Utopenec TV - crowfunding kampaň

Utopenec TV

BAM. Je to tady. Konečně na zasmrádlý český televizní dvorek přichází pořádná televize.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Bohužel jsme z představovacího videa museli vystřihnout pasáž s Megan Fox. Přišla nějaká nenamalovaná nebo co a vedle našeho pana ředitele Ondřeje Hruška působila velice necharismatickým dojmem. Nakonec jsme ji radši strčili pod stůl.

Toto je samozřejmě testovací projekt na ostrém provozu. Nicméně slibujeme, že pokud peníze skutečne vybereme, tak Utopenec TV opravdu spustíme. Nebude to sice na satelitu nebo v DVB-T, ale spustíme to na Internetu na jeden celý měsíc a odměny naplníme. Před mnoha lety fungovala Cheese TV (web kamera namířená na zrající cihlu goudy). My budeme ještě nudnější.

Veskere finance, ktere budou vybrany nad castku 10 000 Kc budou venovany na charitu. Verim, ze nam nam nejakou dobrou doporucite. 

Vzkazy, ktere chcete publikovat piste do komentaru pod projekt. Pokud si cenu koupite tak prave tento vzkaz budeme vysilat v primem prenosu Utopenec TV. Co publikovat nebudeme jsou rasistické, politicke uražky a promo ruznych religioznich týmů. Pokud jste nevyboureni tak bezte na novinky.cz. V případě, ze projekt ziska penize a vy ho podporite zakoupenim odmeny se vzkazem a budete pozadovat prave nejaky takovy plk, tak verte, ze nic publikovat nebudeme a penize vam zpatky taky nevratime jako dan za to, ze jste blb. Stezovat si muzete jit na novinky.cz

Utopenec TV splňuje veškeré regule evropské unie o vysílaní původní sračkoidní evropské tvorby. Špekáčky jsou 100% polské a ocet 100% litevský. Původ cibule se nepodařilo prokázat. 

Co si o tomto projektu myslíte?