dívky a ženy, možno i skupinově, Praha).

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

5 000 KčBible, ze který se šnupalo na ČT Art

Bible, ze který se šnupalo v Tečce páteční noci. Získej unikátní artefakt spojený s Vanessou. Bible je podepsaná od Samira.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

6 000 KčWORKSHOP s Moimirem Papalescu

Staň se skladatelem! Nauč se exkluzivně od Moimir Papalescu, jak tvořit elektronickou hudbu přímo na základě konkrétní skladby, kterou společně zvuk po zvuku, stopu po stopě projdete, rozeberete a Moimir ti vysvětlí postup a všechny okolnosti, které nakonec uděláš svoji první elektro pecku. Kurz bude v Moimirově domácím studiu. Délka kurzu je 2 a půl hodiny.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

6 000 KčKřivák z klipu Holky z gymplu

Originální kožený křivák z klipu „Holky z gymplu“. Kožená, ocvočkovaná bunda od Killstar, která je součástí legendárního klipu Vanessy. Velikost XXL.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

6 666 KčŘezníkova maska z klipu "Pořád jenom hate"

Originální Řezníkova maska z klipu "Pořád jenom hate", obsahuje DNA Řezníka, vhodná pro masturbaci.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

10 000 KčRakvička na novorozence nebo na psa

Tvé dítě, či domácího mazlíčka pochováš s tou největší poctou. Rakvička je ilustrovaná Frantou Štormem a je to jediný kus na světě.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

10 000 KčPřednáška Samira Hausera a Pabla de Sax

Samir Hauser a Pablo de Sax tě pozvou na přednášku o provokaci v umění a o posunování hranic. Přednáška proběhne v Praze.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

20 000 KčÚčinkování v klipu

Objevíš se exklusivně v novým klipu Vanessy a staneš se součástí legendy.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

40 000 KčVystoupení Vanessy na tvojí party

Přijedeme, zahrajeme, zakalíme, podepíšeme, vyfotíme (neplatí pro komerční akce, v případě, že se akce pořádá za hranicemi, je nutné připočíst letenky).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

50 000 KčF1 s Moimirem Papalescu v roce 2020

Jsi fanoušek Formule 1? Moimir také, navíc je velkým znalcem a dokáže o historii F1 poutavě vyprávět. V roce 2020 spolu pojedete na závod F1 do Německa nebo do Rakouska (v ceně lístky, cesta + 1 noc ve 3hvězdičkovym hotelu).

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

80 000 Kč3denní tah v Barceloně s Vanessou

Nezapomenutelnej zážitek! Poletíš s Vanessou na 3 denní kalbu do Barcelony. Zaručujeme účast minimálně dvou členů Vanessy. Navíc v bookletu najdeš speciální poděkování a napíšeme tebe +1 na guestlist jako VIP hosty (výlet v období březen 2020 – srpen 2020, v ceně letenky economická třída, 3hvězdičkovej hotel).

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

80 000 KčMecenáš alba Ghost Army

Máš prachy a věříš, že nové album Vanessy je něco, co si svět zaslouží? V tom případě máš od nás osobní poděkování na obalu alba a napíšeme tebe +1 na guestlist jako VIP hosty. Dostaneš se do backstage, kde ti předáme podepsaný CD Ghost Army a triko. Společný focení je samozřejmost.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

150 000 Kč5denní tah po Bangkoku s Vanessou

To zažiješ v životě jen jednou! Poletíš totiž s Vanessou na 5 denní kalbu do bangkokskejch špeluněk a bordelů. Zaručujeme účast minimálně dvou členů Vanessy. Navíc najdeš v bookletu speciální poděkování a napíšeme tebe +1 na guestlist jako VIP hosty. V ceně je 3x blowjob a tři láhve rumu Sang Som (a letenky economická třída, 3hvězdičkovej hotel - výlet v období leden 2020 – březen 2020).

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

260 000 KčKmotr alba Ghost Army

Zatop to celý. Podpoříš originální projekt, poděkujeme ti na podiu, staneš se kmotrem alba a zapíšeš se do análu. V bookletu najdeš speciální poděkování a napíšeme tebe +1 na guestlist jako VIP hosty. Dostaneš se do backstage, kde ti předáme podepsaný CD Ghost Army a triko. Společný focení je samozřejmost.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná