Uvaříme máčku, poďte na lízačku - crowfunding kampaň

Novinky - Uvaříme máčku, poďte na lízačku

Zajímá vás, jak vaří děti v lesní školce? Nakoukněte pod pokličku a pomozte nám vydat kuchařku.

Knihy

"Valašský bonus"

Vaření nás stále baví! Vydali jsme bonus ke kuchařce. "Valašský bonus" Obrázek

Před časem jste podpořili náš projekt  "Uvaříme máčku, poďte na lízačku" .
Naše kuchařka už našla bez mála tisícovku nových vlastníků. I Vy jste nás podpořili a jako poděkování získáváte Valašský bonus - tedy dva nové recepty.
Inspirací nám byl Valašský Mikulášský jarmek, který se už po 26. konal v našem městě. A jak název napovídá - oba recepty sú tradiční, tož snáď Vám budú chutnat. A co tedy musíte udělat, abyste dostali náš bonus?

Přihlaste se o něj prostřednictvím mailu na adrese rcvk@seznam.cz, do předmětu napište "Chci bonus" a během prosince Vám přiletí do Vaší mailové schránky ve formátu pdf.

Potěší nás, když nám napíšete Vaše zkušenosti nebo zážitky s kuchařkou. Klidně pošlete fotku, kam všude jste ji s sebou vzali na výlet.

Na své nové majitele čeká ještě posledních pár kousků kuchařek.
Chcete obdarovat i své blízké? Neváhejte a objednávejte.

Milí startéři, včera jsme zabalili a poštou odeslali balíčky s odměnami, které zahrnovaly kuchařku. Pokud byste odměnu náhodou nedostali, tak se nám prosím ozvěte. Ostatní odměny (tašky, balíčky na podpal) jsme posílali dříve a věříme, že už z nich máte užitek. Děkujeme vám za podporu a přejeme příjemnou zábavu při vaření. P.S. Lidem z okolí nebo přátelům a příbuzným doručíme kuchařku osobně, proto, pokud tušíte, že se vás to týká, do schránky nechoďte : ).

A je to!

Kuchařka je kompletní, tiskárna vybraná. Než vám ji ale budeme moct poslat, ještě to přece jen chvíli potrvá. Zatím vám proto posíláme alespoň malou ochutnávku... A je to! Obrázek

Milí příznivci naší kuchařky, tak už je to konečně tady.

S radostí vám oznamujeme, že kuchařka je sepsaná a připravená spatřit světlo světa. Tisknout budeme na recyklovaný papír v tiskárně Reprocentrum a.s. Už se těšíme! V listopadu se těšte i vy.

Děkujeme vám moc za podporu a doufáme, že se vám kuchařka bude líbit.