Vitacit - Maxisingl+videoklip - crowfunding kampaň

Vitacit - Maxisingl+videoklip

Kapela VITACIT se dala po delší odmlce znovu dohromady. Připravuje "Maxisingl" a jako bonus VIDEOKLIP.

Hudba
Vitacit - Maxisingl+videoklip

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 

 

 

22773288_10207985760520224_102702474_n.jpg

  

Česká legenda VITACIT se dala po delší odmlce znovu dohromady. V současné době  začíná znovu objíždět republiku s koncertním programem průřezu celé tvorby VITACITU od 70. let přes 90. léta až po současnou aktuální produkci.

Aktuální VITACIT je Dan Horyna a Fany Stehlík zpěvy, motorem celé party je kapelník Luděk Adámek na basu, zakládajíci člen Pavel "Kuře" Hejč na kytaru, Petr "Eda" Kocour taktéž kytara a celá sestava je omlazena dvěma skvělými mladými talentovanými muzikanty, Honza "ACE" Bouška na kytaru a jako "mašina" valící se Stanley Jahoda na bicí nástroje.

VITACIT se rozhodl natočit úplně zbrusu nové skladby, které má pro Vás připravené. To vše s novým kabátem a moderním zvukem.

+

BONUS

!!! VIDEOKLIP !!!

Základní rozpočet na přípravu a realizaci plánovaného "MAXISINGLU + natočení VIDEOKLIPU je  150 000 ,-

Příprava "Maxisinglu" je nyní v plném proudu. Kapela je nyní "zavřená" na zkušebně a pracuje intenzivně  na nových věcech. Pokud vše pujde podle plánu, vše by mělo být hotovo z kraje jara 2018 i s novým videoklipem, který řádně pokřtíme jak se sluší a patří i s novou plackou na některém z plánovaných koncertů. Věříme, že VITACIT chcete slyšet a vidět znovu ve své plné sílé. Do konce roku 2017 VITACIT můžete vidět taky na pár zimních koncertech, stačí sledovat facebookovou stránku.

  

 

Rozhodli jsme se tedy vyzkoušet projekt STARTOVAČ a získat od vás podporu a za to vám nabídnout spolupráci na celém projektu. Nejedná se o sbírku !!! Za vaši finanční podporu Vám budou doručeny adekvatní ceny podle toho pro jako částku se rozhodnete VITACIT podpořit. Pokud se cílová částka nepodaří vybrat, peníze vám budou vráceny ve 100% výši a pokud se podaří vybrat nadbytek, peníze použijeme na rozšíření merchandise (spodní prádlo, nátělníky, kalendáře, hrníčky, propisky).

 

HEAVY 1100_ADLER_tričko unisex.jpg

 

VOYAGE 451_ADLER_mikina pánská.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?