Vanessa se vrací ze záhrobí s albem Ghost Army - crowfunding kampaň

Vanessa se vrací ze záhrobí s albem Ghost Army

Nahromadilo se v nás tolik hnusu, že ho na vás musíme vrhnout v podobě novýho alba. Narušíme spolu zase "pořádek" v týhle zatuchlý společnosti!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 20.10.2019:

Vážení, děkujeme všem, kdo nás NADÁLE podorujete. VYTYČILI JSME SI DALŠÍ METU: 300 000 Kč. Umožní nám to přidat na album další skladbu. Abyste měli motivaci, přihodili jsme tento krásný nový merch

Teď mizíme do studia, tak koukejte, ať se to dnes zase hezky pohne nahoru!

Vojenská čepice Vanessa

UPDATE 19.10.2019: První meta je tam, díky všem za podporu! Ale JEŠTĚ MÁ SMYSL POKRAČOVAT. Umožní nám to natočit jednu skladbu navíc a za odměnu na vás vrhneme další merch (brzy k tomu napíšeme víc na našem Facebooku, jsme ve studiu). Díky!

UPDATE 17.10.2019: Poslechni si první remix z Vanessa Remix Contestu

UPDATE 11.10.2019: Nová odměna! Zrzavý chlup kritika Jana Rejžka… Tady si poslechni jeho legendární projev k vystoupení Vanessy na ČT Art

UPDATE 9.10.2019Dnes premiéra dalšího songu... Matka je zlo

UPDATE 25.9.2019: Mr. 4/8 je tady. První zveřejněnej song z připravovaný desky... 

UPDATE 24.9.2019: Dík za dosavadní úspěch tady na Startovači! Zítra večer pro vás konečně zveřejníme jeden song z nový desky. Jmenuje se Mr. 4/8 a je o Jindřichu Forejtovi. Myslíme si totiž, že některý příběhy by neměly zůstat zapomenutý.

Compañeros!

Před nějakou dobou jsme se rozhodli Vanessu zabít a uspořádali jsme poslední koncert. Uplynulo ale několik let, bestie jménem Vanessa se v nás opět probudila a my se vracíme ze záhrobí. 

Za ty roky se v nás nahromadilo tolik hnusu, že ho na vás musíme vrhnout v podobě novýho alba Ghost Army. 

Už od roku 1991 absorbujeme svinstvo kolem nás, a vám ho pak předáváme ve formě EBM songů. A v posledních letech se těch špinavostí urodilo opravdu hodně.

Společně se slovenským producentem Key Headem jsme pro vás připravili dávku brutální elektroniky, chystáme se vydat CD, vinyl, natočit opět video s Davidem Jahnem a vyrobit výjimečnej merch.

Sestava Vanessy

Ale sami to nezvládneme – musíte nám s tím píchnout a umožnit nám to celý realizovat, a díky tomu se spolu zase potkáme na natřískanejch koncertech. Máme pro vás spousty odměn, který udělaj váš život snesitelnějším. 

Pojď do toho s námi a dostaň se na křtu novýho alba do zákulisí, kde si užiješ koncert trochu jinak. Vyraž s námi na tah, během kterýho ti budeme vyprávět senilní historky a nacpem do tebe hromady sraček. Odcestuj s námi do Bangkoku a prožij nejlepší dovolenou svýho života (huli huli do papuly od lejdybojů included). Získej rakev na novorozence vyzdobenou od Franty Štorma a další zajímavý věcí.

Obal alba Ghost Army

Pomoz nám oživit Armádu duchů a naser přizdisráče, který se radovali, když jsme to před lety zabalili! 

Narušíme spolu zase "pořádek" v týhle zatuchlý společnosti!

Vybrané odměny

O nový album tady jde především a podpořit nás můžeš tak, že si jako odměnu vybereš Ghost Army jako download, na CD, nebo na vinylu. Speciálně k novýmu albu tady pro tebe máme i triko.

CD Ghost Army

Vinyl Ghost Army

Triko Vanessa

Mezi odměnami ale najdeš také celou řadu unikátních artefaktů souvisejících s Vanessou nebo jejími členy, jako třeba rakev na novorozence nebo hořící knihu vyzdobenou od Franty Štorma.

Pubický chlup kritika Jana Rejžka

Brýle Moimira Papalescu z období Vanessa Gun

Bible, ze který se šnupalo na ČT Art

Samir Hauser a Pablo de Sax

Hůlka z klipu Dobře organizovaná tlupa + CD

Samir na elektrickém křesle od Pabla De Sax

Kérka Vanessa

Křivák z klipu Holky z gymplu

Hořící kniha vyzdobená Frantou Štormem

Rakvička na novorozence nebo na psa

Nebo si vyber některej ze zážitků, ať už je to kalba s Vanessou na Žizkově, nebo F-jedničky s Moimirem...

F1 s Moimirem Papalescu

Máme tady taky dva opravdu nezapomenutelný výlety s kapelou (zaručujeme účast minimálně dvou členů).

3denní tah v Barceloně s Vanessou

5denní tah po Bangkoku s Vanessou

Vanessa 2019

Co si o tomto projektu myslíte?