V-LIFTcz | crowdfunding kampaň

V-LIFTcz

Podpoř originální ruční českou výrobu kvalitního sportovního oblečení, které na našem trhu zcela chybí!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpoř originální ruční českou výrobu kvalitního sportovního oblečení, které na našem trhu zcela chybí! V-LIFTcz, to je sport stylově, pohodlně a ,,počesku“!

 

od r 2.jpg

STRUČNĚ A JASNĚ – PROČ POTŘEBUJEME VAŠI POMOC?

Do rozjetí podnikání a výroby V-LIFTcz produktů jsem vložila veškeré své úsilí a našetřené úspory. Na to, abyste si mohli pořídit mé produkty i vy, to ovšem nestačí, a tak bych veškeré finance zde vybrané ráda použila na zahájení výroby, nákup dalších kvalitních látek, vytvoření eshopu, a s ním spojené náklady a zafinancování dalších kroků spojených se začátky podnikání. Na to vše mi chybí "pouhých" 80 000 Kč. Potřebné návrhy a design produktů je již předložen v šicí dílně, chybí tak už jen tahle drobnost.

Pomůžete mi?

18553661_120332000792351497_1875944458_o.jpg

upravená velikost (7).jpg

upravená velikost (21).jpg

Legíny Geometric shapes

HISTORIE MÉHO NÁPADU

V-LIFTcz, to je kvalitní sportovní oblečení, kdy za hlavního ,,tahouna“ považuji především dámské legíny, které jsou mojí osobní odezvou na problém s hledáním vhodných sportovních kalhot, které by mi nesjížděly při dřepech, angličácích, běhu, vzpírání a dalších sportech.

Vzpírání se věnuji závodně, je to pohybově náročný a dynamický sport, u kterého jsem neustále řešila problém, že mi legíny po každém prudkém pohybu sjížděly. U dřepů se mi často odhalovala záda a už mě unavovalo neustálé srovnávání legín na původní místo, než opět sklouzly, nehledě na zdravotní hledisko právě odhalených zad. K mému problému přidejte ještě povahu náročné ženy, která mi jasně říkala, že hledám něco originálního, nového a stylového! A tak jsem začala pátrat po látkach a šicích dílnách, které by mi pomohly uskutečnit můj sen po dokonalých legínách.

 

od r.jpg

 

NENÍ TO ,,JEN O ZVEDÁNÍ“!

Věděli jste, že u nás v ČR téměř zaniklo povolání švadleny? Velmi vysoké % zboží je dováženo z okolních zemí, především pak z Číny, kdy bohužel často nemůže být řeč o kvalitě a takovém sportovním komfortu, který bych ráda vnesla mezi sportovce i běžné lidi. Pro mnohé lidi z mého okolí znamená sport životní styl a vyjádření sebe sama, pro značnou část pak zároveň živobytí, ač to tak možná mnohdy nemusí na první pohled vypadat, a já jsem tedy jen krůček od toho poskytnout jim něco opravdu unikátního a pohodlného, stejně jako každému, kdo bude mít chuť sportovat neobyčejně :)

upravená velikost (12).jpg

upravená velikost (19).jpg

upravená velikost (3).jpg

ZÁVĚREM? DĚKUJI!

Ať už se rozhodnete podpořit můj projekt či ho třeba jen nasdílíte na sociálních sítích nebo ukážete známým, budu velmi vděčná, ostatně: Tímto projektem si ,,šiji svůj sen“ a radost, kterou má každý, kdo mé oblečení zkusí, je mi velkou motivací pokračovat, vyvíjet, zlepšovat. Život se má žít a tímto krokem se já pokouším naplno žít ten svůj a tvořit něco, co má a bude mít smysl snad nejen pro mne. Za každou podporu projektu mám nachystané zajímavé odměny, kromě té, které je možná pro každého znás tou nejdůležitější: Vědomí, že pomáháme.

Ze srdce děkuji,

Veronika Čechová, V-LIFTcz

upravená velikost (1).jpg

upravená velikost (11).jpg

upravená velikost (14).jpg

upravená velikost (15).jpg

upravená velikost (13).jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 9 459 Kč (11 %)
  • 11 %
  • 80 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Veronika Čechová - obrázek
  • projekt od Veronika Čechová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Poděkovaní emailem

Nemáš v kapse víc, ale chceš mě podpořit? Zašlu ti děkovný email a budu ti neskutečně vděčná.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Originální pytlíček

Top bavlněný pytlíček s hashtagem V-LIFTcz, který se ti bude hodit do sportovní tašky nebo kabelky. Poštovné po ČR máš zdarma.
K nahlédnutí zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
560 Kč

Taška nebo batoh

Top černá/červená bavlněná taška z limitované kolekce s originálním potiskem dle vlastního výběru. Poštovné po ČR máš zdarma.
K nahlednutí zde

Top černý/červený bavlněný batoh z limitované kolekce s originálním potiskem dle vlastního výběru. Poštovné po ČR máš zdarma.
K nahlednutí zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
650 Kč

