UŽ SE NECHCI BÁT! | crowdfunding kampaň

Startéři - UŽ SE NECHCI BÁT!

Pomožte mi prosím vydat novou terapeutickou knihu, která bude sloužit jako užitečný pomocník, rádce a průvodce při zbavování se vlastních strachů.

Knihy

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 12 200 Kč (16 %)
  • 16 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

VERONIKA PEŠKOVÁ - obrázek
  • projekt od VERONIKA PEŠKOVÁ
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

80 Kč

Děkuji vesmíru

Pokud přispějete částkou 80 kč, poděkuji vám prostřednictvím zašeptání vaše jméno do vesmíru. Nechť láska a štěstí vás doprovází na vaši životní pouti.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
120 Kč

Vlídná slůvka v emailu

Rozhodnete-li se přispět částkou 120 Kč, pošlu vám děkovný email s vlídnými slůvky, přinášející pozdravy a vřelé díky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Obrázek mě potěší

Pokud zvolíte tuto výši daru, pak se můžete těšit na jednu kvalitní barevnou kopii tištěného obrázku, ve velikosti A4 ze sady karet. Pokud jste žena, ze sady karet pro ženy. Pokud jste muž, ze sady karet pro muže. Právě pro vás intuitivně vyberu vhodný obrázek, který jistě potěší.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Obrázkové věnování je tu dneska také k mání

Za tuto výši daru, se můžete těšit na kvalitní barevnou kopii jednoho obrázku ze sady karet, ve formátu A4. Volba obrázku bude čistě na vašem zvážení. K němu vám přiložím krásné věnování na vaše přání.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Jeden je krásný, dva jsou lepší

Přispětím částky 500 Kč, vám budou poskytnuty hned dvě barevné kopie obrázků ze sady karet, ve formátu A4. Oba výběry budou zvoleny s velkou láskou a pečlivostí. Pevně věřím, že vás obrázky potěší, protože zároveň s nimi pošlu i věnování s vašim jménem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Sada krásně zabalená, příjemná to odměna

Za tuto částku vámi darovanou, dostanete celou sadu krásně zabalenou. V sadě je obsažena kniha + karty (pro muže i pro ženy) + pracovní deník. Otevřou se vám nové možnosti.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

V knize psané věnování, knihu chrání znenadání

Pokud přispějete částkou 1000 Kč, dostanete celou sadu, ve které je obsažena kniha + karty (pro ženy i pro muže) + pracovní deník. Jako mávnutím kouzelného proutku po otevření knihy, se zjeví věnování, sepsané vlídnými slůvky právě pro vás.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Od autorky kniha darovaná

Za tuto částku dostanete krásný dárek (celou sadu), přímo ode mě. V sadě je obsažena kniha + karty (pro muže i pro ženy) + pracovní deník. Při vaši osobní návštěvě v mé poradně, vám vysvětlím, jak ze sadou pracovat, popřeji hodně štěstí, úspěchu a krásných chvilek strávených s touto knihou. Ať je vám vždy k užitku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Den na ranči v krásné přírodě

Za tuto částku darovanou strávíte spolu se mnou nádherný den v krásném prostředí ranče. Posnídáme, povozíme se na koních, uvaříme oběd, projdeme se po lese. K tomu jako dárek ode mě dostanete knihu s věnováním. Nic člověka nenabije lépe, než příjemně strávený den v krásném prostředí malebného ranče.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Potěšeníčko plné radosti

Za tento finanční příspěvek se můžete těšit na osobní setkání v moji poradně. Předám vám celou sadu (kniha+karty+pracovní deník), osobně vám vysvětlím, jak tuto sadu používat. Připíši věnování s milými slůvky do knihy. Dostanete vámi vybranou jednu barevnou kopii obrázku ze sady karet, ve formátu A4 dle vašeho výběru a vřelé díky. Štěstí nechť vás doprovází na vaši životní pouti.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Sponzorství je dar, který se mi vrátí

Za tento velký krok a převelice štedrý dar, budete mít vyhrazené speciální poděkování v moji knize, coby plnohodnotný sponzor. Tímto darem přispějete na velice dobrou a originální věc. Knihu, která bude velmi nápomocná lidem kolem vás. Čím více bude lidí, kteří se nenechají ovládat svými strachy, tím více bude život kvalitnější a plnohodnotnější pro všechny živé bytosti.

- Štěstí a láska vytváří cestu k našemu cíli -

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
20 000 Kč

Magická večeře v Olomouci

Za toto milé překvapení čeká na dárce večer plný krásných zážitků. Po prohlídce magické Olomouci vás pozvu na večeři do příjmeného prostředí restaurace, předám dvě sady, ve kterých bude kniha + karty (pro muže i pro ženy + pracovní deník), dvě barevné kopie obrázků dle vašeho výběru ze sady karet, formátu A4. Po večeři vás čeká dezert v prostředí příjemné čajovny spolu s vodní dýmkou míru.
Jako bonus budete mít poděkování v moji knize, coby plnohodnotný a velmi štědrý sponzor.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit