V-LIFTcz - crowfunding kampaň

V-LIFTcz

Podpoř originální ruční českou výrobu kvalitního sportovního oblečení, které na našem trhu zcela chybí!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpoř originální ruční českou výrobu kvalitního sportovního oblečení, které na našem trhu zcela chybí! V-LIFTcz, to je sport stylově, pohodlně a ,,počesku“!

 

od r 2.jpg

STRUČNĚ A JASNĚ – PROČ POTŘEBUJEME VAŠI POMOC?

Do rozjetí podnikání a výroby V-LIFTcz produktů jsem vložila veškeré své úsilí a našetřené úspory. Na to, abyste si mohli pořídit mé produkty i vy, to ovšem nestačí, a tak bych veškeré finance zde vybrané ráda použila na zahájení výroby, nákup dalších kvalitních látek, vytvoření eshopu, a s ním spojené náklady a zafinancování dalších kroků spojených se začátky podnikání. Na to vše mi chybí "pouhých" 80 000 Kč. Potřebné návrhy a design produktů je již předložen v šicí dílně, chybí tak už jen tahle drobnost.

Pomůžete mi?

18553661_120332000792351497_1875944458_o.jpg

upravená velikost (7).jpg

upravená velikost (21).jpg

Legíny Geometric shapes

HISTORIE MÉHO NÁPADU

V-LIFTcz, to je kvalitní sportovní oblečení, kdy za hlavního ,,tahouna“ považuji především dámské legíny, které jsou mojí osobní odezvou na problém s hledáním vhodných sportovních kalhot, které by mi nesjížděly při dřepech, angličácích, běhu, vzpírání a dalších sportech.

Vzpírání se věnuji závodně, je to pohybově náročný a dynamický sport, u kterého jsem neustále řešila problém, že mi legíny po každém prudkém pohybu sjížděly. U dřepů se mi často odhalovala záda a už mě unavovalo neustálé srovnávání legín na původní místo, než opět sklouzly, nehledě na zdravotní hledisko právě odhalených zad. K mému problému přidejte ještě povahu náročné ženy, která mi jasně říkala, že hledám něco originálního, nového a stylového! A tak jsem začala pátrat po látkach a šicích dílnách, které by mi pomohly uskutečnit můj sen po dokonalých legínách.

 

od r.jpg

 

NENÍ TO ,,JEN O ZVEDÁNÍ“!

Věděli jste, že u nás v ČR téměř zaniklo povolání švadleny? Velmi vysoké % zboží je dováženo z okolních zemí, především pak z Číny, kdy bohužel často nemůže být řeč o kvalitě a takovém sportovním komfortu, který bych ráda vnesla mezi sportovce i běžné lidi. Pro mnohé lidi z mého okolí znamená sport životní styl a vyjádření sebe sama, pro značnou část pak zároveň živobytí, ač to tak možná mnohdy nemusí na první pohled vypadat, a já jsem tedy jen krůček od toho poskytnout jim něco opravdu unikátního a pohodlného, stejně jako každému, kdo bude mít chuť sportovat neobyčejně :)

upravená velikost (12).jpg

upravená velikost (19).jpg

upravená velikost (3).jpg

ZÁVĚREM? DĚKUJI!

Ať už se rozhodnete podpořit můj projekt či ho třeba jen nasdílíte na sociálních sítích nebo ukážete známým, budu velmi vděčná, ostatně: Tímto projektem si ,,šiji svůj sen“ a radost, kterou má každý, kdo mé oblečení zkusí, je mi velkou motivací pokračovat, vyvíjet, zlepšovat. Život se má žít a tímto krokem se já pokouším naplno žít ten svůj a tvořit něco, co má a bude mít smysl snad nejen pro mne. Za každou podporu projektu mám nachystané zajímavé odměny, kromě té, které je možná pro každého znás tou nejdůležitější: Vědomí, že pomáháme.

Ze srdce děkuji,

Veronika Čechová, V-LIFTcz

upravená velikost (1).jpg

upravená velikost (11).jpg

upravená velikost (14).jpg

upravená velikost (15).jpg

upravená velikost (13).jpg

Co si o tomto projektu myslíte?