Set bavlněných pytlíčku

Set bavlněných pytlíčků 3 velikostí, které mají velké využití. Největší se ti může hodit na boty, které nosíš v tašce a nemusí být vždy čisté. Menší třeba na kosmetiku a nejmenší můžeš využít třeba jako lékarničku. Poštovné po ČR máš zdarma.
K nahlednutí zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Pánské bavlněné tílko

Pánské černé bavlněné tílko vhodné pro sport i na běžné nošení. Ručně šité v České republice. Dále si můžeš vybrat z originálních nápisů dle tvého výběru. Poštovné po ČR máš zdarma.
K nahlédnutí zde
K nahlédnutí zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Dámské tílko

Dámské černé bavlněné tílko vhodné pro sport i na běžné nošení. Ručně šité v České republice. Dále si můžeš vybrat z originálních nápisů dle tvého výběru. Poštovné po ČR máš zdarma.
K prohlédnutí zde
K prohlédnutí zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Limitovaná edice podprsenek

Vyber si podprsenku dle vlastního výběru. Jedinečná podprsenka ručně šitá v České republice s originálním potiskem ve čtyřech provedeních: Grey, Black and White, Color splashes a Geometric. Podprsenky jsou navržené tak, aby ladily k legínám. Kombinací podrpsenky a legín budeš neodolatelná. Poštovné po ČR máš zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Dámské triko s ¾ rukávem

Triko, které se hodí do města, na rande, ale i do posilovny. Triko je ušité ručně v České republice a navíc si můžeš vybrat z nápisů dle tvého výběru. Poštovné po ČR máš zdarma.
K nahlédnutí zde
K nahlédnutí zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Pánské triko s ¾ rukávem

Triko, které se hodí do města, na rande, ale i do posilovny. Triko je ušité ručně v České republice a navíc si můžeš vybrat z nápisů dle tvého výběru.Zde
Zde
Zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
990 Kč

Dámská mikina

Dámská mikina s potiskem dle vlastního výběru ideální do jarního počasí ušitá přesně podle ideologie V-LIFTcz! Za částku 990Kč obdržíš mikinu s potiskem dle vlastního výběru mezi prvními v republice, podpoříš můj projekt a zároveň samozřejmě nedoplácíš poštovné a balné – je v ceně! Zde máš také na výběr z nápisů dle tvého výběru.
K náhledu zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Set 3 másel

Set 3 másel Twister od Life Like (Coconut, banana a cranberry), propiska www.vzperacky.cz a zároveň samozřejmě nedoplácíš poštovné a balné – je v ceně!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 150 Kč

Pánské šortky Wolf

Jedinečné pánské šortky z limitované edice navržené a ušité podle ideologie V-LIFTcz! Za částku 1150Kč obdržíš pánské šortky mezi prvními v republice, podpoříš můj projekt a zároveň samozřejmě nedoplácíš poštovné a balné – je v ceně!Pánské šortky Pánské šortky

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 400 Kč

Pánské legíny

Jedinečné pánské legíny z limitované edice navržené a ušité podle ideologie V-LIFTcz! Za částku 1400Kč obdržíš pánské legíny mezi prvními v republice, podpoříš můj projekt a zároveň samozřejmě nedoplácíš poštovné a balné – je v ceně!Pánské legíny 1 Pánské legíny 2

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 400 Kč

Dámské legíny dle vlastního výběru

Jedinečné dámské legíny z limitované edice navržené a ušité podle ideologie V-LIFTcz! Za částku 1400Kč legíny mezi prvními v republice, podpoříš můj projekt a zároveň samozřejmě nedoplácíš poštovné a balné – je v ceně!ZdeZde Zde

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Individuální trénink s Jirkou Orságem

Individuální trénink s Jirkou Orságem, Olympiijským sportovcem, mistrem Evropy, mistrem České republiky a naším nejlepším českým vzpěračem. Nevybral/a sis zatím ze sortimentu V-LIFTcz a přesto bys chtěl/a projekt podpořit? Za Tvou pomoc získáš možnost zdokonalit svoji techniku vzpírání během dvou hodinového tréninku, pod dohledem nejlepšího českého vzpěrače Jirky Orsága. Trénink proběhne v Praze, v termínu který si předem dohodnete. Dostaneš pořádně do těla! :-)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sponzor projektu

Moc milá pomoc v podobě tohoto spozorského daru znamená jmenovité poděkování všude, kde to jen bude možné – na eshopu, Instagramu, FB stránkách i všude okolo a navíc se, samozřejmě, setkáme osobně na tréninku či na obyčejný pokec, stačí se domluvit.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Světový sponzor projektu

Ta největší pomoc v podobě sponzorského daru, jako světový sponzor budete mít možnost se zúčastnit focení, natáčení, získat set oblečení, osobní schůzku nebo trénink a status hlavního sponzora. Jmenovité poděkování všude, kde to jen bude možné - na eshopu, Instagramu, FB stránkách i všude okolo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit